سبد خرید

سرمایش و گرمایش

کولر تبخیری سلولزی بالا زن انرژی مدل VC0600
برند: energy
خرید اینترنتی کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل اقتصادی VC0600 به کسانی پیشنهاد می شود که قصد خرید محصولی باکیفیت و پرکاربرد را دارند. فورپینا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال مطمئن همواره سعی در ارائه محصولات با پایین‌ترین قیمت و گارانتی معتبر دارد. از طرفی قیمت کولر تبخیری سلولزی&nb..
8,415,000 تومان
کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل اقتصادی EC0700e
برند: energy
خرید اینترنتی کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل اقتصادی EC0700e به کسانی پیشنهاد می شود که قصد خرید محصولی باکیفیت و پرکاربرد را دارند. فورپینا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال مطمئن همواره سعی در ارائه محصولات با پایین‌ترین قیمت و گارانتی معتبر دارد. از طرفی قیمت کولر تبخیری سلولزی ا..
6,940,000 تومان
کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل اقتصادی EC0550e
برند: energy
خرید اینترنتی کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل اقتصادی EC0550e به کسانی پیشنهاد می شود که قصد خرید محصولی باکیفیت و پرکاربرد را دارند. فورپینا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال مطمئن همواره سعی در ارائه محصولات با پایین‌ترین قیمت و گارانتی معتبر دارد. از طرفی قیمت کولر تبخیری سلولزی ا..
5,945,000 تومان
کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل EC0700
برند: energy
خرید اینترنتی کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل EC0700 به کسانی پیشنهاد می شود که قصد خرید محصولی باکیفیت و پرکاربرد را دارند. فورپینا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال مطمئن همواره سعی در ارائه محصولات با پایین‌ترین قیمت و گارانتی معتبر دارد. از طرفی قیمت کولر تبخیری سلولزی انرژی EC07..
8,460,000 تومان
کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل EC0550
برند: energy
خرید اینترنتی کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل EC0550 به کسانی پیشنهاد می شود که قصد خرید محصولی باکیفیت و پرکاربرد را دارند. فورپینا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال مطمئن همواره سعی در ارائه محصولات با پایین‌ترین قیمت و گارانتی معتبر دارد. از طرفی قیمت کولر تبخیری سلولزی انرژی EC05..
7,560,000 تومان
کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل EC0350
برند: energy
خرید اینترنتی کولر تبخیری سلولزی انرژی مدل EC0350 به کسانی پیشنهاد می شود که قصد خرید محصولی باکیفیت و پرکاربرد را دارند. فورپینا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال مطمئن همواره سعی در ارائه محصولات با پایین‌ترین قیمت و گارانتی معتبر دارد. از طرفی قیمت کولر تبخیری سلولزی انرژی EC03..
4,290,000 تومان
کولر تبخیری سلولزی انرژی سری پالا مدل EC0750
برند: energy
خرید اینترنتی کولر تبخیری سلولزی انرژی سری پالا مدل EC0750 به کسانی پیشنهاد می شود که قصد خرید محصولی باکیفیت و پرکاربرد را دارند. فورپینا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال مطمئن همواره سعی در ارائه محصولات با پایین‌ترین قیمت و گارانتی معتبر دارد. از طرفی قیمت کولر تبخیری سلولزی ا..
10,860,000 تومان
کولر آبی انرژی مدل EC700
برند: energy
خرید اینترنتی کولر آبی انرژی مدل EC700 به کسانی پیشنهاد می شود که قصد خرید محصولی باکیفیت و پرکاربرد را دارند. فورپینا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال مطمئن همواره سعی در ارائه محصولات با پایین‌ترین قیمت و گارانتی معتبر دارد. از طرفی قیمت کولر آبی انرژیEC700 و مشخصات این وسیله ن..
8,820,000 تومان
کولر آبی آزمایش مدل AZ-7500
برند: azmayesh
همانطور که میدانیم شرایط جوی و اب وهوایی ایران ایجاب میکند که از کولر آبی استفاده کنیم پس این بزرگترین دلیل می‌شود برای خرید کولر آبی. حال با در نظر داشتن این مورد به بررسی کولر آبی آزمایش مدل AZ-7500 به ترتیب در خصوص سفارش، خرید، حمل و نقل، بالابری، نصب، استفاده و بهره‌وری میپردازیم. ب..
4,500,000 تومان
کولر آبی آزمایش مدل AZ-3500
برند: azmayesh
در سال‌های اخیر استفاده از کولر آبی در کشور ایران مرسوم شده در این میان کولر آبی آزمایش مدل AZ-3500ش از نظر خریداران این محصول برای ایجاد سرمایش در محیط خانه و اداره کارآمد تشخیص داده شده و فروش خوبی داشته است. بررسی کولر آبی آزمایش مدل AZ-3500 محصولات سرمایشی و گرمایشی بدون شک در لیست لو..
3,147,000 تومان
کولر آبی آزمایش بالازن مدل AZ-5800
برند: azmayesh
خرید اینترنتی کولر آبی آزمایش بالازن مدل AZ-5800  به افرادی پیشنهاد میشود که قصد خرید محصولی با کیفیت و پرکاربرد را دارند. فورپینا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال مطمئن همواره سعی در ارائه محصولات با پایین ترین قیمت و گارانتی معتبر دارد. از طرفی قیمت کولر آبی آزمایش بالازن AZ-58..
4,440,000 تومان
کولر آبی آبسال مدل AC70
برند: Absal
معرفی کولر آبی آبسال مدل AC70 با تغییر فصول و شرایط آب و هوایی، نیاز افراد به لوازم مرتبط با سرمایش و گرمایش بیشتر احساس می‌شود. اما طبقه‌بندی محصولات برندهای مختلف به انواع پنکه، بخاری، کولر آبی، کولر گازی و ... در سایت فروشگاهی فورپینا راه را برای انتخاب مشکل‌پسندان با سلیقه&zwnj..
5,350,000 تومان
کولر آبی آبسال مدل AC55
برند: Absal
وسایل سرمایش و گرمایش از مهمترین لوازم خانگی در جهت حفظ آسایش و رفاه افراد است. اما در گذشته بدلایل محدودیت عرصه دانش و فناوری و امکان انتخاب محل زندگی بر اساس شرایط جغرافیایی تولید انواع محصولات مربوطه بدرستی انجام نمی‌شد. اما با پیشرفت تکنولوژی در عصر حاضر و با توجه به صنعتی شدن جوامع، زمینه ..
4,490,000 تومان
کولر آبی آبسال مدل AC38
برند: Absal
معرفی کولر آبی آبسال مدل AC38 گرمای تابستان افراد را در معرض انتخاب و وسوسه خرید بهترین سیستم سرمایشی خانگی قرار می‌دهد. در غیر این صورت سپری کردن روزهای گرم تابستان با سختی و مشقت همراه خواهد بود. بر همین اساس تولیدکنندگان لوازم سرمایش و گرمایش همگام با پیشرفت تکنولوژی محصولات خود را در قال..
3,810,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 329 (14 صفحه)

راهنمای خرید کولر گازی، کولر آبی و انواع بخاری

دستگاه‌های سرمایش گرمایش از جمله بخاری و کولر را باید جزو ضروری‌ترین لوازم هر خانه‌ای به حساب آورد. این محصولات در بازار لوازم خانگی تنوع بسیار بالایی دارند و همین موضوع باعث سردرگمی خریداران شده است. فروشگاه اینترنتی فورپینا با ارائه راهنمای خرید کولر گازی، راهنمای خرید کولر آبی و همینطور راهنمای خرید انواع بخاری تصمیم دارد مسیر همواری را پیش روی شما عزیزان هنگام انتخاب این دسته از محصولات قرار دهد.

تنوع محصول؛ چالش همیشگی

به سختی می‌توان خانه‌ای را تصور کرد که در آن بخاری وکولر وجود نداشته باشد. وظیفه اصلی این وسایل گرمایشی و سرمایشی کنترل دمای محیط خانه یا اماکن دیگر است. از جمله وسایل گرمایشی رایج می‌توان به بخاری گازی، بخاری برقی، شوفاژ برقی، فن هیتر و غیره اشاره داشت که هر کدام در مکان مناسبی به کار می‌رود.

انواع وسایل سرمایشی نیز شامل پنکه، کولر آبی، کولر گازی پنجره ای و اسپلیت هستند. تنوع و طیف وسیع برند و مدل‌های عرضه شده به بازار، چالش‌هایی را برای افراد هنگام خرید بخاری گازی و خرید کولر گازی ایجاد کرده است. این وسایل به طور معمول طول عمر بالایی دارند و مدت زیادی در خدمت شما خواهند بود. به همین دلیل، هنگام انتخاب و خرید آنها باید دقت بیشتری داشته باشیم.

فروشگاه آنلاین لوازم خانگی فورپینا در بخش توضیحات صفحه هر محصول، محتوای نقد و بررسی کالای مربوطه را ارائه می‌کند. ضمن اینکه در قسمت وبلاگ این سایت فروشگاهی، راهنمای خرید پنکه و کولر گازی، راهنمای خرید کولر آبی و همچنین راهنمای خرید بخاری گازی و هیتر برقی در نظر گرفته شده تا خریداران محترم بتوانند با بهترین راه‌های انتخاب این محصولات آشنا شوند.

نکاتی که در ادامه تشریح شده، شامل اصول و قواعد کلی خرید بخاری گازی، کولر آبی، کولر گازی و سایر دستگاه‌های سرمایش و گرمایش منزل است. در ادامه همراه فورپینا باشید.

قاعده اول و آخر برای خرید کولر آبی، کولر گازی و بخاری گازی

با نزدیک شدن فصل‌های پاییز و زمستان، باید کم کم به فکر روش‌هایی برای گرم کردن خانه باشیم. هنگام خرید بخاری، سیل عظیمی از محصولات گرمایشی پیش رویمان قرار می‌گیرند و انتخاب برند و مدل مناسب بدون شک، کار راحتی نخواهد بود. پیش از خرید، بهتر است ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که دمای اطرافمان تا چه اندازه روی ما و نزدیکانمان تاثیر می‌گذارد؛ به عبارت دیگر اصطلاحا تا چه اندازه «سرمایی» یا «گرمایی» هستیم. در واقع خریدار هنگام خرید هر محصولی ابتدا به نیازهای خود و خانواده‌اش که بیشتر منحصر به ویژگی‌های فیزیولوژیکی دمای بدن است، باید توجه داشته باشد.

اینکه خرید بخاری گازی بدون دودکش و اسپلیت بهتر است یا شوفاژ برقی بستگی به توقع کاربر از قدرت گرمادهی وسیله دارد (البته فاکتورهای مهم دیگری هم وجود دارند که ممکن است شما را به خرید بخاری گازی با دودکش سوق دهند). این موضوع در مورد خرید کولر گازی ایستاده یا خرید کولر اسپلیت ایستاده یا کانالی نیز صادق است، چرا که وسیله‌ای با قدرت سرمادهی بالا ممکن است چندان به کار افراد سرمایی نیاید یا مدل‌های کولر گازی کم مصرف نتوانند به نیازهای افراد گرمایی پاسخ مطلوبی دهند.

توصیه‌هایی برای بررسی قیمت بخاری گازی و انواع کولر

بعد از تعیین نیازها و میزان سرمایی یا گرمایی بودن اعضای خانواده، نوبت به فاکتورهای دیگر یعنی توجه به متراژ و نقشه خانه، شرایط آب و هوایی و محل سکونت می‌رسد. در واقع، فضای داخل بعضی از خانه‌ها دیرتر سرد یا گرم می‌شود و برای تغییر دمای داخلی آنها به دستگاهی با قدرت سرمادهی یا گرمادهی بالاتر نیاز خواهد بود. به عبارت دیگر، هوای داخل هر خانه با توجه به موقعیت و شرایط اقلیمی شهر یا محلی که در آن واقع است، واکنش متفاوتی نسبت به پدیده گرما و سرما از خود نشان می‌دهد.

از جمله بهترین محصولات گرمایشی موجود در بازار می‌توان به انواع مدل‌های بخاری‌ برقی برفاب، بخاری گازی آبسال دیواری، بخاری گازی ایران شرق، بخاری گازی انرژی، بخاری برقی پارس خزر اشاره کرد. در این میان، قیمت بخاری گازی به دلیل محبوبیت و قدرت مناسب آنها، از قیمت بخاری برقی بالاتر است.

پرطرفدارترین وسایل سرمایشی موجود در بازار نیز شامل طیف وسیعی از محصولات شامل مدل‌های کولر گازی هایسنس، اسپلیت ال جی، کولر آبی سپهر الکتریک، اسپلیت سامسونگ، کولر آبی برفاب، اسپلیت هایسنس، کولر آبی آزمایش و کولر آبی انرژی می‌شوند. بد نیست بدانید قیمت کولر گازی ال جی و قیمت کولر گازی سامسونگ ممکن است در مقایسه با مدل‌های مشابه در بازار کمی بالاتر باشد که توجه به کیفیت مطلوب این محصولات، قیمت آنها را از لحاظ اقتصادی توجیه می‌کند.

پیش‌نیاز بررسی خرید و قیمت کولر آبی

همانطور که اشاره شد، شرایط جوّی، نقش موثری در انتخاب مدل محصول دارد؛ برای مثال خرید کولر آبی به خانواده‌های ساکن نواحی خشک پیشنهاد شده و این وسیله به منظور خنک کردن خانه‌های مناطق شرجی طراحی نشده است. هموطنان عزیز ساکن این مناطق بهتر است اقدام به خرید پنکه و کولر گازی کنند.

از ویژگی‌های ظاهری غافل نشوید

نوع خاصی از طراحی دستگاه مثل ابعاد یا رنگ بدنه ممکن است با دکوراسیون خانه‌تان سازگاری بیشتری داشته باشد؛ برای مثال خرید کولر گازی ال جی مدل NA248SK3 صرفا به دلیل بدنه تیره‌اش ممکن است تصمیم منطقی‌تری نسبت به خرید کولر گازی سامسونگ مدل AR25KCFUPWK Max باشد؛ مخصوصا برای کسانی که به دکوراسیون‌های مشکی علاقه دارند.

توجه داشته باشید که فروشگاه لوازم خانگی فورپینا برای پاسخگویی بهتر به نیازهای کاربرانش، طیف وسیعی از محصولات برقی با هر قیمتی را ارائه نموده تا محدودیتی جهت خرید لوازم خانگی وجود نداشته باشد. از این گذشته، کارشناسان و مشاوران فورپینا در ساعات اداری که در صفحه قوانین و مقررات این وب‌سایت فروشگاهی قابل مشاهده است، پاسخگوی سوالات شما مشتریان عزیز در زمینه‌های مختلف خواهند بود.