سبد خرید

Delmonti

جاروبرقی دلمونتی مدل DL325
ناموجود
برند: Delmonti
نقد و بررسی جاروبرقی دلمونتی مدل DL325 بدون شک امروزه جاروبرقی یکی از اصلی‌ترین لوازم هر خانه‌ای بوده و بسیاری نمی‌توانند جارو زدن بدن جاروبرقی را تصور کنند. بنابراین انتخاب یک جاروبرقی مناسب و کارآمد امر مهمی محسوب می‌شود. جاروبرقی DL325 دلمونتی محصولی است خوش‌ساخت و قدر..
1 تومان
جارو شارژی دلمونتی مدل DL550
ناموجود
برند: Delmonti
معرفی جارو شارژی DL550 جارو شارژی DL550 محصول ارزان و باکیفیت شرکت دلمونتی تحت لیسانس کشور ایتالیا به بازار راه یافته است. یکی از مزایای جاروهای شارژی نسبت به جاروبرقی، استفاده از آنها در مکان‌هایی است که پریز برق ندارند. همچنین این محصولات فاقد سیم‌های برق دست و پاگیر بوده و ضمن مصرف پ..
1 تومان
جاروبرقی دلمونتی مدل DL470
ناموجود
برند: Delmonti
معرفی جاروبرقی دلمونتی مدل DL470 دلمونتی برندی است ایتالیایی که اگرچه قطعات آن در چین ساخته می‌شود اما طراحی و اسمبل محصولات در کشور ایتالیا صورت می‌گیرد. جاروبرقی DL470 دلمونتی، در دسته جاروبرقی‌های کیسه‌دار این شرکت قرار می‌گیرد. شما می‌توانید از هر دو نوع کیسه&zwn..
1 تومان
جاروبرقی دلمونتی مدل DL305
ناموجود
برند: Delmonti
نقد و بررسی جارو برقی دلمونتی مدل DL305 Delmonti Vacuum Cleaner DL305 در زندگی پر مشغله امروزی، جاروبرقی بدون شک یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی محسوب می‌شود و انتخاب یک جاروبرقی مناسب دغدغه بسیاری از افراد است. جاروبرقی DL305 دلمونتی را می‌توان یکی از بهترین محصولات این برند ایتالیا..
1 تومان
جاروبرقی دلمونتی مدل DL790
ناموجود
برند: Delmonti
نقد و بررسی جارو برقی دلمونتی مدل DL790 Delmonti Vacuum Cleaner DL790 در زندگی پر مشغله امروزی، جاروبرقی بدون شک یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی محسوب می‌شود و انتخاب یک جاروبرقی مناسب دغدغه بسیاری از افراد است. جاروبرقی DL790 دلمونتی پرقدرت‌ترین محصول این کمپانی ایتالیایی به حساب می..
1 تومان
اتو بخار دلمونتی مدل DL935
ناموجود
برند: Delmonti
معرفی اتو بخار DL935 Delmonti DL935 Steam Iron   اتو بخار DL935 محصول حرفه‌ای شرکت دلمونتی از ظاهر کاملا متفاوتی نسبت به رقبا برخوردار بوده و تحت لیسانس کشور ایتالیا به بازار راه پیدا کرده است. این دستگاه به جای دکمه چرخشی از پنل لمسی برای تغییر حرارت کفی بهره می‌برد. از مشخص..
1 تومان
اتو بخار دلمونتی مدل DL925
ناموجود
برند: Delmonti
اتو بخار DL925 Delmonti DL925 Steam Iron   اتو بخار DL925 جزو محصولات باکیفیت شرکت دلمونتی (Delmonti) به حساب می‌آید و قابلیت‌های بسیاری برای آن در نظر گرفته شده است. این دستگاه امکان تنظیم حجم بخار آب را فراهم می‌آورد تا کاربر بتواند متناسب با نیاز خود و جنس پارچه و شدت..
1 تومان
اتو بخار دلمونتی مدل DL915
ناموجود
برند: Delmonti
معرفی اتو بخار DL915 Delmonti DL915 Steam Iron   اتو بخار DL915 محصول شرکت دلمونتی (Delmonti) در میان اتوهای میان‌رده بازار خوش می‌درخشد. این اتو دارای کفی با روکش سرامیکی است که مقاومت بالایی در مقابل رطوبت و خراش از خود نشان می‌دهد. همچنین این کفی به راحتی روی پارچه سر..
1 تومان
جارو شارژی دلمونتی مدل DL220
ناموجود
برند: Delmonti
معرفی جارو شارژی DL220 جارو شارژی DL220 محصول باکیفیت و اقتصادی شرکت دلمونتی تحت لیسانس کشور ایتالیا به بازار راه یافته است. مزیت اصلی جاروهای شارژی نسبت به جاروبرقی، استفاده از آنها در مکان‌هایی است که پریز برق ندارند. همچنین این محصولات فاقد سیم‌های برق دست و پاگیر بوده و ضمن مصرف پای..
1 تومان
نمایش 1 تا 15 از 32 (3 صفحه)

 لوازم خانگی دلمونتی