سبد خرید

AEG


جارو شارژی آ ا گ مدل CX7-35TM
برند: AEG
معرفی جارو شارژی CX7-35TMجارو شارژی CX7-35TM یکی از محصولات باکیفیت شرکت آ.ا.گ (AEG) است. این جاروشارژی امکانات خوبی را در اختیار صاحب خود قرار می‌دهد.این دستگاه دارای باطری لیتیوم-یونی با ولتاژ 18 ولت است و در صورت شارژ کردن این دستگاه به مدت 4 ساعت می‌توان تا 35 دقیقه از آن ا..
5,520,000 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX6-1-OKO
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX6-1-OKOجاروبرقی VX6-1-OKO یکی از محصولات زیبا و قدرتمند شرکت آ اِ گ (AEG) است که امکانات مطلوبی را در اختیار صاحب خود قرار می‌دهد.این محصول در دسته جاروبرقی‌های مجهز به کیسه قرار گرفته است؛ به عبارت دیگر پس از پر شدن مخزن این جاروبرقی، می‌توان پاکت یک بار ..
0 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX8-2-LW-A
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX8-2-LW-A جاروبرقی VX8-2-LW-A از محصولات خوش‌ساخت شرکت آ ا گ (AEG) دارای امکانات بسیار مطلوبی است. قدرت موتور این جاروبرقی 2200 وات و توان مکش آن 700 وات است. از این رو، صاحب این دستگاه می‌تواند هر گونه زباله، گرد و غبار و ضایعات خشک را از گوشه و کنار محیط خانه خود بزدا..
0 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-1-CB-P
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX9-1-CB-P جاروبرقی VX9-1-CB-P از محصولات خوش‌ساخت شرکت آ ا گ (AEG) دارای امکانات بسیار مطلوبی است. این دستگاه در گروه جاروبرقی‌های کیسه‌دار دسته‌بندی می‌شود؛ به عبارت دیگر بعد از پر شدن مخزن 5.5 لیتری این جارو برقی، می‌توان پاکت یک‌بار مصرف آن ر..
0 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-1-OKO
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX91-OKO جاروبرقی VX91-OKO از محصولات سبک وزن و کاربردی شرکت آلمانی آ.ا.گ (AEG) به حساب می‌آید. حداکثر قدرت موتور این محصول بالغ بر 850 وات است که برای نظافت‌های روزانه مناسب است. فیلتر خروجی HEPA 13 این دستگاه قادر هوای خروجی را از هر گونه آلاینده و ذرات گرد و غبار تصفی..
0 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-2-OKO
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX9-2-OKO جاروبرقی VX9-2-OKO از محصولات سبک وزن و کاربردی شرکت آلمانی آ.ا.گ (AEG) به حساب می‌آید. حداکثر قدرت موتور این محصول بالغ بر 850 وات است که برای نظافت‌های روزانه مناسب است. فیلتر خروجی HEPA 13 این دستگاه قادر هوای خروجی را از هر گونه آلاینده و ذرات گرد و غبار تص..
0 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX91LWF
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX91LWFجاروبرقی VX91LWF از محصولات باکیفیت شرکت آ ا گ (AEG) امکانات بسیار مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.این دستگاه در گروه جاروبرقی‌های کیسه‌دار قرار دارد؛ به عبارت دیگر بعد از پر شدن مخزن 5 لیتری این جارو برقی، می‌توان اقدام به تعویض پاکت یک&..
6,925,000 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX91TMF
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX91TMFجاروبرقی VX91TMF از محصولات باکیفیت شرکت آ ا گ (AEG) بوده و از امکانات ویژه و کاربرپسندی برخوردار است.این دستگاه در گروه جاروبرقی‌های مجهز به کیسه جای گرفته است؛ به عبارت دیگر بعد از پر شدن مخزن 5 لیتری آن، می‌توان اقدام به تعویض پاکت یک‌بار مصرف..
6,900,000 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)