سبد خرید

AEG

جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-1-OKO
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX91-OKO جاروبرقی VX91-OKO از محصولات سبک وزن و کاربردی شرکت آلمانی آ.ا.گ (AEG) به حساب می‌آید. حداکثر قدرت موتور این محصول بالغ بر 850 وات است که برای نظافت‌های روزانه مناسب است. فیلتر خروجی HEPA 13 این دستگاه قادر هوای خروجی را از هر گونه آلاینده و ذرات گرد و غبا..
1 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-1-CB-P
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX9-1-CB-P جاروبرقی VX9-1-CB-P از محصولات خوش‌ساخت شرکت آ ا گ (AEG) دارای امکانات بسیار مطلوبی است. این دستگاه در گروه جاروبرقی‌های کیسه‌دار دسته‌بندی می‌شود؛ به عبارت دیگر بعد از پر شدن مخزن 5.5 لیتری این جارو برقی، می‌توان پاکت یک‌بار مصر..
1 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX6-1-OKO
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX6-1-OKO جاروبرقی VX6-1-OKO یکی از محصولات زیبا و قدرتمند شرکت آ اِ گ (AEG) است که امکانات مطلوبی را در اختیار صاحب خود قرار می‌دهد. این محصول در دسته جاروبرقی‌های مجهز به کیسه قرار گرفته است؛ به عبارت دیگر پس از پر شدن مخزن این جاروبرقی، می‌توان پاکت یک بار ..
1 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX91LWF
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX91LWF جاروبرقی VX91LWF از محصولات باکیفیت شرکت آ ا گ (AEG) امکانات بسیار مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این دستگاه در گروه جاروبرقی‌های کیسه‌دار قرار دارد؛ به عبارت دیگر بعد از پر شدن مخزن 5 لیتری این جارو برقی، می‌توان اقدام به تعویض پاکت یک&..
1 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX91TMF
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX91TMF جاروبرقی VX91TMF از محصولات باکیفیت شرکت آ ا گ (AEG) بوده و از امکانات ویژه و کاربرپسندی برخوردار است. این دستگاه در گروه جاروبرقی‌های مجهز به کیسه جای گرفته است؛ به عبارت دیگر بعد از پر شدن مخزن 5 لیتری آن، می‌توان اقدام به تعویض پاکت یک‌بار مصرف..
1 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX8-2-LW-A
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX8-2-LW-A جاروبرقی VX8-2-LW-A از محصولات خوش‌ساخت شرکت آ ا گ (AEG) دارای امکانات بسیار مطلوبی است. قدرت موتور این جاروبرقی 2200 وات و توان مکش آن 700 وات است. از این رو، صاحب این دستگاه می‌تواند هر گونه زباله، گرد و غبار و ضایعات خشک را از گوشه و کنار محیط خانه خو..
1 تومان
جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-2-OKO
ناموجود
برند: AEG
معرفی جاروبرقی VX9-2-OKO جاروبرقی VX9-2-OKO از محصولات سبک وزن و کاربردی شرکت آلمانی آ.ا.گ (AEG) به حساب می‌آید. حداکثر قدرت موتور این محصول بالغ بر 850 وات است که برای نظافت‌های روزانه مناسب است. فیلتر خروجی HEPA 13 این دستگاه قادر هوای خروجی را از هر گونه آلاینده و ذرات گرد و غ..
1 تومان
جارو شارژی آ ا گ مدل CX7-35TM
ناموجود
برند: AEG
معرفی جارو شارژی CX7-35TM جارو شارژی CX7-35TM یکی از محصولات باکیفیت شرکت آ.ا.گ (AEG) است. این جاروشارژی امکانات خوبی را در اختیار صاحب خود قرار می‌دهد. این دستگاه دارای باطری لیتیوم-یونی با ولتاژ 18 ولت است و در صورت شارژ کردن این دستگاه به مدت 4 ساعت می‌توان تا 35 دقیقه از آن ا..
1 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

لوازم خانگی آ ا گ

 لوازم خانگی آ ا گ


اگر این سوال برایتان مطرح‌شده است که لوازم خانگی AEG ساخت کدام کشور است؟ در اینجا ما قصد داریم اندکی به تاریخچه، سپس شرکت و محصولات آاگ بپردازیم.


تاریخچه لوازم خانگی آاگ


AEG مخفف Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft به زبان آلمانی است که معنی انگلیسی آن General Electricity Company بوده و در فارسی نیز شرکت برق همگانی معنی می‌شود. همان‌طور که از تاریخچه نام این برند می‌توان فهمید، آاگ یک شرکت آلمانی است که در سال 1883 توسط فردی به نام امیل راتناو تاسیس شد. راتناو، هم‌عصر توماس ادیسون مخترع معروف جریان الکتریسیته بود که در آن سال‌ها توانست امتیاز ثبت چند اختراع را از ادیسون بگیرد و این‌گونه بود که شرکت AEG متولد شد.
شرکت آاگ در آن زمان، مشغول ساخت تجهیزات برقی نظیر لامپ، ژنراتور و موتور بود و البته ناگفته نماند که این شرکت، در بازار اتومبیل و هواپیما نیز فعالیت می‌کرد. آاگ در تامین تجهیزات برقی صنعت راه‌آهن آلمان نیز نقش اساسی داشت. موفقیت‌های روزافزون شرکت آاگ، گرچه موجب ثبت بسیاری از اختراعات در زمینه مهندسی برق گشت؛ اما متاسفانه شروع جنگ جهانی دوم سد بزرگی بر سر راه رشد روزافزون آاگ شد.
این شرکت بعد از جنگ، بخشی از کارخانه خود را که در آلمان شرقی قرار داشت از دست داد. دومین شکست آاگ زمانی اتفاق افتاد که آاگ تصمیم به همکاری با شرکتی به نام Telefunken را گرفت و دیری نپایید که ورشکستگی شرکت جدید، باعث فروش بخشی از سهام آن گردید. باقیمانده سهام آاگ توسط شرکت دیگری به نام Daimler-Benz خریداری شد و این پایان کار آاگ در سال 1997 بود.
تولد مجدد آاگ، زمانی رخ داد که شرکتی به نام الکترولوکس در سال 1995 تصمیم به خرید امتیاز این شرکت را گرفت. شرکت مذکور از ابتدای تاسیس تاکنون، موفقیت‌ها و شکست‌های زیادی را تجربه کرده است. با مطالعه سرنوشت آاگ و آنچه در کارنامه کاری این شرکت به عنوان دستاوردهایش به ثبت رسیده است؛ میتوان به هوش سرشار و قدرت بسیار زیاد موسس و کارکنان آن پی برد. در اینجا برای آشنایی بیشتر، بد نیست مروری به این دستاوردها داشته باشیم.
سال 1883 ساخت تجهیزات برق در برلین مانند ژنراتور، لامپ و موتور
سال 1884 صنعت برق آلمان راه‌اندازی شد
سال 1887 تولید تجهیزات برق و قدرت و انتقال نیرو-سه فاز
سال 1891 انتقال برق به فاصله 175 کیلومتری در آلمان
سال 1892 تراموای شهری
سال 1895 تاسیس مترو به طول 270 متر
سال 1900 اختراع خط و سشوار
سال 1901 تجهیز راه‌آهن و سیستم منتقل‌کننده نیرو در آلمان
سال 1903 تولید موتور سه فاز توسط آاگ و شراکت زیمنس و آاگ و تاسیس شرکت تلفونکن
سال 1904 تولید سری جدید لامپ‌های هالوژن و فلورسنت (OSRAM)
سال 1910 ساخت قطعات هواپیما
سال 1915 در این سال امیل راتناو در سن 77 سالگی دار فانی را ودا گفت
سال 1929 ساخت اولین موتور کمپرسور یخچال و ساخت اولین اتو و یخچالی که دما توسط کمپرسور کنترل می‌شد
سال 1935 رونمایی از نوار کاست در نمایشگاه رادیو
سال 1938 رونمایی از اولین لوکوموتیو برقی
سال 1948 اختراع دستگاه پرینت بلیط، تاسیس کارخانه ساخت تالوهای فشار برای یخچال و فریزر
سال 1958 اختراع لباسشویی‌های تمام‌اتومات
سال 1970 قرارگیری در رتبه دوازدهم کمپانی عظیم الکتریکی در سطح جهانی
سال 1976 ساخت فر کاملا برقی در آلمان
سال 1980 گسترش ساخت محصولاتی مانند تلفن، دستگاه تهویه مطبوع و سایر لوازم خانگی
سال 1989 ساخت دستگاه‌های تحقیقاتی و ردیابی
سال 1994 استفاده از تکنولوژی LSD در صنعت
سال 2007 خرید امتیاز AEG توسط شرکت سوئدی Electrolux
همان‌طور که می‌دانید، بسیاری از برندهای صاحب نام دنیا در بازار ایران به‌خصوص بعد از تحریم‌ها دچار مشکل شدند و دیگر امکان ارسال کالا به ایران را نداشتند. در این میان، عده‌ای سودجو کالای نامرغوب چینی یا ایرانی را به نام برندهای معروفی همچون ال جی و سامسونگ وارد بازار کردند. خوشبختانه بعدازاینکه الکترولوکس صاحب‌امتیاز محصولات آاگ شد، تمام محصولات این شرکت، دارای کد شناسایی کالا و سریال سری ساخت‌اند که از روی این اعداد، به‌راحتی می‌توانید زمان و محل ساخت محصول را پیگیری کنید.
گرچه امروزه بسیاری از محصولات شرکت آاگ در ایتالیا تولید می‌شوند اما خط تولید بعضی محصولات مهم نظیر یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی آاگ، همچنان در آلمان قرار دارد. این شرکت، علاوه بر لوازم خانگی در ساخت فرض‌های نیمه‌صنعتی، دستگاه‌های اندازه‌گیری صنعتی، دستگاه‌های برش با لیسانس الکترولوکس نیز، حرف اول را می‌زند.


نمایندگی شرکت AEG در ایران


AEG ایران، نام شرکتی است که مسئولیت فروش محصولات AEG در ایران را بر عهده دارد. این شرکت، با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت تضمین‌گر فروش کالای اصلی در ایران است. شرکت مذکور، با در اختیار داشتن بیش از 100 کارمند حرفه‌ای و زبده در زمینه فروش لوازم خانگی، تنها مسئولیت فروش کالاهای آاگ را بر عهده ندارند؛‌ بلکه خدمات سرویس‌دهی به مشتریان نیز، جز تعهدات این شرکت محسوب می‌شود. مشاوره قبل از خرید، مطالعه ویژگی‌های محصول و ثبت سفارش ازجمله امکانات سایت AEG ایران به شمار می‌رود. در این زمینه، پیشنهاد می‌کنیم قیمت محصولات آاگ را از فروشگاه اینترنتی فورپینا نیز جویا شوید. در ادامه، ذکر این موضوع خالی از لطف نیست که شرکت آاگ ایران، حتی بعد از خرید نیز مشتری خود را تنها نمی‌گذارد و بعد از تحویل کالا به مشکلات مشتری رسیدگی می‌شود.
هدف آاگ ایران، ارائه اطلاعات مفید و کافی به مشتری، قیمت مناسب، تخفیف، کالای اصیل و باکیفیت، ارسال به‌موقع و پشتیبانی و خدمات پس از فروش است. این شرکت، برای رسیدن به اهداف خود از تیمی کارآزموده استفاده می‌کند. این تیم، وظیفه پاسخگویی و راهنمایی صحیح مشتریان را بر عهده دارند. آن‌ها دغدغه مشتری را می‌دانند و در راستای کسب رضایت مشتریان، با توجه به نیاز و توان آن‌ها، بهترین‌ کالاها با قیمت مناسب را پیشنهاد می‌دهند.


نصب محصولات آاگ


نصب محصولات، یک روز بعد از خرید توسط خود شرکت انجام می‌شود. به این صورت که شما می‌توانید ساعت و روز نصب را در هنگام خرید مشخص کنید تا تکنسین در همان زمان برای نصب به منزلتان بیاید. لازم به ذکر است که اصل گارانتی پارسا سرویس بر روی تمام محصولات آاگ در ایران وجود دارد.


محصولات AEG


مخلوط کن آاگ


این محصول، ساخت چین بوده و دارای دو سال ضمانت قطعات است. از ویژگی سری SB14Ps آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مقاوم در برابر حرارت بیش از 90 درجه و کمتر از 40 درجه سانتی‌گراد
•    چرخش موتور 2300 متر در دقیقه
•    تیغه 4 پره
البته این فقط بخش بسیار کوچکی از ویژگی‌های مخلوط کن آاگ است. پیشنهاد می‌کنیم برای مطالعه بیشتر به صفحه محصولات آاگ در سایت لوازم خانگی فورپینا مراجعه نمایید.


جاروبرقی آاگ


جاروبرقی‌های این برند نیز قابلیت رقابت با مشهورترین برندهای لوازم خانگی در دنیا را دارند. شما می‌توانید ویژگی‌های انواع مدل‌ها را در صفحه مربوطه به‌صورت کامل و جامع مطالعه نمایید.


ماشین لباسشویی و خشک کن آاگ


این محصول نیز با ویژگی‌های منحصربه‌فردش، جایگاه خود را در بازار لوازم خانگی تثبیت کرده است.