سبد خرید

معرفی محصول فید rss

پلوپز و ته دیگ طلایی
۰۱ مهٔ0344
برنج ایرانی با ته دیگ طلایی امروزه دیگر خبری از دیگ­ های قدیمی و بزرگ برنج نیست، در عوض در خانه­ ها وسیل ه­ای بسیار کاربردی و راحت برای طبخ برنج به نام پلوپز وجود دارد. پلو پز برای افرادی که شاغل هست..
اسپرسو ساز انرژی‌زا روزهای پر مشغله شما
۲۳ دسامبر0400
  اسپرسو درحقیقت همان عصاره دانه‌های آسیاب شده قهوه است که در دستگاه اسپرسو ساز با عبور بخار آب نزدیک به نقطه جوش، از میان پودر قهوه فشرده شده حاصل میگردد. شما می‌توانید با خرید اسپرسو ساز از این عصا..
مایکروویو پاناسونیک مدل nn-st34 پرچم دار پخت و پز آسان
۲۹ اکتبر0422
معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل nn-st34 مایکروویو یکی از کاربردی‌ترین لوازم مدرنی است که در آشپزخانه‌های ایرانی مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. این وسیله قادر است امکانات مختلفی را در اختیار افراد قرا..
بررسی تخصصی نکات مهم هنگام خرید جاروبرقی
۲۸ اکتبر0334
اهمیت خرید جارو برقی جاروبرقی یکی از پرکاربردترین لوازم در منزل است که کیفیت بالای آن ضامن تمیزی خانه می‌باشد. وظیفه جارو برقی تمیز کردن خانه و جذب تمام گرد و غبارها از روی سطح است. از این رو اگر د..
بررسی رادیاتور شوفاژ برقی و نحوه کارکرد آن
aadmin۲۱ اکتبر0417
به‌دنبال این مطلب به خصوصیت های این نوع از سیستم های تهویه مطبوع و شیوه ی کارایی آن‌ها اشاره خوا هیم داشت. استفاده از رادیاتورها از دوران های گذشته به جهت تامین هوایی گرم و مناسب رایج بوده، و این امکا..
همه آن‌چه باید برای خرید جاروبرقی بدانید
۰۵ ژوئن01154
در این راهنمای خرید جاروبرقی قصد داریم به نکاتی اشاره کنیم که با رعایت آنها می‌توانید بهترین محصول را انتخاب کنید. بد نیست در همین ابتدا اشاره کنیم که قیمت جاروبرقی عامل مهمی در انتخاب محصول به حساب م..
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)