سبد خرید

چگونه به فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا اعتماد کنیم

 

 

جلب اعتماد مشتریان نسبت به خرید اینترنتی محصولات از فروشگاه اینترنتی فورپینا

 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا دارای حدود 30 دهه سابقه فروش به صورت سنتی در بازار امین حضور است. این فروشگاه با احراز جواز کسب از اصناف و اتحادیه فعالیت خود را آغاز نمود.  سپس در سال 1397 حسب تفکر صاحب کسب کار و ایجاد شدن بستری برای خرید اینترنتی لوازم خانگی وارد حوزه کسب و کارهای مجازی شدند. به این منظور با تاسیس شرکتی با نام تکین رایکا پارس در جهت اخذ نمادهای اطمینان برای جلب رضایت مشتری اقدام کردند. با دریافت جواز کسب و کارهای اینترنتی و نماد اعتماد الکترونیکی و بقیه نمادهای مذکور فروشگاه اینترنتی فورپینا رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

فروشگاه  اینترنتی فورپینا کماکان به صورت حضوری دربازار بورس لوازم خانگی واقع در امین حضور به فعالیت خود ادامه می‌دهد. مشتریان محترم میتوانند برای خرید به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه نمایند. ادرس و تلفن تماس فروشگاه فورپینا

نمادهای اخذ شده توسط فروشگاه اینترنتی فورپینا را مشاهده می‌فرمایید. برای حصول اطمینان بر روی نمادها کلیک کرده و اطلاعات شرکت و فروشگاه را دریافت نمایید.  لازم به ذکر است شرکت تکین رایکا پارس (سهامی خاص) احراز هویت حقوقی شده و در صورت بروز هرگونه مشکل پاسخگوی مشتری گرامی و مراجع ذیل صلاح قانونی می‌باشد.