سبد خرید

یخچال فریزر بالا پایین

برند: Depoint
معرفییخچال‌فریزر دیپوینت مدل «T7» از جمله محصولات سری کمبی شرکت (گل آسای سرما) است. در مدل‌های کمبی، یخچال و فریزر به صورت بالا و پایین قرار گرفته‌اند و همین موضوع باعث می‌شود تا فضای کمتری از آشپزخانه را به خود اختصاص دهند. این دستگاه گنجایشی معادل 570 لیتر دارد ..
10,050,000 تومان
برند: Daewoo
معرفییخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028 از جمله محصولات سری Ultimo این برند کره‌ای است. این محصول جمع و جور و بادوام دارای گنجایش 28 فوت می‌باشد. این دستگاه یک یخچال و فریزر یک تکه است که یخچال در بالا و فریزر در قسمت پایین قرار دارد. دوو همانند بیشتر یخچال‌های خود در این محصول نیز ا..
14,480,000 تومان
برند: Emersun
معرفییخچال فریزر 16 فوت امرسان مدل TF16T329CLA، از جمله محصولات خاص این شرکت است که با طراحی کلاسیک و چشم‌نواز خود، می‌تواند نگاه هر مخاطبی را به خود خیره کند. این محصول، یک یخچال و فریزر کمبی یا بالا و پایین است که محفظه یخچال در قسمت پایین و فریزر در بالای آن قرار گرفته است. امرسان، ..
8,690,000 تومان
برند: Emersun
معرفییخچال فریزر امرسان مدل TFH17T، محصولی ساده، به‌صرفه، کم‌مصرف و از جمله پرطرفدارترین محصولات این برند نام‌آشنای ایرانی است. گنجایش دستگاه در مجموع 335 لیتر (معادل 17 فوت می‌باشد و گزینه‌ای مناسب برای خانواده‌های کم‌جمعیت، زوج‌های جوان و ادارات و شرکت&z..
4,450,000 تومان
برند: Emersun
معرفییخچال فریزر امرسان مدل TFH14T یا سامی 14 از جمله محصولات ساده و در عین حال کارآمد این شرکت است. TFH14T یک یخچال فریزر کمبی (بالا و پایین) است و ظرفیت آن 14 فوت (293 لیتر) می‌باشد. گنجایش 14 فوتی، این دستگاه را به گزینه‌ای مناسب برای استفاده در خانواده‌های کوچک، ادرات و شرکت&z..
3,550,000 تومان
برند: Emersun
معرفییخچال فریزر 27 فوت امرسان مدل BFN27D یک یخچال کمبی (بالا و پایین) از این برند ایرانی است. فریزر این محصول، در قسمت پایین و یخچال در بالای آن قرار دارد. گنجایش دستگاه در مجموع 502 لیتر (معادل 27 فوت) می‌باشد و شما می‌توانید حجم زیادی از مواد غذایی را در آن نگهداری کنید. این گنجایش ..
7,600,000 تومان
برند: Emersun
معرفییخچال فریزر 22 فوت امرسان مدل BFN22D-M-TP از جمله محصولات مجهز، کارآمد و مدرن این برند ایرانی است. این محصول یک یخچال و فریزر کمبی یا بالا و پایین است که فریزر در قسمت پایین و یخچال در بالا قرار دارد. دستگاه گنجایشی حدود 350 لیتر دارد و به راحتی می‌توانید حجم زیادی از مواد غذایی را درو..
5,799,000 تومان
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر الکترواستیل مدل ES35 درب بار، یکی از محصولات کارآمد و خوش‌ساخت این برند ایرانی است. این محصول، از نوع یخچال‌های «کمبی فریزر پایین» می‌باشد. به عبارتی همان‌گونه از اسمش بر می‌آید، فریزر در قسمت پایین و یخچال در بالا قرار دارد. ظرفی..
8,500,000 تومان
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر الکترواستیل مدل ES34 یکی از یخچال‌های «کمبی» این شرکت باسابقه ایرانی است. در محصولات کمبی، محفظه یخچال و فریزر به صورت یک‌تکه و در بالا و پایین یکدیگر قرار دارند. این محصول در مجموع دارای ظرفیت 488 لیتر است که برای یک یخچال کمبی مقدار زیادی به ش..
7,669,000 تومان
برند: LG
معرفییخچال فریزر ال جی مدل BF420 یکی از محصولات کلاسیک و جذاب سری«Combi» می‌باشد، که توسط متخصصان شرکت ال‌جی تولید شده است. ال‌جی با طراحی بهینه این محصول در ابعاد کوچک سعی داشته تا آن را به گونه‌ای تولید کند، که قابلیت قرارگیری در فضای کوچک آشپزخانه ها را داشته ب..
18,430,000 تومان
برند: LG
معرفییخچال فریزر ال‌جی مدل «BF320» یکی از محصولات جمع و جور و با کیفیت این برند کره‌ای است. این محصول یک یخچال فریزرهای «کمبی» می‌باشد که فریزر در قسمت پایین و یخچال در قسمت بالا قرار گرفته است. گنجایش این دستگاه 14 فوت، 347 لیتر است و گزینه مناسبی برای خان..
18,400,000 تومان
برند: Snowa
معرفی یخچال فریزر S4-0261Snowa S4-0261 Refrigerator یخچال فریزر S4-0261 از جمله محصولات باکیفیت شرکت اسنوا است. این مدل که در دسته یخچال‌های کمبی (بالا و پایین) قرار دارد، از گنجایش کلی 473 لیتر بهره برده و برای استفاده در خانواده‌های کم جمعیت و متوسط، گزینه مناسبی اس..
11,400,000 تومان
برند: Himalia
معرفییخچال‌فریزر آب سردکن دار هیمالیا مدل «Omega Plus» یکی از محصولات جمع‌‌و‌جور، بادوام و کاربردی این برند ایرانی است. این محصول به صورت کمبی (بالا و پایین) طراحی شده و جذابیت خاصی دارد که می‌توان آن را در دسته‌ی محصولات لوکس و مدرن قرار داد. گنجایش کلی..
10,870,000 تومان
برند: Himalia
معرفییخچال‌فریزر هیمالیا مدل «530 هوم‌بار» از جمله محصولات کمبی (بالا و پایین) این برند ایرانی است. گنجایش کلی دستگاه 480 لیتر است که برای استفاده در خانواده‌های کم جمعیت و متوسط کاملاً مناسب می‌باشد. بر روی دیواره داخلی یخچال، یک فن تعبیه شده که جریان هوای سرد را..
7,200,000 تومان
برند: Himalia
معرفییخچال فریزر 530 هیمالیا مدل «5Mode» از جمله محصولات زیبا و با کیفیت این شرکت است که توسط متخصصان و طراحان داخلی تولید می‌شود. این محصول در دسته‌ی‌ یخچال فریزرهای کمبی قرار می‌گیرد که به صورت (بالا و پایین) طراحی می‌شوند. به عبارتی، یخچال در قسمت بالا و ف..
7,520,000 تومان
برند: Sinjer
معرفییخچال‌فریزر آب سردکن‌دار مدل «SC500» از جمله محصولات سری کمبی شرکت سینجر است. در مدل‌های کمبی، یخچال و فریزر به صورت بالا و پایین قرار گرفته‌اند و همین موضوع باعث می‌شود تا فضای کمتری از آشپزخانه را به خود اختصاص دهند. این دستگاه گنجایشی معادل 22 فوت دار..
6,660,000 تومان
برند: Samsung
معرفی یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT640 یکی از محصولات زیبا و کارآمد این شرکت می‌باشد. این محصول از جمله یخچال فریزرهای یک تکه است که قسمت پایین آن به یخچال و قسمت بالایی به فریزر اختصاص داده شده است. این دستگاه دارای گنجایش کلی 526 لیتر می‌باشد و گزینه مناسبی برای خانواده‌های ..
26,200,000 تومان
نمایش 1 تا 20 از 84 (5 صفحه)

خرید یخچال فریزر بالا پایین

یخچال فریزر بالا پایین که به یخچال فریزر کمبی نیز معروف است، همانگونه که از اسمش بر می‌آید نوعی یخچال فریزر محسوب می‌شود که در آن دو قسمت یخچال و فریزر در یک دستگاه و در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته‌اند. در یخچال کمبی هر کدام از دو محفظه دارای دربی مجزا هستند. این گونه از یخچال فریزرها بیشتر مورد استفاده خانواده‌های کم‌جمعیت و زوج‌های جوان بوده در حالی که برای استفاده در ادارات و شرکت‌ها نیز گزینه مناسبی به حساب می‌آید.

یخچال فریزر بالاپایین به دو شکل مختلف طراحی و تولید می‌گردد. دسته اول محصولاتی هستند که در آن یخچال در پایین و فریزر در بالای آن قرار گرفته که به آن «یخچال فریزر بالا» گفته می‌شود. همان‌طور که احتمالاً حدس زده‌اید، در شکل دوم نیز فریزر در پایین و یخچال در بالای آن جای دارد که موسوم به «یخچال فریزر پایین» است. عموماً مدل‌های یخچال فریزر پایین دارای ظرفیت بیشتری هستند و چنانچه به فضای بیشتری احتیاج دارید بهتر است این نوع را برگزینید.

یخچال فریزر کمبی یکی از متداول‌ترین انواع یخچال و فریزر محسوب می‌شود که تقریباً تمام برندهای مطرح تولیدکننده یخچال، مدل‌هایی از آن تولید کرده‌اند. اگر بخواهیم از مهم‌ترین تولیدکنندگان این گونه یخچال‌ها نام ببریم باید به سامسونگ، ال جی، بوش، دوو، امرسان، اسنوا و الکترواستیل اشاره نماییم.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا با ارائه طیف گسترده‌ای از انواع یخچال فریزر بالا پایین در برندها و مدل‌های مختلف، امکان انتخاب وسیعی را در اختیار کاربران قرار داده است. علاوه بر این کاربران می‌توانند با مشاهده نقد و بررسی تخصصی هریک از محصولات و مقایسه ویژگی‌ها، مشخصات و قیمت آن‌ها دست به انتخاب آگاهانه و هوشمندانه‌تری بزنند.

هنگام انتخاب و خرید یخچال و فریزر باید به عوامل و پارامترهای متعددی توجه کرد. همان‌گونه که پیش‌تر بیان شد، یخچال کمبی گزینه مناسبی برای خانواده‌های کم‌جمعیت محسوب می‌شود. اما باید توجه داشت این نوع یخچال‌ها در گنجایش‌های مختلف و با ویژگی‌های متفاوتی تولید می‌شوند و اتکا به معیار «تعداد اعضای خانواده»به عنوان تنها پارمتر گزینش،  نمی‌تواند خیلی دقیق باشد. افراد باید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارند و انتظاراتشان از یک یخچال و فریزر، محصول دلخواه را انتخاب نمایند. به عبارتی توجه به گنجایش دستگاه، قابلیتهای سرمایشی، میزان مصرف انرژی و بسیاری پارامتر دیگر و همچنین قیمت محصول، می‌تواند بهترین انتخاب را رقم بزند.

علاوه بر تنوع در ظرفیت، مدل‌های مختلف یخچال فریزرهای کمبی، قیمت متفاوتی نیز دارند. قیمت یخچال فریزر بالا پایین را عواملی همچون برند سازنده، موتور دستگاه، قابلیت‌های سرمایشی و اعتبار گارانتی شرکت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش تعیین می‌کند. باید توجه داشته باشید که قیمت یخچال فریزر کمبی نسبت به یخچال‌های ساید بای ساید یا دوقلو پایین‌تر است.

با خرید یخچال از فروشگاه لوازم خانگی فورپینا ، محصول خود را به همراه ضمانت درب منزل تحویل بگیرید.