سبد خرید

کولر آبی آزمایش مدل AZ-3300

کولر آبی آزمایش مدل AZ-3300
ناموجود
کولر آبی آزمایش مدل AZ-3300
2,420,000 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: AZ-3300

گزینه های در دسترس

ما در کشوری زندگی میکنیم که بیشتر آب و هوای گرم و خشک دارد پس برای تعدیل اب و هوا نیاز به سیستم خنک کنندگی برای بقا داریم شرکت آزمایش از شرکت های برتر در خصوص تولیدات داخلی است این شرکت با اهمیت دادن به مشتری و گذاشتن گارانتی دو ساله بی قید و شرط و خدمات ده ساله پس از فروش خود را از دیرباز ثابت کرده است.

بررسی کولر آبی آزمایش مدل AZ-3300

کولر آبی آزمایش مدل AZ-3300 همانطور که از عنوان محصول پیدا است به وسیله آب کار می‌کند.
با خنک کردن پوشالها، موتور داخلی کولر هوای خنک را از طریق کانال کولر به محیط مدنظر هدایت می‌کند.  
گروه شرکت‌های آزمایش تمامی کولر آبی های بدنه فلزی را به کلید حفاظت از جان مجهز کرده تا ایمنی مصرف کننده تامین شود. با تعبیه RCCB  حقوق مصرف کننده را رعایت کرده و خود را در رسته اولین شرکت های برتر قرار داده است.
همانطور که در خصوصیات این وسیله خنک کننده محیط پیدا است این کولر با ابعاد 76*61*61 برای محیط های نسبتا کوچک تولید شده است. با ظرفیت هوادهی 2200 متر مکعب بر دقیقه که خاصیت این کولر آبی محسوب میشود میتواند به خوبی از پس خنک کردن محیط مد نظر بر بیاید.

یک نکته از فروشگاه فورپینا در نظر داشته باشید:

خریداران محترم کولر آبی میتوانند با قرار دادن سایبان بر روی کولر آبی آزمایش مدل AZ-3300  از تابش مستقیم خورشید جلوگیری کرده و گرمای آفتاب باعث نشود راندمان این وسیله خنک کننده پایین بیاید. البته این نکته حائز اهمیت است که با در نظر گرفتن یک سایبان بر روی کولر آبی در اتلاف مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود و هزینه های خانوار کاهشی شده و در نتیجه به نفع هم تولید کننده انرژی است هم مصرف کننده که به مرور زمان مقدار قابل توجهی می شود.

 

مشخصات فنی
قدرت موتور 1.5 اسب بخار
وزن28 کیلوگرم
رنگاستاتیکی
جنس بدنهگالوانیزه
محدوده ظرفیت سرمایش1295-2200 متر مکعب
گنجایش و ابعاد
ابعاد کلی محصول61*61*76
امکانات
بازدهی سرمایش EER75 درصد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب