سبد خرید

ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم
ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم
ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم
ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم
ناموجود
ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم
ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم
ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم
ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم
ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 ظرفیت 7 کیلوگرم
0 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: WM-M72

گزینه های در دسترس

معرفی

ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M72 را می‌توان از جمله محصولات میان‌رده این برند کره‌ای به شمار آورد. این محصول، با ظرفیت 7 کیلوگرم، گزینه مناسبی برای خانوداه‌های با جمعیت متوسط به حساب می‌آید. دیگ شستشو دارای سنسور تشخیص وزن است و در صورتی که بیشتر از 7 کیلوگرم لباس درون آن قرار دهید، از آغاز فرآیند جلوگیری می‌کند چرا که این امر می‌تواند موجب آسیب دیدن دستگاه و کاهش طول عمر مفید آن گردد.
WM-M72 از موتور اینورتر بدون تسمه Direct Drive برای چرخاندن دیگ شستشو استفاده می‌کند. با حذف تسمه از ساختار دایرکت درایو، موتور مستقیماً به دیگ شستشو وصل است و آن را به حرکت در می‌آورد. لذا دیگر خبری از تسمه‌های پر سروصدا نیست. همین امر باعث شده تا ماشین‌های لباسشویی مجهز به موتور دایرکت درایو، عملکرد شستشوی بسیار بهتری نسبت به لباسشویی‌های قدیمی با موتور تسمه‌دار داشته باشند در حالی که از مصرف انرژی بسیار کمتری نیز برخوردارند. همچنین لرزش و سر و صدای بسیار کمتری نیز تولید می‌کنند.
ماشین لباسشویی WM-M72 دارای 13 برنامه شستشوی مختلف است. علاوه بر این 13 برنامه پیش‌فرض، کاربران می‌توانند 11 برنامه انتخابی دیگر را به ماشین لباسشویی اضافه نمایند. برنامه‌های شستشو بر اساس جنس و میزان کثیفی لباس‌ها تعریف شده‌اند. کاربران قادر خواهند بود برنامه مورد نظر خود را از طریق یک پیچ ولومی انتخابگر که در قسمت جلوی بدنه تعبیه شده است، نعیین نمایند.
در کنار این پیچ ولومی، یک پنل کنترل و یک نمایشگر LED نیز تعبیه شده است. ال جی در این ماشین لباسشویی نیز فناوری شستشوی پیشرفته خود یعنی 6 Motion را به کار برده است. این فناوری که بر اساس شستشوی دستی لباس شبیه‌سازی شده است، دیگ شستشو را به منظور شستشوی بهتر لباس‌ها و حفظ بافت‌شان، در 6 حالت مختلف به حرکت در می‌آرود. از دیگر قابلیت‌های این ماشین لباسشویی، امکان شستشوی سریع لباس‌ها است. می‌توانید از طریق این سیستم، لباس‌های نیمه کثیف خود را ظرف 30 دقیقه به خوبی بشوئید. در ادامه متخصصان فورپینا شما را با ویژگی‌های بیشتری از این محصول آشنا خواهند کرد.

ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم‌ درون هر خانه‌ای است. و کمتر خانواده‌ای را می‌توان پیدا کرد که از آن استفاده نکند. برای خرید ماشین لباسشویی به چند نکته باید توجه کنید. نکته اول ظرفیت شستشوی این ماشین‌ها است. ماشین‌های لباسشویی در ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند. برای زوج‌های جوان و خانواده‌های دو سه نفره، یک دستگاه 5 کیلویی می‌تواند مناسب باشد. خانواده‌های تا جمعیت 5 نفر نیز می‌توانند بسته به میزان لباس‌هایی که در هر نوبت می شویند، از ماشین‌های 5 تا 8 کیلویی استفاده نمایند. اما خانواده‌های پرجمعیت‌تر، باید از ماشینی با ظرفیت 8 کیلوگرم و یا بالاتر استفاده نمایند.
نکته دوم، ابعاد دستگاه و میزان فضایی است که از آشپزخان‌تان اشغال می‌کند. باید در نظر داشته باشید که آیا فضای مناسبی برای قرار دادن ماشین لباسشویی در منزل‌تان وجود دارد یا خیر. ماشین لباسشویی WM-M72 محصولی با ظرفیت7  کیلوگرم است که گزینه مناسبی برای یک خانواده متوسط به شمار می‌رود. وجود سنسور تشخیص وزن، از اضافه کردن لباس‌های با وزن بیشتر از ظرفیت ماشین جلوگیری می کند. همچنین این داستگاه دارای پهنای 600، عمق 550 و ارتفاع 850 میلی‌متر می‌باشد.

طراحی

ماشین لباسشویی ال جی WM-M72 در دو رنگ سفید و نقره‌ای طراحی و تولید شده است. تولیدکنندگان لوازم خانگی بیشتر محصولات خود را در قالب این دو رنگ تولید می‌کنند؛ چرا که این رنگ‌ها بیشترین هماهنگی را با دکوراسیون آشپزخانه‌ها دارند. شما نیز می‌توانید بر اساس سلیقه خود و رنگ دیگر لوازم منزل‌تان، یکی از این دو را انتخاب نمایید.
این ماشین لباسشویی از نوع درب از جلو است یعنی درب محفظه شستشو در جلوی بدنه قرار دارد. درب محفظه، شیشه‌ای می‌باشد و به وسیله یک قاب هم‌رنگ بدنه پوشانده شده است. دیگ، از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد تا در برخورد دائم با آب دچار زنگ‌زدگی نشود. در بالای بدنه، پنل کنترلی، نمایشگر LED، پیچ ولومی انتخابگر و محفظه مواد شوینده تعبیه شده‌اند. این المان‌ها به شکل بسیار زیبایی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و نمای زیبایی به ظاهر ماشین لباسشویی بخشیده‌اند.

موتور اینورتر Direct Drive

موتورهای اینورتر به دو دستة تسمه‌دار و بدون تسمه یا «Inverter Direct Drive» تقسیم می‌شوند. در ماشین لباسشویی WM-M72 از موتور بدون تسمه دایرکت درایو استفاده شده است. این موتور با حذف تسمه، مستقیماً به دیگ متصل شده و آن را به حرکت در می‌آورد. فناوری جدید به کار رفته در موتور، لرزش و صدای دستگاه را پایین می‌آورد و طول عمر ماشین لباسشویی را نیز افزایش می‌دهد.
محفظه مجهز به این موتور دارای سنسور تشخیص وزن لباس است. در صورتی که وزن لباس‌ها بیشتر از اندازه معمول باشد، موتور اینورتر از حرکت دیگ جلوگیری می‌کند. ماشین‌های لباسشویی مجهز به این موتور از ضمانت‌نامه 10 ساله شرکت ال‌جی بهره‌مند می‌باشند.

مجهز به 6 حرکت شستشو «6 Motion»

ماشین لباسشویی WM-M72 از 6 حرکت شستشوی مجزا برای بهتر شسته شدن و حفظ بافت لباس‌ها استفاده می‌کند؛ این حرکات که بر پایه حرکت دست انسان هنگام شستشوی لباس، شبیه‌سازی شده‌اند، عبارتند از:
  • حرکت پله‌ای : در حرکت پله‌ای لباس‌ها به سمت بالای دیگ هدایت شده و به سرعت به پایین انداخته می‌شوند. این حرکت از چروک شدن لباس‌ها جلوگیری می‌کند. 
  • آبکشی : در حرکت آبکشی، دیگ شستشو به سرعت شروع به چرخش می‌کند تا آب لباس‌ها از آن خارج شود. این حرکت در هنگام فرآیند آبکشی مورد استفاده قرار می‌گیرد و موجب خشک شدن سریع لباس‌ها می‌گردد. 
  • حرکت پیچشی : برای شستن بهتر لباس‌ها و کم شدن سروصدای دستگاه از این مورد استفاده می‌شود.
  •  غلتاندن :  مرحله غلتاندن، لباس‌ها را به صورت معمولی در لباسشویی‌ به حرکت در می‌آورد. این همان چرخش ساده دیگ شستشو است که در تمام ماشین‌های لباسشویی وجود دارد.
  • ساییدن :  با چپ و راست کردن لباس‌ها باعث می‌شود تا مواد شوینده، راحت‌تر به بافت لباس نفوذ کنند و شستشو با کیفیت بهتری انجام شود. 
  • تاب دادن : این حرکت مخصوص شستن لباس‌های ظریف و حساس است و با حرکت بسیار ملایم عمل شستشو را انجام می‌دهد.

شستشوی سریع 30 دقیقه‌ای

در دنیای پر مشغله این روزها، بسیاری از مواقع ممکن است افراد، وقت کافی برای شستن لباس نیمه کثیفشان، توسط یک برنامه کامل شستشو در اختیار نداشته باشند. از این رو وجود یک برنامه شستشوی سریع که به سرعت بتواند کثیفی و بوی بد لباس‌ها را از بین ببرد، می‌تواند بسیار کاربردی باشد. ال جی در ماشین لباسشویی WM-M72، یک سیستم شستشوی سریع 30 دقیقه‌ای در نظر گرفته است که می‌تواند لباس‌های نیمه کثیف‌تان را به خوبی شسته و بوی بد آن‌ها را از بین ببرد. دقت داشته باشید که برای شستشوی لباس‌های کثیف‌تر بهتر است از برنامه‌های کامل شستشو استفاده کنید.

سیستم عیب‌یابی هوشمند Smart Diagnosis

سیستم عیب‌یابی هوشمند یا Smart Diagnosis، از جمله فناوری‌های انحصاری ال جی است که آن را بر روی بسیاری از محصولات لوازم‌خانگی خود از جمله WM-M72 به کار برده است. این سیستم برای 85 عیب و ایراد احتمالی که ممکن است در عملکرد دستگاه به وجود آید، سیگنال‌های مخصوص طراحی کرده است. کافیست نرم‌افزار Smart ThinQ را بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمایید تا در صورت بروز مشکل، با نزدیک کردن گوشی به ماشین لباسشویی، از مشکل به وجود آمده و نحوه رفع آن مطلع شوید. یک سیگنال نیز برای مرکز خدمات ال جی فرستاده می‌شود و در صورتی که خودتان نتوانستید مشکل را حل کنید، متخصصان این مرکز کمک‌تان خواهند کرد.

نتیجه‌گیری

ماشین لباسشویی WM-M72 یکی از محصولات ساده و در عین حال کاربردی ال جی است که می‌تواند به خوبی پاسخگوی استفاده‌های معمولی و روزمره شما از یک ماشین لباسشویی باشد. گنجایش دیگ شستشوی این ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم است که گزینه‌ای مناسب برای خانواده‌های با 4 تا 5 نفره به حساب می‌آید. این محصول از موتور قدرتمند اینورتر دایرکت درایو بهره می‌برد. حذف تسمه و تعدادی قطعه محرک دیگر از ساختار این موتور، باعث عملکرد فوق‌العاده و همچنین کاهش مصرف انرژی آن شده است. ماشین‌های لباسشویی‌ای که به دایرکت درایو مجهز شده‌اند صدا و لرزش به مراتب کمتری از سایر ماشین‌های لباسشویی دارند.
در کنار این موتور قدرتمند، فناوری شستشوی 6 Motion، قدرت شستشوی فوق‌العاده‌ای به M72 بخشیده است. 6 Motion با شبیه‌سازی حرکات دست انسان به هنگام شستن لباس به صورت دستی، دیگ شستشو را در شش حالت مختلف به حرکت در می‌آورد تا لباس‌های به بهترین شکل ممکن شسته شوند. این ماشین لباسشویی در دو رنگ سفید و نقره‌ای تولید شده است.
مشخصات کلی
نوع مخزندرب از جلو
سرعت چرخش موتور1200 دور در دقیقه
صفحه نمایشدارد
توضیحات صفحه نمایشLED
گنجایش و ابعاد
ظرفیت دیگ7 کیلوگرم
پهنا600 میلی‌متر
عمق 550 میلی‌متر
ارتفاع 850 میلی‌متر
اندازه دهانه درب 300 میلی‌متر
جهت باز شدن درببه سمت چپ
مصرف انرژی
رتبه انرژی +++A
سایر مشخصات
قابلیت اضافه کردن لباس حین کارندارد
تعداد برنامه های شستشو13 عدد + تعداد 11 آپشن اضافه
سیستم عیب یاب هوشمند (Smart Diagnosis)دارد
قفل کودکدارد
شستشوی 6 حرکته مشابه شستشو با دستدارد
موتور اینورتر دایرکت درایودارد
قابلیت ضد چروکدارد
سنسور تشخیص وزن لباسدارد
برنامه شستشوی سریع 30 دقیقه ایدارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب