سبد خرید

یخچال فریزر بالا پایین

یخچال و فریزر هیمالیا مدل ONYX هوم بار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر هیمالیا مدل «ONYX» از جمله‌ محصولات خوش‌ساخت این شرکت است که توسط متخصصان ایرانی تولید می‌شود. دستگاه به صورت کمبی (بالا و پایین) طراحی شده و یخچال در قسمت بالا و فریزر آن در قسمت پایین قرار گرفته است. گنجایش کلی یخچال فریزر 480 لیتر می‌باشد که گز..
0 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل Omega Plus
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر آب سردکن دار هیمالیا مدل «Omega Plus» یکی از محصولات جمع‌‌و‌جور، بادوام و کاربردی این برند ایرانی است. این محصول به صورت کمبی (بالا و پایین) طراحی شده و جذابیت خاصی دارد که می‌توان آن را در دسته‌ی محصولات لوکس و مدرن قرار داد. گنجایش کلی دستگاه 605 لیتر است که برای استفاده در خا..
10,870,000 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 پنج کاره هوم بار دار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر 530 هیمالیا مدل «5Mode» از جمله محصولات کمبی ( بالا و پایین ) این برند ایرانی است. گنجایش کلی دستگاه 480  لیتر است که برای استفاده در خانواده‌های کم جمعیت و متوسط کاملاً مناسب می‌باشد. بر روی دیواره داخلی یخچال، یک فن تعبیه شده که جریان هوای ..
12,330,000 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 پنج کاره آبسردکن دار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر 530 هیمالیا مدل «5Mode» از جمله محصولات زیبا و با کیفیت این شرکت است که توسط متخصصان و طراحان داخلی تولید می‌شود. این محصول در دسته‌ی‌ یخچال فریزرهای کمبی قرار می‌گیرد که به صورت (بالا و پایین) طراحی می‌شوند. به عبارتی، یخچال در قسمت بالا و ف..
12,330,000 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 هوم بار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر هیمالیا مدل «530 هوم‌بار» از جمله محصولات کمبی (بالا و پایین) این برند ایرانی است. گنجایش کلی دستگاه 480 لیتر است که برای استفاده در خانواده‌های کم جمعیت و متوسط کاملاً مناسب می‌باشد. بر روی دیواره داخلی یخچال، یک فن تعبیه شده که جریان هوای سرد را..
8,164,000 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 آبسردکن دار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر آب‌سردکن دار هیمالیا مدل «530» از جمله محصولات زیبا و با کیفیت این شرکت است که توسط متخصصان و طراحان داخلی تولید می‌شود. این محصول در دسته‌ی‌ یخچال فریزرهای کمبی قرار می‌گیرد که به صورت (بالا و پایین) طراحی می‌شوند. به عبارتی، یخچال در ق..
11,550,000 تومان
یخچال و فریزر سینجر مدل SC500
ناموجود
برند: Sinjer
معرفی یخچال‌فریزر آب سردکن‌دار مدل «SC500» از جمله محصولات سری کمبی شرکت سینجر است. در مدل‌های کمبی، یخچال و فریزر به صورت بالا و پایین قرار گرفته‌اند و همین موضوع باعث می‌شود تا فضای کمتری از آشپزخانه را به خود اختصاص دهند. این دستگاه گنجایشی معادل 22 فوت دار..
7,000,000 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT870 نقره ای
ناموجود
برند: Samsung
سامسونگ چندین سال است که با ارائه‌ی تکنولوژی‌های نوآورانه و طراحی‌های چشم‌نواز، به یکی از غول‌های تولید‌کننده لوازم خانگی در جهان تبدیل شده است. این شرکت با ارائه انواع لوازم خانگی در مدل‌های گوناگون به سلیقه‌ی تمام مشتریان احترام گذاشته و نظر بسیاری از کاربرا..
0 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT870
ناموجود
برند: Samsung
معرفی یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT870 یکی از محصولات جمع و جور، بادوام و کاربردی این برند به حساب می‌آید. این محصول از جمله یخچال فریزرهای یک تکه می‌باشد که قسمت پایین آن به یخچال و قسمت بالایی به فریزر اختصاص داده شده است. گنجایش این دستگاه  553 لیتر بوده و برای خانواده‌های ک..
34,912,000 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT850 نقره ای
ناموجود
برند: Samsung
سامسونگ چندین سال است که با ارائه‌ی تکنولوژی‌های نوآورانه و طراحی‌های چشم‌نواز، به یکی از غول‌های تولید‌کننده لوازم خانگی در جهان تبدیل شده است. این شرکت با ارائه انواع لوازم خانگی در مدل‌های گوناگون به سلیقه‌ی تمام مشتریان احترام گذاشته و نظر بسیاری از کاربرا..
0 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT850
ناموجود
برند: Samsung
معرفی یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT850 یکی از محصولات جمع و جور، بادوام و کاربردی این برند می‌باشد. این محصول از جمله یخچال فریزرهای یک تکه است که قسمت پایین آن یخچال بوده و قسمت بالایی به فریزر اختصاص داده شده است. گنجایش این دستگاه 27 فوت می‌باشد و برای خانواده‌های کم‌جمعیت و..
0 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT 640
ناموجود
برند: Samsung
معرفی  یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT640 یکی از محصولات زیبا و کارآمد این شرکت می‌باشد. این محصول از جمله یخچال فریزرهای یک تکه است که قسمت پایین آن به یخچال و قسمت بالایی به فریزر اختصاص داده شده است. این دستگاه دارای گنجایش کلی 526 لیتر می‌باشد و گزینه مناسبی برای خانواده‌های ..
26,200,000 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT 600
ناموجود
برند: Samsung
معرفی  یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT600 یکی از محصولات زیبا و کارآمد این شرکت می‌باشد. این محصول از جمله یخچال فریزرهای یک تکه است که قسمت پایین آن به یخچال و قسمت بالایی به فریزر اختصاص داده شده است. این دستگاه دارای گنجایش کلی 452 لیتر می‌باشد و گزینه مناسبی برای خانواده‌های ..
0 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT 580
ناموجود
برند: Samsung
معرفی  یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT580 یکی از محصولات زیبا و کارآمد این شرکت می‌باشد. این محصول از جمله یخچال فریزرهای یک تکه است که قسمت پایین آن به یخچال و قسمت بالایی به فریزر اختصاص داده شده است. این دستگاه دارای گنجایش کلی 505 لیتر می‌باشد و گزینه مناسبی برای خانواده‌های ..
23,931,000 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RL750
ناموجود
برند: Samsung
معرفی یخچال فریزر سامسونگ مدل RL750 یکی از محصولات جذاب، خوش‌ساخت و کارآمد این شرکت است. این محصول زیبا با طراحی جذاب خود در کنار کارایی مطلوب، یک دستگاه فوق‌العاده در اختیارتان قرار خواهد داد. در این مدل، یخچال در قسمت بالا و فریزر در پایین قرار گرفته است. این یخچال و فریزر با گنجایش 4..
0 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RL730 نقره ای
ناموجود
برند: Samsung
شرکت کره‌ای سامسونگ امروزه از جمله پیشروان صنعت لوازم خانگی در دنیا به حساب می‌آید. این کمپانی با استفاده از هنر طراحی خود در کنار بهره‌‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی‌های این صنعت خود را به عنوان یک شرکت نوآور معرفی کرده و سهم قابل نوجهی از بازار را به خود اختصاص داده است..
0 تومان
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RL730
ناموجود
برند: Samsung
معرفی یخچال فریزر سامسونگ مدل RL730 یکی از محصولات جذاب، خوش‌ساخت و کارآمد این شرکت است. این محصول زیبا با طراحی جذاب خود در کنار کارایی مطلوب، یک دستگاه فوق‌العاده در اختیارتان قرار خواهد داد. در این مدل، یخچال در قسمت بالا و فریزر در پایین قرار گرفته است. این یخچال و فریزر با گنجایش 4..
23,939,000 تومان
یخچال و فریزر دیپوینت مدل T7
ناموجود
برند: Depoint
معرفی یخچال‌فریزر دیپوینت مدل «T7» از جمله محصولات سری کمبی شرکت (گل آسای سرما) است. در مدل‌های کمبی، یخچال و فریزر به صورت بالا و پایین قرار گرفته‌اند و همین موضوع باعث می‌شود تا فضای کمتری از آشپزخانه را به خود اختصاص دهند. این دستگاه گنجایشی معادل 570 لیتر دارد ..
16,620,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 96 (4 صفحه)

خرید یخچال فریزر بالا پایین

یخچال فریزر بالا پایین که به یخچال فریزر کمبی نیز معروف است، همانگونه که از اسمش بر می‌آید نوعی یخچال فریزر محسوب می‌شود که در آن دو قسمت یخچال و فریزر در یک دستگاه و در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته‌اند. در یخچال کمبی هر کدام از دو محفظه دارای دربی مجزا هستند. این گونه از یخچال فریزرها بیشتر مورد استفاده خانواده‌های کم‌جمعیت و زوج‌های جوان بوده در حالی که برای استفاده در ادارات و شرکت‌ها نیز گزینه مناسبی به حساب می‌آید.

یخچال فریزر بالاپایین به دو شکل مختلف طراحی و تولید می‌گردد. دسته اول محصولاتی هستند که در آن یخچال در پایین و فریزر در بالای آن قرار گرفته که به آن «یخچال فریزر بالا» گفته می‌شود. همان‌طور که احتمالاً حدس زده‌اید، در شکل دوم نیز فریزر در پایین و یخچال در بالای آن جای دارد که موسوم به «یخچال فریزر پایین» است. عموماً مدل‌های یخچال فریزر پایین دارای ظرفیت بیشتری هستند و چنانچه به فضای بیشتری احتیاج دارید بهتر است این نوع را برگزینید.

یخچال فریزر کمبی یکی از متداول‌ترین انواع یخچال و فریزر محسوب می‌شود که تقریباً تمام برندهای مطرح تولیدکننده یخچال، مدل‌هایی از آن تولید کرده‌اند. اگر بخواهیم از مهم‌ترین تولیدکنندگان این گونه یخچال‌ها نام ببریم باید به سامسونگ، ال جی، بوش، دوو، امرسان، اسنوا و الکترواستیل اشاره نماییم.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا با ارائه طیف گسترده‌ای از انواع یخچال فریزر بالا پایین در برندها و مدل‌های مختلف، امکان انتخاب وسیعی را در اختیار کاربران قرار داده است. علاوه بر این کاربران می‌توانند با مشاهده نقد و بررسی تخصصی هریک از محصولات و مقایسه ویژگی‌ها، مشخصات و قیمت آن‌ها دست به انتخاب آگاهانه و هوشمندانه‌تری بزنند.

هنگام انتخاب و خرید یخچال و فریزر باید به عوامل و پارامترهای متعددی توجه کرد. همان‌گونه که پیش‌تر بیان شد، یخچال کمبی گزینه مناسبی برای خانواده‌های کم‌جمعیت محسوب می‌شود. اما باید توجه داشت این نوع یخچال‌ها در گنجایش‌های مختلف و با ویژگی‌های متفاوتی تولید می‌شوند و اتکا به معیار «تعداد اعضای خانواده»به عنوان تنها پارمتر گزینش،  نمی‌تواند خیلی دقیق باشد. افراد باید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارند و انتظاراتشان از یک یخچال و فریزر، محصول دلخواه را انتخاب نمایند. به عبارتی توجه به گنجایش دستگاه، قابلیتهای سرمایشی، میزان مصرف انرژی و بسیاری پارامتر دیگر و همچنین قیمت محصول، می‌تواند بهترین انتخاب را رقم بزند.

علاوه بر تنوع در ظرفیت، مدل‌های مختلف یخچال فریزرهای کمبی، قیمت متفاوتی نیز دارند. قیمت یخچال فریزر بالا پایین را عواملی همچون برند سازنده، موتور دستگاه، قابلیت‌های سرمایشی و اعتبار گارانتی شرکت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش تعیین می‌کند. باید توجه داشته باشید که قیمت یخچال فریزر کمبی نسبت به یخچال‌های ساید بای ساید یا دوقلو پایین‌تر است.

با خرید یخچال از فروشگاه لوازم خانگی فورپینا ، محصول خود را به همراه ضمانت درب منزل تحویل بگیرید.