ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی

قیمت ماشین لباسشویی

با آپارتمانی شدن خانه‌ها و حذف حوضچه‌ها و درنهایت مشغله کاری افراد، تلاش صنعتگران در حوزه تولید انواع ماشین لباسشویی دوچندان شد. از این رو با بیشتر شدن تعداد افراد خانواده، تولید این ابزار شستشو و نظافت مورد حمایت شرکت‌های مختلف قرار گرفت و تنوع بیشتری پیدا کرد. تولیدکنندگان متعددی در این عرصه، فعالیت‌های گسترده‌ای داشته‌اند به طوری‌ که اکثر افراد، امروزه با نام ماشین لباسشویی ال جی، ماشین لباسشویی آبسال، ماشین لباسشویی سامسونگ و غیره آشنا هستند.

قیمت ماشین لباسشویی ایرانی متأثر از کیفیت قطعات، ظرفیت، رنگ‌‌بندی، ابعاد، برنامه‌های قابل شستشو، نحوه قرار گرفتن و بازشدن درب، سرعت چرخش موتور و به طور کلی تکنولوژی‌های به کار گرفته شده در آن است که این خصوصیات در روند قیمت‌گذاری انواع لباسشویی اتوماتیک و دوقلو موثر خواهد بود. شایان ذکر است با خرید ماشین لباسشویی ایرانی، علاوه بر حمایت ازتولید داخلی می‌توان با ارائه پیشنهاداتی، نواقص را رفع تا نهایتا­ این کالای باارزش در عرصه جهانی مطرح شود. با انتخاب برند و مدل هر یک از وسایل نظافت در این صفحه از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا ، می‌توانید قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ، قیمت ماشین لباسشویی بوش و سایر محصولات را در این زمینه مشاهده کنید.

انواع ماشین لباسشویی

برای انتخاب ماشین لباسشویی مناسب باید با انواع ماشین لباسشویی و تفاوت قیمت آن ها آشنا باشید.

ماشین لباسشویی اتوماتیک

این نوع لباسشویی‌ها با داشتن قابلیت‌هایی از جمله چندین برنامه جهت شستشوی پارچه‌های مختلف، تعیین زمان دلخواه برای شستن، مصرف بهینه انرژی و عدم دخالت انسان جهت اتمام فرایند شستشو گزینه‌های مناسبی برای انتخاب و خرید محسوب می‌شوند.

لباسشویی دوقلو

این دسته از لباسشویی‌ها با داشتن دو مخزن درکنار هم مجهز به موتورهای قدرتمندی هستند. اما ویژگی‌های مشترک زیادی با نوع اتوماتیک دارند. گفتنی است برای استفاده از خشک کن لباسشویی دوقلو، پس از شستشو ملزم به بیرون آوردن البسه از مخزن اول و وارد کردن آن در مخزن دوم خواهید بود.

کهنه شور

از کهنه شور یا همان «مینی واش» برای شستن لباس کودکان استفاده می‌شود. این نوع لباسشویی‌ها ظرفیت کم و ابعاد کوچکی دارند. به همین دلیل می‌توانید از آنها درون حمام نیز استفاده کنید. اما کاربرد کهنه شور فقط مخصوص کودکان نیست. درواقع به کمک این وسیله می‌توانید لباس‌های کم حجم مانند 4 پیراهن مردانه را درکمتر از 10 دقیقه شسته و سپس آبکشی کنید.

از سوی دیگر، ارزان‌ترین ماشین لباسشویی ایرانی آن است که با توجه به رفع نیازهای ما در رعایت بهداشت و پاکیزگی بیشترالبسه و یا محتویات قابل شستشو در کوتاه‌ترین زمان، تناسب قیمت و کیفیت را نیز دربر داشته باشد.

ماشین لباسشویی سطلی

به این نوع ماشین لباسشویی ها، لباسشویی‌های مخزنی نیز می‌گویندکه شامل دو نوع لباسشویی سطلی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هستند. درب تمام مدل‌های ایندستگاه از بالا باز‌ می‌شود. یکی از ویژگی‌های این ماشین لباسشویی‌ مدت زمان عملشستشوی آن است که حدود 60 الی 80 دقیقه طول می‌کشد. از طرفی این خصوصیت بر رویکاهش میزان برق مصرفی نیز تاثیرگذار است.  

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

ماشین لباسشویی آبسال مدل AES7513S ظرفیت 5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی مهم است و ضرورت داشتن آن به میزان شستشو و نظافت افراد بستگی دارد؛ ..

3,979,000تومان

ماشین لباسشویی آبسال مدل AES7513SD ظرفیت 5 کیلوگرم

از ماشین لباسشویی آبسال مدل AES7513SD چه می‌دانیم؟ مشغله کاری افراد در جوامع امروزی، نیاز آن..

پیش فاکتور

ماشین لباسشویی آبسال مدل AFS10614 ظرفیت 6 کیلوگرم

اهمیت به نظافت بیشتر، کاهش آلودگی‌ها و کیفیت کار، تولیدکنندگان تجهیزات مکانیزه را مصمم کرد تا ب..

پیش فاکتور

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم

نگاهی دقیق به ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم سال‌ها پیش وقتی از شستن لباس&..

5,200,000تومان

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

آشنایی با ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم تولید ماشین لباسشویی آبسال جلوه‌ا..

پیش فاکتور
LiveZilla Live Chat Software