جاروبرقی

جاروبرقی

خرید جاروبرقی

جارو برقی ها بعد از ورودشان به بازار خیلی سریع جای جاروهای دستی را گرفتند. دلیل این فراگیری را می‌توان کارکرد راحت‌تر این وسایل از یک سو و افزایش مشغله افراد از سوی دیگر عنوان کرد. این روزها به سختی می‌توان جاروهای برقی را از لیست اقلام ضروری هنگام خرید لوازم خانگی حذف کرد، به طوری که در هر خانه‌ای حداقل یک مدل از این محصولات وجود دارد.

از طرف دیگر، تکنولوژی طی سالیان گذشته روی وسایل نظافت و شستشو تاثیر شگرفی گذاشته و دنیای آنها را دچار تحول کرده است. در نتیجه، خرید جاروبرقی بدون شناخت برخی مشخصات فنی و قابلیت‌های کلی این لوازم خانگی تقریبا محال است. به همین دلیل، در ادامه نکاتی را ارائه کرده‌ایم تا با استفاده از آنها قیمت جاروبرقی را به درستی تشخیص دهید و در نهایت بهترین مدل را انتخاب کنید.

هنگام خرید جاروبرقی به نیاز و عادت‌های خود بیشتر توجه کنید

طیف گسترده‌ای از جارو برقی‌ها به بازار لوازم خانگی عرضه شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به انواع مدل‌های جاروبرقی فیلیپس، جاروبرقی ال جی، جاروبرقی پارس خزر، جاروبرقی سامسونگ و جاروبرقی بوش اشاره کرد. گستردگی این مدل‌ها به اندازه‌ای است که اگر نمی‌خواهید هنگام خرید دچار سردرگمی شوید، ابتدا باید نیازهای خود را به طور کامل بشناسید.

جارو برقی های خانگی در دو نوع کیسه ای و سطلی و با قیمت‌های متنوعی به بازار راه یافته‌اند. هنگام بررسی و ارزیابی قیمت جاروبرقی حتما به مساحت خانه خود و عادت‌های اعضای خانواده‌تان در زمینه بهداشت و نظافت توجه داشته باشید. مثلا ممکن است موقعیت خانه شما به گونه‌ای باشد که نیاز به نظافت و گردگیری بیشتری داشته باشد. در چنین شرایطی احتیاج به جارو برقی با موتور قوی‌تری خواهید داشت؛ یا ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که وقت و حوصله شستشوی زودهنگام مخزن جارو برقی را نداشته باشید و جاروهای کیسه‌دار را ترجیح دهید.

نکات مهم برای بررسی و مقایسه قیمت جاروبرقی

برای انتخاب و خرید جارو برقی خوب و ارزان ممکن است در ابتدا دچار سردرگمی شوید که دلیل اصلی آن، گستره وسیع قیمتی این محصولات در بازار لوازم خانگی است. برای مثال، تفاوت زیادی بین قیمت جاروبرقی ایرانی پارس خزر و پاکشوما با قیمت جاروبرقی بوش، فیلیپس و سامسونگ وجود دارد. برای مقایسه دقیق‌تر این محصولات از لحاظ مشخصات فنی و قابلیت‌های دستگاه، توصیه می‌کنیم از صفحات نقد و بررسی فورپینا استفاده کنید.

توجه داشته باشید که بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم برقی به خصوص لوازم برقی خانگی در زمینه طراحی و تولید جارو برقی نیز متحمل هزینه‌های سرسام‌آوری می‌شوند تا هر روز قابلیت جدیدی رو کنند و آن را به رخ رقبا بکشند. به عبارت دیگر، هر از چند گاهی شاهد امکانات نوآورانه و کاربرپسندی در جاروبرقی فیلیپس، سامسونگ، بوش، ال جی هستیم. البته جاروبرقی پارس خزر نیز در این زمینه طرفداران بسیاری در کشور عزیزمان برای خود دست و پا کرده است.

هنگام خرید جاروبرقی مولفه‌هایی از قبیل قدرت مکش، صدا، قدرت مانور و گنجایش دستگاه اهمیت بسیاری دارند. معمولا در هر راهنمای خرید جاروبرقی دستکم یک بار راجع به این 4 خصوصیت مهم صحبت به میان می‌آید.

قدرت مکش

شاید قدرت مکش را بتوان مهمترین ویژگی کیفی جارو برقی دانست که کاربران توجه ویژه‌ای به آن دارند. البته قدرت مکش با توان موتور فرق داشته و این دو مشخصه با اعداد متفاوتی تعریف می‌شوند. باید توجه داشت که قدرت مکش در مجموع با در نظر گرفتن لوله و سری‌های دستگاه در دفترچه راهنمای خرید جاروبرقی عنوان می‌شود.

صدا؛ عامل تاثیرگذار در قیمت جاروبرقی بوش

صدای جارو برقی به مرور زمان گوش را آزار می‌دهد. شرکت‌های تولیدکننده مطرح جهان مثل بوش (Bosch) با استفاده از عایق‌های صدا روی بدنه و موتور جارو برقی تا حد زیادی این مشکل را برطرف کرده‌اند. بدون تردید، جاروهای برقی بی سر و صدا به خاطر آرامشی که برای اعضای خانواده به ارمغان می‌آورند، ارزش خرید بالاتری دارند. شایان ذکر است این مورد در برخی از مدل‌های جاروبرقی پاکشوما به خوبی رعایت شده است.

قدرت مانور

جارو برقی هایی که با زحمت زیاد جابه‌جا شوند و به سختی بتوان با آنها کار کرد، در درازمدت موجب خستگی افراد خواهند شد. منظور از استفاده آسان، عواملی از قبیل ارگونومی مناسب دسته، طول بلند سیم، تنوع سری‌ها، طراحی مناسب لوله‌ها و وزن کم است. بسیاری از مدل‌های جاروبرقی ال جی و جاروبرقی فیلیپس کارنامه درخشانی در این زمینه دارند. از سوی دیگر، قیمت جاروبرقی سامسونگ از نظر کسانی که قدرت مانور دستگاه برایشان مهم‌تر باشد، کاملا مقرون‌به‌صرفه است.

گنجایش کیسه

هم جارو برقی های مخزنی (سطلی یا بدون کیسه) و هم جاروهای کیسه‌ای به گونه‌ای طراحی شده‌اند که همیشه باید مخزن آنها پس از پر شدن تخلیه شود. در جاروبرقی کیسه‌دار، می‌توان کیسه دائمی را شست یا با پاکت‌هایی از جنس کاغذ، فیبر یا پلاستیک تعویض کرد. اما در مدل‌های سطلی پس از هر بار استفاده و پر شدن مخزن باید در فکر تخلیه آن باشید. هر دو نوع طراحی در میان انواع مدل‌های جاروبرقی پارس خزر، جاروبرقی فیلیپس، جاروبرقی ال جی و جاروبرقی سامسونگ مشاهده می‌شود.

در کل، اگر حوصله و وقت کافی برای تخلیه مخزن ندارید، جارو برقی کیسه ای برای شما مناسب است، چرا که فرصت بیشتری تا پر شدن کامل مخزن در اختیارتان قرار می‌دهد.

 با خرید جاروبرقی از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا ، محصول را با ضمانت‌نامه رسمی درب منزل تحویل بگیرید.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

جاروبرقی آ ا گ مدل VX6-1-OKO

معرفی جاروبرقی VX6-1-OKO جاروبرقی VX6-1-OKO یکی از محصولات زیبا و قدرتمند شرکت آ اِ گ (AEG) است ک..

پیش فاکتور

جاروبرقی آ ا گ مدل VX8-2-LW-A

معرفی جاروبرقی VX8-2-LW-A جاروبرقی VX8-2-LW-A از محصولات خوش‌ساخت شرکت آ ا گ (AEG) دارای امک..

3,530,000تومان

جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-1-CB-P

معرفی جاروبرقی VX9-1-CB-P جاروبرقی VX9-1-CB-P از محصولات خوش‌ساخت شرکت آ ا گ (AEG) دارای امک..

3,890,000تومان

جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-1-OKO

معرفی جاروبرقی VX91-OKO جاروبرقی VX91-OKO از محصولات سبک وزن و کاربردی شرکت آلمانی آ.ا.گ (AEG) به..

3,500,000تومان

جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-2-OKO

معرفی جاروبرقی VX9-2-OKO جاروبرقی VX9-2-OKO از محصولات سبک وزن و کاربردی شرکت آلمانی آ.ا.گ (AEG) ..

3,035,000تومان

جاروبرقی آ ا گ مدل VX91LWF

معرفی جاروبرقی VX91LWF جاروبرقی VX91LWF از محصولات باکیفیت شرکت آ ا گ (AEG) امکانات بسیار مطلوبی ..

4,080,000تومان

جاروبرقی آ ا گ مدل VX91TMF

معرفی جاروبرقی VX91TMF جاروبرقی VX91TMF از محصولات باکیفیت شرکت آ ا گ (AEG) بوده و از امکانات ویژ..

پیش فاکتور

جاروبرقی ال جی مدل VB-5220

معرفی جاروبرقی VB-5220 جاروبرقی VB-5220 از سری محصولات کاربردی و جالب شرکت ال‌جی است. این دس..

پیش فاکتور

جاروبرقی ال جی مدل VB-8120

معرفی جاروبرقی VB-8120 جاروبرقی VB-8120 از محصولات برند نام‌آشنای ال جی به قابلیت‌ها و ..

پیش فاکتور

جاروبرقی ال جی مدل VB-8320

معرفی جاروبرقی VB-8320 جاروبرقی VB-8320 یکی از محصولات زیبا، قدرتمند و بدون کیسه متعلق به کمپانی ..

پیش فاکتور

جاروبرقی ال جی مدل VB-8520

معرفی جاروبرقی VB-8520 جاروبرقی ال جی مدل VB-8520 یکی از محصولات زیبا و قدرتمند این کمپانی بزرگ ک..

پیش فاکتور

جاروبرقی ال جی مدل VB-8720H

معرفی جاروبرقی VB-8720H جاروبرقی VB-8720H از سری جاروهای بدون کیسه شرکت ال جی محسوب می‌شود ک..

پیش فاکتور

جاروبرقی ال جی مدل VI-3870

معرفی  جاروبرقی VI-3870 جاروبرقی VI-3870 جزو محصولاتی است که توانسته توجه بسیاری از خریداران..

پیش فاکتور

جاروبرقی ال جی مدل VN-3320

معرفی جاروبرقی VN-3320 جاروبرقی VN-3320 محصول زیبا و پرقدرت کمپانی ال جی با کیفیت ساخت و امکانات ..

پیش فاکتور

جاروبرقی ال جی مدل VN-3322

معرفی جاروبرقی VN-3322 جارو‌برقی VN-3322 از محصولات قدرتمند شرکت ال جی است.‌ این جاروبر..

پیش فاکتور
LiveZilla Live Chat Software