سبد خرید

Absal

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: Absal
نگاهی دقیق به ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم سال‌ها پیش وقتی از شستن لباس‌ها حرفی به میان می‌آمد، یکی از دغدغه‌های افراد نحوه شستن و خشک کردن آن‌ها در شرایط نامطلوب و هوای سرد بود. اما طولی نکشید که به مرور زمان با تولید انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و د..
6,990,000 تومان
کولر آبی آبسال مدل AC70
برند: Absal
معرفی کولر آبی آبسال مدل AC70 با تغییر فصول و شرایط آب و هوایی، نیاز افراد به لوازم مرتبط با سرمایش و گرمایش بیشتر احساس می‌شود. اما طبقه‌بندی محصولات برندهای مختلف به انواع پنکه، بخاری، کولر آبی، کولر گازی و ... در سایت فروشگاهی فورپینا راه را برای انتخاب مشکل‌پسندان با سلیقه&zwnj..
5,500,000 تومان
کولر آبی آبسال مدل AC55
برند: Absal
وسایل سرمایش و گرمایش از مهمترین لوازم خانگی در جهت حفظ آسایش و رفاه افراد است. اما در گذشته بدلایل محدودیت عرصه دانش و فناوری و امکان انتخاب محل زندگی بر اساس شرایط جغرافیایی تولید انواع محصولات مربوطه بدرستی انجام نمی‌شد. اما با پیشرفت تکنولوژی در عصر حاضر و با توجه به صنعتی شدن جوامع، زمینه ..
4,600,000 تومان
کولر آبی آبسال مدل AC38
برند: Absal
معرفی کولر آبی آبسال مدل AC38 گرمای تابستان افراد را در معرض انتخاب و وسوسه خرید بهترین سیستم سرمایشی خانگی قرار می‌دهد. در غیر این صورت سپری کردن روزهای گرم تابستان با سختی و مشقت همراه خواهد بود. بر همین اساس تولیدکنندگان لوازم سرمایش و گرمایش همگام با پیشرفت تکنولوژی محصولات خود را در قال..
3,850,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 30 (2 صفحه)

لوازم خانگی آبسال