سبد خرید

شرایط و ارسال محصول

فورپینا برای آسایش و راحتی کاربرانش، شرایطی را فراهم کرده تا این عزیزان بتوانند به راحتی محصول مد نظرشان را انتخاب و آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، درب منزل دریافت کنند. زمانی که روند سفارش محصول تکمیل شد، فرم نهایی خرید به پست الکترونیکی کاربر و پیامک تایید سفارش به شماره کاربر ارسال می‌شود. سپس محصول در صف ارسال مرسوله قرار می‌گیرد تا به آدرس مورد نظر فرستاده شود.

به طور کلی فرایند ارسال محصول در فروشگاه اینترنتی فورپینا متاثر از دو عامل است؛ آدرس دریافت‌کننده کالا، انتخاب روش ارسال کالا از سوی خریدار.

نحوه تحویل کالا تا حدود زیادی بستگی به آدرس دریافت‌کننده کالا دارد؛ البته خریدار می‌تواند روش ارسال را خودش انتخاب کند که شامل تیپاکس، شرکت پست جمهوری اسلامی، اکسپرس و شرکت‌های طرف قرارداد فورپینا می‌شوند.

آدرس دریافت‌کننده کالا

فورپینا از نظر موقعیت جغرافیایی، دو شرایط کلی را برای سفارش‌دهندگان در نظر گرفته است. بسته به اینکه کالا به تهران یا سایر نقاط کشور (که در ادامه اسامی آنها را مشاهده می‌کنید) ارسال شود، مراحل دریافت سفارش و ارسال آن اندکی متفاوت خواهد بود.

تحویل در تهران

ارسال تمام سفارشات در سطح تهران با وانت‌بار یا موتورسیکلت انجام می‌شود و هزینه آن بین 30 تا 150 هزار تومان متغیر است. همه مرسولات در این کلانشهر نهایتاً تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش به دست مشتری خواهد رسید.

قبل از ارسال سفارشات، زمان تحویل کالا از طریق پیامک با مشتری هماهنگ و کالا در زمان مورد نظر به وی تحویل داده می‌شود. در صورتی که در زمان مقرر، مشتری در محل تحویل سفارش حاضر نباشد و سفارش خود را تحویل نگیرد، هزینه ارسال مجدد به عهده خود مشتری خواهد بود.

تحویل در شهرهای استان تهران

مشتریان ساکن شهرهای استان تهران به استثنای پایتخت می‌توانند سفارش خود را با یکی از روش‌های ارسال اکسپرس فورپینا، پست و تیپاکس تحویل بگیرند. هزینه ارسال اکسپرس فورپینا در تمام شهرها (به جز شهر تهران) به عهده مشتری است.

توجه داشته باشید که امکان ارسال کالا توسط باربری برای ساکنین شهرهای استان تهران وجود ندارد.

سایر نقاط ایران

ارسال سفارش در سایر شهرهای کشور از سه طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس و شرکت‌های باربری طرف قرارداد با فورپینا انجام می‌شود. مشتریان می‌توانند در مرحله ثبت سفارش از بین روش‌های ممکن، یک راه را به دلخواه برگزینند. انتخاب هریک از روش‌ها به منزله آگاهی از قوانین آن است.

نکات مهم:

  • هزینه تحویل سفارش به پست یا باربری به عهده فورپینا بوده و هزینه ارسال تا شهر موردنظر به صورت پس کرایه توسط خریدار پرداخت می‌شود.
  • فورپینا پس از تحویل سفارش به شرکت‌های فوق‌الذکر، رسید سلامت کالا را دریافت کرده و کلیه مسئولیت‌های ناشی از حمل و نقل کالا و تحویل آن به مشتری، بر عهده متصدی حمل و نقل شرکت‌های مذکور است. در صورت بروز حوادثی از قبیل شکستگی، ضرب‌خوردگی و آسیب بسته‌بندی، جبران خسارت بر عهده شرکت ارسال‌کننده خواهد بود. فورپینا بدون قبول هیچ‌گونه مسئولیتی، به صورت موازی تلاش خود را در جهت تسریع در دریافت خسارت مشتریان عزیز انجام خواهد داد.
  • در سفارش‌هایی که توسط شرکت پست یا باربری ارسال می‌گردد، شرکت پست یا باربری مسئول تحویل سفارش بوده و در صورتی که مشتری در زمان مراجعه مأمور شرکت پست (باربری) در منزل حضور نداشته باشد، جهت هماهنگی لازم برای دریافت سفارش خود، باید شخصاً پیگیری کند و فروشگاه هیچ وظیفه‌ای در این خصوص ندارد.
  • در مواردی که ارسال کالا توسط شرکت پست یا باربری انجام می‌شود، فورپینا تنها موظف به تحویل سالم و به‌موقع سفارش به شرکت پست، تیپاکس یا باربری و ارسال کد پیگیری سفارش برای مشتری است.

تبصره 1: در تمامی روش‌های ارسال کالا، محل تحویل سفارش، درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) خواهد بود و فورپینا تعهدی در قبال تحویل کالا در طبقات مختلف ساختمان ندارد. در صورت تمایل مشتریان عزیز به حمل سفارش تا یکی از طبقات، باید علاوه بر درخواست «بالابری» از فورپینا، هزینه حمل طبقات (بالابری) را نیز به صورت جداگانه پرداخت کنند. درخواست بالابری از طریق حساب کاربری و در بخش توضیحات سفارش و یا ارسال ایمیل صورت می‌گیرد و هزینه آن با توجه به تعرفه، به صورت نقدی به تحویل‌دهنده کالا پرداخت می‌شود.

تبصره 2: تحویل سفارش در اماکن عمومی از قبیل رستوان، هتل و مکان‌هایی از این دست ممکن نخواهد بود و آدرس ثبت شده توسط مشتری باید دقیق و قابل استناد باشد. توجه داشته باشید که تغییر آدرس پس از تأیید و ثبت سفارش به هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست.

ارسال کلیه سفارشات در سطح شهر تهران به صورت تحویل اکسپرس (Express) صورت می‌گیرد و هزینه آن با توجه به روش تحویل کالا (موتورسیکلت یا وانت بار) که هنگام ثبت سفارش از طرف مشتری انتخاب می‌شود، بین 30000 تا 150000 تومان خواهد بود. مشتریان ساکن این شهر، سفارش خود را در اسرع وقت دریافت خواهند کرد. بدیهی است هزینه ارسال برای سایر شهرهای کشور (از جمله شهرستان‌های استان تهران) نیز رایگان نبوده و بر عهده مشتری است.

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه ارسال را با توجه به روش انتخابی خود مشاهده کنند. این هزینه با توجه به روش ارسال، شهر مقصد، حجم و همچنین وزن سفارش متفاوت خواهد بود. مدت زمان تحویل سفارش تحویل سفارش در شهر تهران حداکثر یک روز کاری بعد از ثبت سفارش توسط مشتری صورت می‌پذیرد.

تذکر مهم: زمان تحویل سفارش‌ها در شهر تهران در یک بازه زمانی دو تا سه ساعته با مشتریان هماهنگ خواهد شد. مشتریان عزیز لازم است در بازه زمانی هماهنگ شده در محل تحویل کالا حضور پیدا کنند. در غیر این صورت، هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود. سفارش‌های ارسالی از طریق شرکت پست، تیپاکس و باربری حداکثر از 24 تا 72 ساعت (بسته به شهر مقصد) به دست مشتری خواهد رسید. لازم به ذکر است که پس از تحویل سفارش به پست یا باربری یک کد رهگیری توسط فورپینا برای خریدار ارسال می‌شود تا امکان پیگیری کالای خود را داشته باشد 

زمان مناسب برای دریافت سفارش مشتریان

کاربران فورپینا می‌توانند به صورت 24 ساعت شبانه روز (حتی در روزهای تعطیل) سفارش خود را در این فروشگاه به ثبت برسانند. سپس بخش فروش و مرسولات فورپینا در اولین فرصت (ساعات اداری و غیرتعطیل) کالای سفارش شده را برای ارسال آماده می‌کند.

توجه داشته باشید که منظور از ساعات اداری در فروشگاه فورپینا روزهای شنبه تا چهارشنبه (ساعات 9 الی 19) و پنجشنبه از ساعت 9 تا 15 است.

روش‌های پست

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، کاربران فورپینا می‌توانند یکی از روش‌های ارسال کالا را برگزینند. خریداران ساکن پایتخت در صورت نیاز می‌توانند روش دیگری را برای تحویل سریع‌تر محصول مد نظرشان انتخاب کنند.

 

 

 

در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهرهای زیر فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد

روزهای تعطیل در سال 1396 که فورپینا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:

 

§         ۱ فروردین

§         ۱۳ فروردین

§         ۱۴ خرداد

§         ۸ مهر

§         ۹ مهر

§         ۱۸ آبان

§         ۲۶ آبان

§         ۲۲ بهمن

 

تهران:

 

سفارش‌ها  در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش از شنبه تا پنجشنبه وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

در ایام جشنواره، جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، امکان انتخاب ارسال توسط پست و تیپاکس  (علاوه بر ارسال اکسپرس) نیز وجود خواهد داشت و همانند سفارشات اکسپرس در صورتی که ارزش سفارش بیش از یکصد هزار تومان باشد ، ارسال آن رایگان است ولی برای سفارشات زیر یکصدهزار تومان مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد و همچنین پرداخت آنلاین (اینترنتی) برای سفارشاتی که با این سرویس ارسال میشوند الزامی است.

این سفارشات با زمان تقریبی بین 24 تا 48 ساعت کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد و لازم به ذکر است این بازه‌ی زمانی برای کالاهایی با فروشندگانی غیر از کالاخونه 48 الی 72 ساعت کاری است.

 

شهرستان ها :

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری پردازش خواهد شد

هزینه ارسال برای شهرهای تحت پوشش تحویل پست و تیپاکس ، برای سایر نقاط کشور براساس تعرفه پست و تیپاکس و به صورت پس کرایه میباشد

 

کالاخونه برای رفاه حال کاربران خود هزینه حمل و نقل کالا تا محل  دفتر نمایندگی پست و تیپاکس شهر تهران را بر عهده گرفته و رایگان است

و کاربر فقط هزینه ارسال تا دفتر نمایندگی پست و تیپاکس شهر مورد نظر را میپردازد

لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

 مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط پست و تیپاکس  ارسال خواهند شد.

 

 

در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی فورپینا، پیش از این ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، اما درحال حاضر محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر پیدا کرده است. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

 

 

 - تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد هزار تومان و در شهر تهران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر یکصد هزار تومان برای همه نقاط شهر تهران 5000 تومان ثابت است.

-

 

 

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

-  به خریداران کفش توصیه می‌شود برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارند، استفاده کنند.

لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 33514506 –021 و33528117 -021  داخلی، یا ارسال ایمیل این موارد به خدمات پس از فروش کالاخونه اطلاع داده شود.

.

باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

 پست و تیپاکس پیشتاز

 

 برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس فورپینا در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل ودرب منزل یا محل کار  در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست و تیپاکس پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست و تیپاکس  پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

 هزینه ارسال برای شهر های تحت پوشش پست و تیپاکس پیشتاز بر اساس تعرفه پست و تیپاکس و به صورت پس کرایه میباشد

لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند

 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

 

http://itemtracking.post.ir

 

 

 تحویل اکسپرس فورپینا در شهرستان ها :

 

 

شرایط ارسال لوازم سنگین یا حجیم :

 کالاخونه برای رفاه حال کاربران خود هزینه حمل و نقل کالا تا محل  دفتر نمایندگی باربری در  شهر تهران را بر عهده گرفته و رایگان است

و کاربر فقط هزینه ارسال تا دفتر نمایندگی باربری  شهر مورد نظر را میپردازد

 

لوازم خانگی سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ زیر، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.

 

_  یخچال فریزر

_  ساید بای ساید

_  اجاق گاز

_  ماشین ظرفشویی

_  ماشین لباسشویی

_  کولر آبی

_  کولر گازی

    میزتلویزیون

 

ارسال این نوع کالاها، به جز تهران ، در شهرهایی که تحت پوشش تحویل یک روزه فورپینا هستند، مشمول هزینه ارسال است و به صورت پس کرایه ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) انجام می‌شود.

لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر 100 هزار تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@forpina.com  به فورپینا اطلاع دهید.

باربری یا ماموران ارسال فورپینا تنها مسوول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

 

اگر درباره دفترها و هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش روش ارسال باربری در ادامه همین صفحه مراجعه کنید.

 

باربری برای لوازم خانگی سنگین یا بزرگ مانند یخچال معمولی و ساید‌بای‌ساید، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز و فرتوکار، ، میز تلویزیون ،کولر گازی ، میز تلویزیون ونظیر ان کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

 

 لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

 - باربری تنها مسوول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و  دست‌کم 1 روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.

 

 

مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد. دفترها و هزینه باربری به این شرح است:

شهرهای تحت پوشش (و شهرهای نزدیک به آنها):

آبادان - آبدانان - آبیک - آباده - آزادشهر - آستارا – آستانه (اراک) - آستانه اشرفیه - آشخانه ( بجنورد) - آقاجاری - آق قلا - آمل - ابهر - ابرکوه - اراک - اردکان - اردبیل - ازنا  - ارسنجان - اسالم - اسدآباد - الیگودرز - اندیمشک -  املش - اهرم - اهواز - ارومیه - امیدیه -  ادیمی (زابل) - اسلام‌آباد غرب - اسفراین - اشنویه - اصفهان و حومه - اقلید - ایرانشهر - ایذه - ایلام - ایوان‌غرب - بابلسر - بابل - باغملک - بانه - برازجان - بروجرد - بروجن - بجنورد - بم - بناب - بندر امام‌خمینی (سربندر) - بندر انزلی - بندرترکمن - بندرعباس - بوانات (سوریان) - بوشهر - بوکان - بهشهر - بیرجند - بیجار - بهبهان - پاسارگاد - پاوه - پره‌سر - پلدختر - پیرانشهر - تاکستان - تالش  - تربت حیدریه - تبریز - تنکابن  - تویسرکان - حمیدیه - جغتای - جلفا - جم - جوانرود - جوین - جویبار - جهرم - جیرفت - چالدران - چالوس - خاش - خرم آباد - خرم بید(دهبید) - خرمدره – خدابنده (قیدار) - خرمشهر - خمین - خمینی شهر – خنداب (اراک) - خوانسار - خورموج - خوی - داراب - دامغان - دزفول - دشت مرغاب - دورود - دلیجان  - دهدشت - دره شهر - دیواندره - رامسر  - رامشیر - رامهرمز - رشت - رفسنجان -  روانسر - رودسر - رومشکان - زابل و زهک - زاهدان - زنجان - ساری - ساوه - سبزوار - سراب  - سرپل ذهاب - سردشت - سروستان - سعادت شهر - سقز - سلطانیه - سلماس - سمنان - سنقرکلیایی - سنندج - سوسنگرد - سیرجان - سیوند - شادگان  - شازند - شاهرود - شاهین شهر - شوش  - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شیراز - شیروان - صائین قلعه - صحنه  - صومعه سرا - عسلویه - (منطقه ویژه انرژی پارس) - علی‌آباد کتول - فامنین - فسا - فرمهین (اراک) - فریدونکنار - فلاورجان - فولادشهر و ذوب آهن -  فومن – قادرآباد (سعادت شهر) - قائم شهر  - قشم - قروه - قزوین - قصرشیرین - قم - قوچان - کازرون - کاشان - کاشمر - کامیاران - کردکوی - کرمان  - کرمانشاه - کلاچای – کمیجان (اراک) - کنگاور - کنگان - کهنوج - کوهدشت - گالیکش - گچساران - گرگان - گلپایگان - گناباد  - گنبدکاووس - گیلان غرب - لار - لالجین - لاهیجان  - لردگان - لنگرود - لوشان - لیسار - ماکو -  ماهشهر - مبارکه - محلات - محمودآباد - مراغه - مرند - مرودشت - مریوان - مسجد سلیمان - مشهد - ملایر - ملکان - منجیل - مهاباد – مهاجران (اراک) - مهران - میاندوآب - میانکوه - میانه - میبد - مینودشت  - میلاجرد (اراک) - نجف آباد - نراق - نظرآباد - نقاب - نقده - نکا - نوشهر - نور - نورآباد لرستان - نهاوند - نهبندان - نیشابور - هادی شهر - هامون - هرسین - هشت‌پر - هشتگرد - هفتکل - همدان - هندیجان - هویزه - هیرمند - هیدج - یاسوج - یزد

 

 

 

از کالاخونه تا محل تحویل (درب منزل یا محل کار - در صورتی‌که محل تحویل تا شعاع 50 کیلومتری باشد) - در شهرستان‌ها به صورت پس‌کرایه میباشد.