یخچال فریزر بالا پایین

یخچال فریزر بالا پایین

یخچال فریزر بالا پایین

یخچال فریزر بالا پایین که به یخچال فریزر کمبی نیز معروف است، همانگونه که از اسمش بر می‌آید نوعی یخچال فریزر محسوب می‌شود که در آن دو قسمت یخچال و فریزر در یک دستگاه و در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته‌اند. در یخچال کمبی هر کدام از دو محفظه دارای دربی مجزا هستند. این گونه از یخچال فریزرها بیشتر مورد استفاده خانواده‌های کم‌جمعیت و زوج‌های جوان بوده در حالی که برای استفاده در ادارات و شرکت‌ها نیز گزینه مناسبی به حساب می‌آید.

یخچال فریزر بالاپایین به دو شکل مختلف طراحی و تولید می‌گردد. دسته اول محصولاتی هستند که در آن یخچال در پایین و فریزر در بالای آن قرار گرفته که به آن «یخچال فریزر بالا» گفته می‌شود. همان‌طور که احتمالاً حدس زده‌اید، در شکل دوم نیز فریزر در پایین و یخچال در بالای آن جای دارد که موسوم به «یخچال فریزر پایین» است. عموماً مدل‌های یخچال فریزر پایین دارای ظرفیت بیشتری هستند و چنانچه به فضای بیشتری احتیاج دارید بهتر است این نوع را برگزینید.

یخچال فریزر کمبی یکی از متداول‌ترین انواع یخچال و فریزر محسوب می‌شود که تقریباً تمام برندهای مطرح تولیدکننده یخچال، مدل‌هایی از آن تولید کرده‌اند. اگر بخواهیم از مهم‌ترین تولیدکنندگان این گونه یخچال‌ها نام ببریم باید به سامسونگ، ال جی، بوش، دوو، امرسان، اسنوا و الکترواستیل اشاره نماییم. فروشگاه تخصصی لوازم خانگی فورپینا با ارائه طیف گسترده‌ای از انواع یخچال فریزر بالا پایین در برندها و مدل‌های مختلف، امکان انتخاب وسیعی را در اختیار کاربران قرار داده است. علاوه بر این کاربران می‌توانند با مشاهده نقد و بررسی تخصصی هریک از محصولات و مقایسه ویژگی‌ها، مشخصات و قیمت آن‌ها دست به انتخاب آگاهانه و هوشمندانه‌تری بزنند.

هنگام انتخاب و خرید یخچال و فریزر باید به عوامل و پارامترهای متعددی توجه کرد. همان‌گونه که پیش‌تر بیان شد، یخچال کمبی گزینه مناسبی برای خانواده‌های کم‌جمعیت محسوب می‌شود. اما باید توجه داشت این نوع یخچال‌ها در گنجایش‌های مختلف و با ویژگی‌های متفاوتی تولید می‌شوند و اتکا به معیار «تعداد اعضای خانواده»به عنوان تنها پارمتر گزینش،  نمی‌تواند خیلی دقیق باشد. افراد باید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارند و انتظاراتشان از یک یخچال و فریزر، محصول دلخواه را انتخاب نمایند. به عبارتی توجه به گنجایش دستگاه، قابلیتهای سرمایشی، میزان مصرف انرژی و بسیاری پارامتر دیگر و همچنینقیمت محصول، می‌تواند بهترین انتخاب را رقم بزند.

علاوه بر تنوع در ظرفیت، مدل‌های مختلف یخچال فریزرهای کمبی، قیمت متفاوتی نیز دارند. قیمت یخچال فریزر بالا پایین را عواملی همچون برند سازنده، موتور دستگاه، قابلیت‌های سرمایشی و اعتبار گارانتی شرکت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش تعیین می‌کند. باید توجه داشته باشید که قیمت یخچال فریزر کمبی نسبت به یخچال‌های ساید بای ساید یا دوقلو پایین‌تر است.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

یخچال فریزر بوش مدل KDD74AL204

معرفی یخچال فریزر KDD74AL204خرید یخچال فریزر مناسب یکی از چالش‌های اصلی هنگام انتخاب لوازم خانگی است..

ناموجود

یخچال فریزر بوش مدل KDD74AW204

معرفی یخچال فریزر KDD74AW204خرید یخچال فریزر مناسب یکی از چالش‌های اصلی هنگام انتخاب لوازم خانگی است..

ناموجود

یخچال فریزر بوش مدل KGN36NW304

معرفی یخچال فریزر KGN36NW304 انتخاب یخچال فریزر یکی از چالش‌های اصلی خرید لوازم خانگی به حسا..

ناموجود

یخچال فریزر بوش مدل KGW36VL304

معرفی یخچال فریزر KGW36VL304 انتخاب یخچال فریزر یکی از چالش‌های اصلی خرید لوازم خانگی محسوب ..

ناموجود

یخچال فریزر هاردستون مدل HD10

معرفی یخچال HD10یخچال HD10 را می‌توان جزو پرطرفدارترین محصولات شرکت هاردستون به حساب آورد. دلیل این ..

ناموجود

یخچال فریزر هاردستون مدل HD6

معرفی یخچال HD6یخچال فریزر بالا پایین که به آن «کمبی» نیز گفته می‌شود، به واسطه برخورداری از قیمت اق..

ناموجود

یخچال فریزر هاردستون مدل HD7

معرفی یخچال HD7یخچال HD7 با طراحی بهینه و زیبا از سوی شرکت هاردستون به بازار عرضه شده است. این مدل د..

ناموجود

یخچال و فریزر اسنوا مدل S3-0270

معرفییخچال فریزر اسنوا مدل «S3-0270» از جمله محصولات سری (نیومورانو) این برند ایرانی است. گنجایش دست..

ناموجود

یخچال و فریزر اسنوا مدل S4-0240

معرفییخچال فریزر اسنوا مدل «S4-0240» یکی دیگر از سری محصولات کمبی (بالا و پایین) این شرکت است. گنجای..

ناموجود

یخچال و فریزر اسنوا مدل S4-0260

معرفییخچال فریزر مدل «S4-0260» از جمله محصولات کمبی (بالا و پایین) شرکت اسنوا است. گنجایش این دستگاه..

ناموجود

LiveZilla Live Chat Software