7 روز ضمانت برگشت کالا

7 روز ضمانت عودت کالا
ضمانت مغایرت
ضمانت اصالت کالا

 


 

رضایت خاطر شما مشتریان عزیز از اولویت‌های اصلی فورپینا بوده و تمام تلاش ما بر این است که تجربه‌ای لذت‌بخش از خرید آنلاین برایتان به ارمغان آوریم. از این رو، فورپینا می‌کوشد تا کالا را کاملاً سالم و در شرایط مطلوب به دستتان رسانده و در صورت وجود هرگونه ایراد احتمالی، فرآیند تعویض و استرداد را تسهیل نماید.

 پس از تأیید سفارش و مشخص کردن روش ارسال کالا (پست، باربری، تیپاکس یا اکسپرس فورپینا) توسط مشتریان عزیز، سفارش‌ها پس از پردازش، به آدرس تأیید شده ارسال می‌گردد. مشتریان محترم باید هنگام تحویل، تمام جنبه‌های ظاهری سفارش را بررسی کرده و در صورتی که فاقد هرگونه عیب و ایراد ظاهری بود، پس از امضای رسید، آن را تحویل بگیرند. طبیعی است که در صورت تحویل گرفتن کالا توسط مشتری و امضا کردن رسید، فورپینا دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و عیوب ظاهری محصول نخواهد داشت.

در صورتی که کالا دارای عیب ظاهری (از قبیل شکستگی و آثار ضرب‌خوردگی) باشد، مشتری باید ضمن تحویل نگرفتن کالا، بلافاصله مراتب امر را به تیم پشتیبانی فورپینا اطلاع دهد. فورپینا پس از بررسی لازم، اقدام به تعویض کالای آسیب دیده می‌کند.

در سفارشاتی که توسط پست، تیپاکس یا باربری ارسال می‌شود، با توجه به اینکه فورپینا کالا را به صورت سالم به شرکت‌های مذکور تحویل داده (و رسید سلامت دریافت نموده)، مسئولیت هرگونه عیب ظاهری و جبران خسارت بر عهده شرکت پست، باربری یا تیپاکس خواهد بود.

باز کردن و راه‌اندازی کالاهایی که نباید از بسته‌بندی خارج شده و راه‌اندازی‌شان باید توسط نماینده رسمی شرکت ارائه‌دهنده گارانتی صورت پذیرد، موجب باطل شدن گارانتی و خدمات پس از فروش آن‌ها شده و مسئولیت آن بر عهده مشری خوهد بود.

این دسته از کالاها مشمول بررسی ظاهری خود کالا نمی‌شوند و مشتریان می‌توانند تنها ظاهر بسته‌بندی آن‌ها را بررسی نمایند. باز کردن بسته‌بندی و راه‌اندازی این‌گونه کالاها صرفاً توسط نماینده رسمی شرکت ارائه‌دهنده گارانتی صورت می‌پذیرد و در صورتی که مشتری خودش اقدام به باز کردن و راه‌اندازی کالا کند، محصول از گارانتی خارج شده و مسئولیت آن به عهده مشتری خواهد بود.

 


  • 7 روز ضمانت عودت کالا

مشتریان ساکن شهر تهران می‌توانند کالاهای خریداری شده خود را به هر دلیلی تا 7 روز پس از خرید، مرجوع نمایند. استرداد کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است که بسته‌بندی کالا به هیچ عنوان باز نشده باشد. طبیعی است که در صورت وجود مواردی از جمله پارگی بسته‌بندی، زدن برچسب، خط خوردگی و پارگی چسب و تسمه امکان بازگرداندن کالا وجود نخواهد داشت.

پس از درخواست استرداد کالا توسط مشتری، سالم بودن بسته‌بندی ابتدا توسط متخصصان فورپینا در محل، مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تأیید، کالا پس گرفته خواهد شد. هزینه بازگرداندن سفارش تا انبار فورپینا بر عهده مشتری خواهد بود. وجه سفارش مرجوعی تا 24 ساعت پس از استرداد کالا به حساب بانکی مشتری واریز می‌شود.

تذکر: در صورتی که کالای خریداری شده پس از راه‌اندازی توسط نماینده شرکت ارئه‌دهنده گارانتی دارای هر گونه ایراد فنی اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری باشد، بررسی و حل مشکلات مزبور به عهده شرکت اصلی گارانتی کننده خواهد بود.

 


  • ضمانت مغایرت

در صورت مغایرت کالای سفارش داده شده با آنچه به او تحویل داده می‌شود، مشتریان می‌توانند این موضوع را به صورت مکتوب به اطلاع فروشگاه رسانده تا نسبت به مرجوع شدن یا تعویض سفارش اقدام گردد. در این گونه موارد در صورتی که کالای مورد درخواست مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری کالا با کالایی دیگر تعویض شده و یا وجه سفارش به حساب وی مسترد می‌گردد.

 


  • ضمانت اصالت کالا

فورپینا اصالت تمام کالاهای موجود در فروشگاه و همچنین گارانتی آن‌ها را تضمین می‌نماید. مشتریان محترم 7 روز زمان دارند تا اصالت کالا و گارانتی را از طریق شرکت‌های تولیدکننده و ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش بررسی کرده و در صورت عدم اصالت کالا یا گارانتی، آن را مرجوع نمایند. حتی فورپینا جهت رضایت شما پا را از این هم فراتر نهاده و برای پاسخ به نیازهای تمام اقشار جامعه، محصولاتی را که دارای چندین گارانتی هستند، با گارانتی‌های متفاوتی به فروش می‌رساند. در این گونه محصولات، مشتری می‌تواند در صفحه محصول، قبل از اضافه کردن آن به سبد خرید، گارانتی موردنظر خود را انتخاب نماید.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان واردکننده قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آن‌ها در سایت این وزارتخانه موجود است، به عنوان شرکت ارائه‌دهنده گارانتی اصلی محصول شناخته می‌شوند. فورپینا به عنوان یک مرجع فروش لوازم خانگی، برای شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مصرف‌کنندگان، این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا گارانتی‌های معتبر و غیر معتبر را تشخیص داده و با آسودگی خاطر خرید نمایند.

LiveZilla Live Chat Software