سبد خرید

کولر گازی

کولر گازی هایسنس مدل HRH-24TQ 24000
برند: Hisense
معرفی کولر گازی هایسنس مدل  HRH-24TQ 24000کولر گازی را می‌توان بهترین نوع کارایی یک سیستم تهویه مطبوع دانست، زیرا این وسیله نیاز شما را برای خرید پنکه، کولر آبی و یا بخاری به منظور گرمادهی یا سرمادهی منازل برطرف می‌کند. گفتنی است این مزیت تنها یکی از محاسن این دستگاه‌ها به حس..
13,200,000 تومان
کولر گازی هایسنس مدل HRH-18TQ 18000
برند: Hisense
آشنایی با کولر گازی هایسنس مدل  HRH-18TQ 18000مدت زمان کاربرد هر وسیله‌ای وابسته به ظرفیت پذیرش تغییرات در آن است. در واقع تکنولوژی، اهرمی است که زمینه ایجاد تحولات را فراهم می‌کند. بر همین اساس در سال‌های اخیر، انواع جدیدتری از لوازم خانگی با هدف چند کاره بودن ساخته شدند. یک..
12,674,000 تومان
کولر گازی هایسنس مدل HRH-12TQ 12000
برند: Hisense
شناخت کولر گازی هایسنس مدل HRH-12TQ 12000در راستای پیوند تکنولوژی با صنعت، پیشرفته‌ترین لوازم سرمایش و گرمایش در حال تولید هستند. کولر گازی از جمله محصولات این حوزه است که اقدامات فناورانه عمده‌ای در ساخت آن صورت گرفته و امروزه جای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی قدیمی مانند کولر آبی ..
9,545,000 تومان
کولر گازی هایسنس مدل HRH-09TQ 9000
برند: Hisense
معرفی کولر گازی هایسنس مدل  HRH-09TQ 9000پیش رفتن به سمت آینده و داشتن امکانات بیشتر نیازمند تحولاتی بر پایه تکنولوژی است. امروزه نمونه‌ای از این تغییرات را در محصولات کولر گازی شاهد هستیم که در گروه لوازم خانگی مخصوص سرمایش و گرمایش قرار دارد. این وسیله علاوه بر ظاهری متفاوت نسبت به ک..
8,476,000 تومان
کولر گازی هایسنس مدل 24000 HIH-24TG
برند: Hisense
کولر گازی نمودی از پیشرفت تکنولوژی در حوزه لوازم خانگی است. در واقع کولر گازی نقطه عطفی را در پی تولید سایر محصولات مرتبط از قبیل پنکه، کولر آبی، بخاری و غیره ایجاد کرد. طولی نکشید که این وسیله سرمایش و گرمایش به عنوان یکی از ملزومات رفاهی در میان اثاثیه منازل جاگیر شد. اما بدلیل تنوع زیاد این نوع ک..
16,231,000 تومان
کولر گازی هایسنس مدل 18000 HIH-18TG
برند: Hisense
شاید اگر کمی به عقب برگردیم، روزهایی را به خاطر بیاوریم که هنگام خرید لوازم سرمایش و گرمایش فقط حق انتخاب پنکه، کولر آبی، شوفاژ برقی و یا بخاری را داشتیم. اما با گذشت زمان و افزایش قدرت تفکر صنعتگران، توانایی تولید همزمان سرما و گرما توسط یک دستگاه به نام کولر گازی فراهم شد. با روی کار آمدن  ای..
14,280,000 تومان
کولر گازی هایسنس مدل 12000 HIH-12TG
برند: Hisense
معرفی کولر گازی هایسنس مدل12000  HIH-12TGرشد و شکوفایی صنعت با تولید محصولات مختلف در معرض نمایش گذاشته می‌شود. به عنوان مثال، کولر گازی تنها وسیله سرمایش و گرمایش بوده که نمایانگر عمده‌ترین پیشرفت تکنولوژی در این زمینه است. زیرا توقع انجام وظایف وسایل مختلفی مانند پنکه و یا شوفاژ..
12,673,000 تومان
کولر گازی سامسونگ مدل Max AR30KCFU 30000
برند: Samsung
با گسترش تکنولوژی تحولی شگرف در حوزه لوازم برقی ایجاد شد. سیر صعوی این تغییرات منجر به ادغام دو فرآیند سرمایش و گرمایش در یک دستگاه به نام کولر گازی شد که تا قبل از پیدایش آن‌ها در سال 1901 میلادی، افراد در فصل تابستان با خرید کولر آبی و پنکه روزهای گرم و در فصل زمستان با خرید بخاری، شوفاژ برقی..
18,852,000 تومان
کولر گازی سامسونگ مدل Better AR25KCSD 25000
برند: Samsung
پیشرفت تکنولوژی زمینه‌ساز ایجاد تغییرات مثبت در الگوی تولید برندهای مختلف حوزه لوازم سرمایش و گرمایش شده است، طوری که هر دو عمل سرد و گرم کردن محیط توسط یک دستگاه واحد به نام کولر گازی انجام می‌شود. اما متغیر بودن شرایط آب و هوایی در مناطق متعدد، مسبب تعبیه سیستم‌های جدید در این نوع ک..
15,673,000 تومان
کولر گازی سامسونگ مدل Better AR19KPSD 19000
برند: Samsung
معرفی کولر گازی سامسونگ مدل 19000 BETTER AR19KPSDبا پیشرفت علم و تکنولوژی تغییراتی در عملکرد لوازم خانگی ایجاد شد. اما طی سال‌های اخیر با همت متخصصان صنایع سهم بیشتری از این تحولات به وسایل مرتبط با سرمایش و گرمایش اختصاص یافته است، به طوری که سیستم‌های تهویه مطبوع را دستخوش تغییراتی ب..
14,471,000 تومان
کولر گازی سامسونگ مدل Better AR19KCSD 19000
برند: Samsung
معرفی کولر گازی سامسونگ مدل  BETTER AR19KCSD 19000تحمل شرایط سخت با چاشنی خلاقیت در عصر تکنولوژی، زمینه ایجاد تغییرات در حوزه سرمایش و گرمایش را فراهم کرد. در واقع نتیجه این تحولات مثبت تولید کولر گازی‌ها بود. اما از آنجایی که رقابت بر سر بهتر بودن، سرلوحه کار برندهای مختلف است این محص..
13,730,000 تومان
نمایش 1 تا 20 از 92 (5 صفحه)

خرید کولر گازی

کولر گازی یکی از لوازم خانگی محبوب و حیاتی هر خانه‌ای است. این وسیله، هوای گرم و طاقت‌فرسای تابستان را برای ما بهاری و لذت‌بخش می‌کند. به طور کلی، دو نوع کولر در فروشگاه‌های لوازم خانگی قابل خریداری است؛ کولر آبی و کولرهای گازی. این دو نوع کولر همراه با دستگاه‌های تصفیه کننده هوا و وسایل گرمایشی شامل بخاری گازی، شوفاژ و بخاری برقی برای تهویه مطبوع محیط‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این دستگاه‌ها در واقع سیستم سرمایش و گرمایش منزل و اماکن دیگر را تشکیل داده و خرید آنها مستلزم آشنایی بیشتر با مشخصات آنها و توجه به نیازهای کاربر است. برای مثال ظرفیت کولر با اعداد مشخصی تعریف می‌شود و به طور معمول اعداد بزرگ‌تر به معنی قدرت سرمادهی بیشتر این وسیله است. پیش از بررسی قیمت کولر گازی حتما در مورد این مشخصات فنی کولرها تحقیق کنید. مسلم است هرچه فضای اتاق یا خانه‌تان بزرگ‌تر باشد، به دستگاهی با ظرفیت سرمایش بالاتر نیاز خواهید داشت.

البته ظرفیت تنها یکی از مشخصات کولر گازی است و اگر قصد خرید کولر گازی دارید، ممکن است به دلیل تنوع این وسیله سرمایشی در بازار لوازم خانگی دچار سردرگمی شوید. فروشگاه آنلاین لوازم خانگی فورپینا برای رفع این مشکل، به ارائه راهنمای خرید کولر گازی پرداخته است. برای اینکه متوجه شوید کدام مدل و محصول می‌تواند پاسخگوی نیازهایتان باشد، قبل از مراجعه به فروشگاه لوازم خانگی بهتر است موارد زیر را در نظر داشته باشید:

رابطه مستقیم قیمت کولر گازی با ظرفیت سرمایش

یکی از مواردی که قیمت کولر گازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، ظرفیت آن است که با اعداد مشخصی بیان می‌شود. این اعداد با واحد اندازه‌گیری British Thermal Unit یا اختصارا Btu/hr تعریف شده و نشان‌دهنده قدرت دستگاه برای سرمایش یک مکان با مساحت مشخص است. البته ظرفیت کولر معمولا بین فروشنده‌ها بدون واحد بی تی یو به کار می‌روند؛ مثلا به کولر گازی سامسونگ 36000 بی تی یو، کولر گازی سامسونگ ۳۶۰۰۰ گفته می‌شود. تعداد زیادی از این اعداد از قبیل 9000، 12000 و 18000 به دنیای کولرها راه یافته‌اند تا خریدار متوجه این واقعیت شود که هر کولری برای هر مکانی مناسب نیست؛ به عنوان مثال خرید کولر گازی 6000 برای خنک کردن اتاقی با مساحت بیش از 55 متر مربع، تصمیم چندان منطقی به نظر نمی‌رسد و برای چنین متراژی، نیاز به دستگاهی با ظرفیت 30000 یا بیشتر خواهد بود.

وقتی بهترین کولر گازی اسپلیت هم به کارتان نمی‌آید!

وظیفه لوازم خانگی، تامین رفاه و آسایش افراد در محیط خانه است. این وسایل متناسب با نیاز و سلیقه کاربر عرضه می‌شوند و از آنجایی که نیازها و سلایق مردم در دنیای امروز هر لحظه در حال تحول است، شرکت‌های بزرگ و کوچک از سراسر جهان دست به کار شده و اقدام به تولید انواع و اقسام محصولات کرده‌اند.

از سوی دیگر، مهم‌ترین نیاز خریداران کولر دستیابی به هوایی مطبوع است. به عبارت دیگر این وسایل باید با توجه به شرایط اقلیمی محل زندگی و محیط داخل خانه، هوای دلپذیری را ایجاد کنند. به همین دلیل است که علاوه بر کولر گازی، شاهد عرضه مدل‌های متنوع کولر آبی به خصوص در بازار ایران هستیم. این دستگاه‌ها با امکان سرمایش و رطوبت‌دهی همزمان، گزینه مناسب‌تری برای محیط‌های خشک به حساب می‌آیند. چه بسا بهترین کولر اسپلیت در بازار نتواند به اندازه یک کولر آبی کوچک و معمولی در نواحی خشک از خود کارایی مطلوبی نشان دهد.

چه نوع کولر گازی را انتخاب کنیم؟

با توجه به گستردگی نیاز و سلایق کاربران، کولرها هم مثل سایر لوازم خانگی در انواع و مدل‌های گوناگونی روانه بازار شده‌اند که کولر گازی پنجره ای، کولر گازی پرتابل، کولر گازی اسپیلت (شامل انواع مختلفی از جمله کانالی، دیواری، ایستاده، سقفی زمینی، کاستی و سقفی دیواری) و کولر گازی چند تکه از جمله آنها هستند.

از محصولات پرطرفدار موجود در بازار می‌توان به انواع کولر گازی هایسنس اینورتر 24000، کولر گازی ال جی دوال اینورتر، کولر گازی سامسونگ 12000، کولر گازی ال جی 24000، مدل‌های کولر گازی سامسونگ اینورتر و غیره اشاره کرد که همه این مدل‌ها در فروشگاه آنلاین لوازم خانگی فورپینا موجود هستند.
بهتر است برای انتخاب نوع و تعداد کولر گازی و نحوه تقسیم‌بندی شبکه‌ها با متخصصان این حوزه مشورت کنید. با این حال، بد نیست به بعضی ویژگی‌های کلیدی نیز توجه داشته باشید.

صرفه‌جویی در پول و انرژی

مصرف برق از مولفه‌های مهم هنگام خرید لوازم خانگی است. خرید یک محصول ارزان‌قیمت با مصرف انرژی بالا بدون در نظر داشتن هزینه‌های سرسام‌آور ماهانه آن، به هیچ وجه تصمیم حساب شده‌ای محسوب نمی‌شود. درست است که قیمت کولر گازی پنجره ای از قیمت اسپلیت پایین‌تر است اما مصرف سرسام‌آور برق آن در درازمدت پول هنگفتی از جیبتان خارج خواهد کرد.

سایر مشخصات کولر گازی

حتما به قسمت‌هایی از دستگاه که روی نمای ظاهری خانه تاثیر دارند، توجه کنید. برای مثال کولر اسپیلت شامل دو بخش است که یکی در بیرون آپارتمان و دیگری در محوطه داخل قرار می‌گیرد؛ قسمت‌هایی که از درون منزل قابل مشاهده هستند، از جمله دکمه‌ها و پنل کنترل، نمایشگر، رنگ بدنه و نوشته‌های حک شده روی دستگاه نقش بسزایی در دکوراسیون داخلی دارند.

ارائه راهنمای خرید لوازم خانگی از مهم‌ترین وظایف فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا است. از آنجایی که خرید کولر گازی به دلیل تنوع این محصولات، کمی دشوار است، شما می‌توانید از مقاله‌های ارائه شده از سوی این فروشگاه استفاده کنید که راهنمای خرید کولر گازی ایستاده و راهنمای خرید کولر گازی اسپلیت تنها بخشی از آن است.