سبد خرید

اخوان

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G135-S
برند: Akhavan
آشپزخانه مجهز به اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل SG-135 می‌تواند زمینه مناسبی را برای شروع آموزش آشپزی فراهم کند، زیرا این دستگاه امکاناتی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که با آنها می‌توان با خیال راحت به پخت مرحله به مرحله انواع غذا پرداخت. اگر جذابیت ظاهری اجاق گاز که یکی لوازم مهم ..
3,820,000 تومان
هود اخوان مدل H63
برند: Akhavan
معرفی هود اخوان مدل h63 Akhavan H63 Range Hood   هود اچ 63 شاید جدیدترین مدل هود اخوان نباشد، اما قابلیت‌هایی برای آن در نظر گرفته شده که قابل رقابت با بهترین‌های بازار است. محصولات اخوان با قیمت مناسب و ارزان به بازار عرضه شده‌اند و رقیبی جدی برای هود کن و هود بیمکث محس..
2,620,000 تومان
اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-6
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI6 با وجود تولید انواع لوازم پخت و پز و غذاسازها همچنان جایگاه اجاق گاز در میان وسایل آشپزخانه محفوظ است. یکی از راه‌های اثبات این ادعا، اضافه شدن مدل‌های صفحه‌ای و فر توکار به چرخه تولید اجاق گازهای مبله قدیمی است. از این رو، در ادامه شما را با خص..
2,580,000 تومان
اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-13
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز صفحه ای اخوان G-13 Akhavan G-13 Gas Hob   اجاق گازها در انواع مختلفی طراحی و عرضه می‌شوند؛ از مدل‌های مبله گرفته تا اجاق‌های صفحه ای و رومیزی. اجاق‌های رومیزی برخلاف اجاق‌های مبله محفظه فر ندارند و در صورتی که کاربر بخواهد از امکانات فر نظیر جوجه..
3,850,000 تومان
اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل V-8
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز صفحه ای اخوان V-8 Akhavan V-8 Gas Hob   اجاق گاز صفحه ای V-8 از محصولات سری ونوس (Venus) شرکت اخوان، دارای بدنه شیشه‌ای و لبه آینه‌ای است. این اجاق گاز به صورت توکار طراحی شده و از 5 شعله بهره می‌برد. شعله پلوپز آن، وسط دستگاه جا خوش کرده و طراحی ونوس و خا..
4,800,000 تومان
اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-24-S
برند: Akhavan
نگاهی به ساختار اجاق گاز صفحه‌ای اخوان مدل GI-24-S مدت زمان زیادی از روش‌های سنتی پخت غذا می‌گذرد اما پیشرفت تکنولوژی موجب شده است که تحولی عظیم در ساخت وسایل آشپزخانه مانند اجاق گازهای خانگی اتفاق بیفتد که از جمله آنها می‌توان گاز اخوان gi24 را نام برد. در ادامه به بررسی خصوص..
3,100,000 تومان
هود اخوان مدل H64-T
برند: Akhavan
معرفی هود اخوان H64-T Akhavan H64 Range Hood   محصولات اخوان با قیمت اقتصادی خود توانسته‌اند بسیاری از رقبا را پشت سر گذاشته و نظر بسیاری از خریداران را جلب کنند. هود اخوان مدل H64-T در دسته هودهای مخفی قرار دارد؛ از این لحاظ که بعد از نصب در آشپزخانه، تنها قسمت‌های زیرین آن ..
1,620,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 130 (9 صفحه)

لوازم خانگی اخوان

لوازم خانگی اخوان