سبد خرید

اتوماتیک

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1462 ظرفیت 8 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی سامسونگ مدل Q1462، از جمله محصولات قدرتمند، پرکاربرد و جذاب این کمپانی است. این محصول چشم‌نواز، با طراحی جذاب خود می‌تواند دکوراسیون آشپزخانه‌تان را بسیار زیباتر کرده و نمایی مدرن به آن ببخشد. ظرفیت 8 کیلوگرمی محفظه شستشوی دستگاه، برای خانواده‌ه..
18,733,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1477 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیطراحی بی‌نظیر به همراه استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، سامسونگ را به یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان تبدیل کرده و سهم قابل توجهی از بازار را به این برند اختصاص داده است. ماشین لباسشویی J1477 یکی از محصولات خوش‌ساخت این کمپانی به حساب می‌آید. این مدل از م..
22,321,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1254 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: Samsung
 معرفیسامسونگ مدت‌هاست از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید لوازم‌خانگی به شمار می‌رود و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است. این شرکت کره‌ای با طراحی زیبا و استفاده از تکنولوژی‌های جدید، نظر کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است. ماشین لباسشویی س..
13,854,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 ظرفیت 7 کیلوگرم ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241، از محصولات پرقدرت و باکیفیت این برند تولیدکننده‌ی لوازم‌ خانگی محسوب می شود. ظرفیت محفظه‌ی شستشوی این ماشین، 7 کیلوگرم است , برای خانواده‌های کم جمعیت و حتی با جمعیت متوسط گ..
15,701,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1263 ظرفیت 6 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیکمپانی سامسونگ، از شرکت‌های پیشرو در صنعت لوازم‌خانگی به شمار می‌رود و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است. سامسونگ همواره با طراحی‌ جذاب و فناوری‌های نوآورانه خود، نظر بسیاری از کاربران و کارشناسان را به خود جلب کرده است. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1..
14,881,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1253 ظرفیت 6 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیسامسونگ از جمله پیشتازان تولید لوازم‌خانگی به شمار می‌رود. این شرکت کره‌ای با طراحی فوق‌العاده و به کارگیری تکنولوژیهای جدید و نوآورانه، همواره نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1253 یکی از محصولات زیبا و کارآمد این کمپانی است. این..
14,683,000 تومان
ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: Absal
آشنایی با ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرمتولید ماشین لباسشویی آبسال جلوه‌ای از گسترش فناوری در زمینه لوازم خانگی و وسایل آشپزخانه است زیرا قابلیت‌های متعدد آن، کار شستشو و نظافت لباس‌ها را بسیار آسان کرده است. یکی از این لوازم، ماشین لباسشویی آبسال ren7112 بوده که..
9,641,000 تومان
ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: Absal
نگاهی دقیق به ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرمسال‌ها پیش وقتی از شستن لباس‌ها حرفی به میان می‌آمد، یکی از دغدغه‌های افراد نحوه شستن و خشک کردن آن‌ها در شرایط نامطلوب و هوای سرد بود. اما طولی نکشید که به مرور زمان با تولید انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و د..
9,403,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1479 ظرفیت 8 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1479، از جمله محصولات زیبا و در عین حال پرکاربرد این برند کره‌ای است. سامسونگ با ارائه این محصول جذاب در سال 2018، نظر مخاطبان بساری را به خود جلب کرد. این ماشین لباسشویی دارای محفظه شستشو با ظرفیت 8 کیلوگرم است که برای خانواده‌های متوسط و پرجمعیت ..
25,750,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1255 ظرفیت 8 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیسامسونگ مدت‌ها است که با طراحی جذاب محصولات خود و به کارگیری تکنولوژی‌های نوآورانه در آن‌ها، خود را در میان پیشتازان عرصه تولید لوازم خانگی قرار داده است. ماشین لباسشویی Q1255 نیز یکی دیگر از این محصولات جذاب و کارآمد است. دیگ شستشوی این ماشین لباسشویی که از فناوری&..
18,815,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494 ظرفیت 9 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494 با ظرفیت 9 کیلوگرم یکی از زیباترین و پیشرفته‌ترین محصولات این برند کره‌ای است. این ماشین لباسشویی قدرتمند در کنار زیبایی فوق‌العاده و منحصر بفردی که دارد و می‌تواند آشپزخانه را به محیطی مدرن و جذاب تبدیل کند، از قابلیت‌های زیادی نیز ..
27,943,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1264 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ مدل J1264، از جمله محصولات جذاب و پرکاربرد این برند کره‌ای می‌باشد. این ماشین لباسشویی با طراحی زیبای خود می‌تواند نمای آشپزخانه‌تان را متحول کرده و ظاهری مدرن و جذاب به آن ببخشد. ظرفیت محفظه‌ی شستشوی این دستگاه، 7 کیلوگرم است و برای ..
15,155,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1252 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1252، یکی از خوش‌ساخت‌ترین مدل‌های ماشین لباسشویی این شرکت است. طراحی جذاب این مدل، نمایی چشم‌نواز و مدرن به دکوراسیون آشپزخانه‌تان خواهد بخشید. این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت محفظه 7 کیلوگرم است و برای خانواده‌های پرجمعیت، بسیار منا..
16,541,000 تومان
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1242 ظرفیت 6 کیلوگرم
برند: Samsung
معرفیماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1242 از جمله محصولات خوش‌ساخت این کمپانی است. ظرفیت این ماشین 6 کیلوگرم است که برای خانواده‌های کوچک و متوسط مقدار مناسبی قلمداد می‌شود. این محصول، مصرف انرژی پایینی دارد و رتبه مصرف انرژی آن A+ می‌باشد. هیتر سرامیکی به کار رفته شده در B1242 ی..
14,750,000 تومان
ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-Viva81 ظرفیت 8 کیلوگرم
برند: Daewoo
معرفی ماشین لباسشویی DWK-Viva81دوو در ادامه تولید محصولات هوشمند خود از محصولات سری Viva رونمایی کرد. ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-Viva81 از جمله محصولات سری Viva و یک لباسشویی درب از جلو است. ظرفیت دیگ شستشوی دستگاه 8 کیلوگرم می‌باشد و گزینه مناسبی برای خانواده‌های حداکثر 6 نفره به حساب..
15,514,000 تومان
ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-Viva80 ظرفیت 8 کیلوگرم
برند: Daewoo
معرفی ماشین لباسشویی DWK-Viva80دوو در ادامه تولید محصولات هوشمند خود از محصولات سری Viva رونمایی کرد. ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-Viva80 از جمله محصولات سری Viva و یک لباسشویی درب از جلو است. ظرفیت دیگ شستشوی دستگاه 8 کیلوگرم می‌باشد و گزینه مناسبی برای خانواده‌های ح..
15,100,000 تومان
ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-Pro82TT ظرفیت 8 کیلوگرم بدنه سفید پنل سفید
برند: Daewoo
معرفی ماشین لباسشویی DWK-PRO82TTماشین لباسشویی دوو مدل DWK-PRO82TT یکی از محصولات سری Zen Pro این برند کره‌ای است. Zen Pro یکی از سری‌های جذاب دوو به شمار می‌رود که محصولات آن در رنگ‌های متنوعی تولید شده‌اند. طراحی جذاب این ماشین لباسشویی در نگاه اول نظر ه..
15,194,000 تومان
نمایش 1 تا 20 از 207 (11 صفحه)

ماشین لباسشویی اتوماتیک

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که زمان با سرعت باد سپری می‌شود. می‌شود به همین دلیل برای سهولت می‌شود در انجام بسیاری از کارهای روزانه، دستگاه‌های اتوماتیک و هوشمندی طراحی شده‌اند که در کمترین زمان، بدون صرف انرژی خاصی، کارها را انجام دهند. ماشین لباسشویی هم از همین دسته است. امروزه شستن لباس‌ها، دیگر با دست انجام نمی‌شود و تقریبا در تمام خانه‌ها، یک ماشین لباسشویی اتوماتیک وجود دارد. در ادامه به نکات مهمی که در خرید و قیمت ماشین لباسشویی خوب به کارتان می‌آید، توجه کنید.

بهترین ماشین لباسشویی در بازار

اگر به دنبال بهترین ماشین لباسشویی در بازار هستید، باید بدانید که تنوع ماشین‌های لباسشویی خوب با توجه به این که شرکت‌های متنوعی اقدام به ساخت این محصول کرده‌اند، بسیار زیاد است. تاکنون انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک توسط شرکت‌های داخلی و خارجی تولید شده است که با توجه به تنوع قیمتی که دارد، برای افراد مختلف با هر نوع بودجه‌ای، مناسب است. پس نگران هزینه‌ای که بابت خرید ماشین لباسشویی باید بپردازید، نباشید.

برندهای معروف ماشین لباسشویی

معروف‌ترین مارک ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک، تا مدت‌های زیادی ال جی، بوش، سامسونگ بوده‌اند. هرچند که هنوز هم این برندها جزو انتخابات اول مشتریانی است که دستشان به دهانشان می‌رسد؛ اما با توجه به این که قیمت ماشین لباسشویی خارجی در این چند سال سر به فلک کشیده، ماشین لباسشویی ایرانی فرصت مناسبی برای نشان دادن قابلیت‌های خود پیدا کرده است. پارس خزر، آبسال، اسنوا و پاکشوما، معروف‌ترین برندهای ماشین لباسشویی ایرانی هستند که با شعار کیفیت و نوآوری، چند سالی است که در خانه‌های ایرانی‌ها جا باز کرده‌اند. برندهای دیگری همچون میدیا، حایر، دوو، هیوندا، بکو و ایندیزیت نیز در ساخت ماشین لباسشویی اتوماتیک، فعال بوده و جزو مارک‌های محبوب ماشین لباسشویی در بین مصرف‌کنندگان هستند.

در خرید ماشین لباسشویی به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر می‌خواهید ماشین لباسشویی مناسبی بخرید، پیش از رفتن به بازار، به چند نکته مهم که در خرید لباسشویی به کمکتان می‌آید، توجه کنید تا رضایت کافی نسبت به انتخاب خود داشته باشید. نکاتی که گفته می‌شود، در خرید اینترنتی ماشین لباسشویی یا خرید حضوری باید مدنظر قرار گیرد.

ماشین لباسشویی اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک؟

لباسشویی های نیمه اتوماتیک که معمولا به صورت بازشو از سمت بالا هستند، بخش خشک‌کن و شستشوی جدایی دارند؛ پس نیاز به مداخله انسان در جابجا کردن لباس‌ها از بخش شستشو به بخش خشک‌کن خواهد بود. این ماشین لباسشویی‌ها انرژی کمتری نسبت به اتوماتیک مصرف کرده و قیمت کمتری هم دارند اما عملکرد آن‌ها، به پای ماشین لباسشویی اتوماتیک نمی‌رسد. ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک از بخش جلو، معمولا درب باز و بسته‌شونده دارد و یک بخش برای تمام عملیات شستشو در آن به چشم می‌خورد. این لباسشویی ها فضای کمتری را در خانه اشغال می‌کنند و برنامه‌های مختلفی برای شستشو ارائه می‌دهند. هنگام شستشو می‌توانید از خانه بیرون بروید و نگران کارکرد دستگاه نباشید. با برنامه‌هایی که در شستشوی لباس در این نوع لباسشویی وجود دارد، می‌توانیم سرعت چرخش، دمای آب، خشک شدن البسه و حتی شستشوی اضافه و نوع پارچه را مشخص کنیم.

ظرفیت ماشین لباسشویی

برای خرید ماشین لباسشویی اتوماتیک پیش از هر چیزی به فضای خانه و ظرفیتی که مورد نیازتان است، توجه داشته باشید. در خانه‌های کوچک، معمولا جایگاه ماشین لباسشویی، کوچک‌تر از خانه‌های بزرگ است. پیش از خرید حتما با متر، فضای مورد نظر را اندازه بگیرید. ظرفیت ماشین لباسشویی هم بر اساس تعداد نفراتی که در یک خانه هستند، مشخص می‌شود. برای دو نفر، ماشین لباسشویی 6 کیلوگرمی مناسب است. برای خانواده‌های بزرگتر، از لباسشویی‌هایی که ظرفیت 8 کیلوگرمی دارند، استفاده می‌شود. در انتخاب ماشین لباسشویی احتمالا دلتان ظرفیت بزرگتر را بخواهد. اگرچه ظرفیتی که روی ماشین‌های لباسشویی درج می‌شوند، واقعی نیستند و معمولا کمتر از این مقدار است، اما اگر از ماشین‌های لباسشویی که ظرفیت بالاتری نسبت به نیازتان دارد، استفاده کنید، بدون تغییر در کیفیت شستشو، هزینه بیشتری را پرداخت خواهید کرد. پس در انتخاب ظرفیت ماشین لباسشویی، فریب ظاهر و تبلیغات را نخورید.

قیمت ماشین لباسشویی

اگر دنبال ارزان‌ترین ماشین لباسشویی بازار هستید، دور برندهای خارجی را خط بکشید. هزینه‌ای که بابت قیمت ماشین لباسشویی می‌پردازید، تعیین‌کننده محصولی است که شما خریداری می‌کنید. خرید ماشین لباسشویی خارجی یک مزیت مهم نسبت به کالای مشابه داخلی دارد که آن هم، خرابی کمتر دستگاه است. با این که ماشین لباسشویی خارجی قیمت بالاتری دارد، اما کمتر دچار مشکلات و هزینه‌های تعمیر می‌شود. هرچند که ماشین‌های لباسشویی ایرانی با توجه به خدمات پس از فروششان، جای نگرانی ندارند و برندهای ایرانی با کیفیت نیز، در بازار پیدا می‌شوند که قیمت آن‌ها ارزان‌تر است.

به برچسب انرژی لباسشویی دقت کنید

اگر از آن دسته افرادی هستید که در خانه شستشوی زیادی انجام می‌دهید، حتما هنگام خرید ماشین لباسشویی اتوماتیک، به برچسب انرژی آن توجه کنید. برچسب انرژی از A تا G رتبه‌بندی شده است که برچسب انرژی A بهترین کارایی و کمترین مصرف انرژی را دارد. از آنجایی که شرکت‌های سازنده دستگاه‌های برقی به طور مداوم در حال بالا بردن کارایی دستگاه‌های خود هستند، رتبه‌بندی‌های جدیدتری همچون A+ و A++ و A+++ روی برچسب انرژی لوازم برقی جدید، دیده می‌شود که نشان از مصرف بسیار کم برق و کارایی بسیار بالای آن دارد.

با خرید ماشین لباسشویی اتوماتیک از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا علاوه بر ضمانت اصالت کالا و 7 روز ضمانت بازگشت کالا، آن را درب منزل تحویل بگیرید و هزینه را پرداخت کنید.