سبد خرید

Akhavan


اجاق گاز اخوان مدل M10-EDTR
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز M10-EDTRAkhavan M10-EDTR Range اجاق گاز اخوان M10-EDTR پس از مدت کوتاهی از ورودش به بازار توانست توجه بسیاری از خریداران را به خودش جلب کند. این مدل از طراحی مبله بهره می‌برد؛ به عبارت دیگر از دو بخش اجاق گاز و فر تشکیل شده است. شیشه سه جداره&..
6,710,000 تومان
اجاق گاز اخوان مدل M11-EDTR
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز M11-EDTRAkhavan M11-EDTR Range اجاق گاز اخوان مدل M11-EDTR را می‌توان جزو محصولات باکیفیت این شرکت ایرانی به حساب آورد که پس از مدت کوتاهی از ورودش به بازار توانست طرفداران زیادی برای خود دست و پا کند. این وسیله به صورت مبله طراحی شده تا کاربر بتواند از قسمت فر آ..
7,136,000 تومان
اجاق گاز اخوان مدل M2-EDTW
ناموجود
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز M2-EDTR Akhavan M2-EDTR Range   یکی از نکات مهم هنگام خرید اجاق گاز توجه به نوع دستگاه است، چرا که انواع مختلف اجاق گاز در بازار موجود بوده و هر کدام پاسخگوی نیاز خاصی است. اجاق گاز M2-EDTR یکی از بهترین نمونه‌های بازار است که با کمی کنکاش در مشخصات آن پی ب..
0 تومان
اجاق گاز اخوان مدل M8-EDTR
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز اخوان M8-EDTRAkhavan M8-EDTR Range اجاق گاز M8-EDTR محصول کارآمد شرکت اخوان، دارای تجهیزات بسیار کاربردی است و دستیار خوبی برای کدبانوها و همینطور آقایان عاشق‌پیشه ایرانی در آشپزخانه به حساب می‌آید. این دستگاه در دسته اجاق گازهای مبله قرار گرفته به این ..
6,725,000 تومان
اجاق گاز اخوان مدل M9-EDTR
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز M9-EDTRAkhavan M9-EDTR Range هنگام خرید اجاق گاز باید به نوع دستگاه توجه شود، چرا که انواع و اقسام آنها، از اجاق گازهای مبله گرفته تا مدل‌های صفحه‌ای و توکار در بازار موجود است. یکی از محصولات باکیفیت شرکت اخوان، اجاق گاز M9-EDTR است که به عنوان دستیاری..
7,503,000 تومان
اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-13
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز صفحه ای اخوان G-13 Akhavan G-13 Gas Hob   اجاق گازها در انواع مختلفی طراحی و عرضه می‌شوند؛ از مدل‌های مبله گرفته تا اجاق‌های صفحه ای و رومیزی. اجاق‌های رومیزی برخلاف اجاق‌های مبله محفظه فر ندارند و در صورتی که کاربر بخواهد از امکانات فر نظیر جوجه‌..
1,900,000 تومان
اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-14
ناموجود
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-14 Akhavan G-14 Gas Hob   اجاق گاز صفحه ای G-14 از محصولات کارآمد شرکت ایرانی اخوان است که با برخورداری از 5 شعله در اندازه‌های استاندارد به کار خانواده‌های بزرگ و متوسط می‌آید. این محصول جزو اجاق گازهای توکار (صفحه‌ای) است؛ به عبارت دیگ..
0 تومان
نمایش 1 تا 20 از 130 (7 صفحه)