سبد خرید

Hardstone

اتو بخار هاردستون مدل SIP2210
برند: Hardstone
معرفی اتو بخار SIP2210 Hardstone SIP2210 Steam Iron   اتو بخار SIP2210 محصول باکیفیت هاردستون به قابلیت‌های دوست‌داشتنی و کاربرپسندی مجهز شده است. کسانی به این دستگاه علاقه نشان می‌دهند که امکانات و ظاهر محصول برایشان دارای اهمیت یکسانی بوده و ترجیح دهند هزینه کمتری به خ..
948,000 تومان
اتو بخار هاردستون مدل SIP2211
برند: Hardstone
معرفی اتو بخار SIP2211 Hardstone SIP2211 Steam Iron   اتو بخار SIP2211 از محصولات زیبا و کارآمد شرکت هاردستون دارای قابلیت‌های کاربردی است که اتوکشی را برای شما راحت‌تر می‌کنند. از امکانات مطلوب این دستگاه می‌توان به بخاردهی ملایم (پیوسته) اشاره داشت که با تولید بخا..
950,000 تومان
یخچال فریزر هاردستون مدل HD7
ناموجود
برند: Hardstone
معرفی یخچال HD7 یخچال HD7 با طراحی بهینه و زیبا از سوی شرکت هاردستون به بازار عرضه شده است. این مدل در گروه یخچال‌های درب پایین و  فریزر بالا قرار می‌گیرد. ظرفیت 639 لیتر این محصول برای خانواده‌های متوسط کافی است. ضمن آنکه برچسب انرژی A مصرف برق پایین این د..
1 تومان
یخچال فریزر دوقلو هاردستون مدل HD5
ناموجود
برند: Hardstone
معرفی یخچال HD5 یخچال HD5 محصول شرکت هاردستون به ویژگی‌های خوبی مجهز شده و قیمت آن کاملا متناسب با امکاناتی است که ارائه می‌دهد. یخچال فریزر دوقلوی هاردستون مدل HD5 از دو دستگاه جدا تشکیل شده است. شما می‌توانید این دو بخش را برای زیبایی بیشتر فضای آشپزخانه در کنار هم قرار ده..
1 تومان
یخچال فریزر هاردستون مدل HD10
ناموجود
برند: Hardstone
معرفی یخچال HD10 یخچال HD10 را می‌توان جزو پرطرفدارترین محصولات شرکت هاردستون به حساب آورد. دلیل این محبوبیت را باید در قیمت اقتصادی، طراحی زیبا و امکانات متنوع محصول جستجو کرد. این مدل در گروه یخچال‌های بالا پایین قرار دارد. قرارگیری فریزر در پایین یخچال باعث می‌شود ظرفیت ..
1 تومان
یخچال فریزر هاردستون مدل HD6
ناموجود
برند: Hardstone
معرفی یخچال HD6 یخچال فریزر بالا پایین که به آن «کمبی» نیز گفته می‌شود، به واسطه برخورداری از قیمت اقتصادی و طراحی سبک و غیرحجیم طرفداران بسیاری دارد. همین موضوع باعث شده یخچال HD6 محصول شرکت هاردستون نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب کند. این محصول جزو یخچال‌های فریزر..
1 تومان
توستر هاردستون مدل TOS 4001
ناموجود
برند: Hardstone
معرفی توستر هاردستون TOS 4001 Hardstone TOS 4001 Bread Toaster   توستر هاردستون مدل TOS 4001 دستگاهی باکیفیت و پرکاربرد است که توسط این شرکت انگلیسی ساخته شده و طرفداران بسیاری را در بازار به خود اختصاص داده است. یکی از ویژگی‌های قابل توجه این مدل، امکان یخ‌زدایی آن است که بر..
20 تومان
نمایش 1 تا 15 از 24 (2 صفحه)

 لوازم خانگی هاردستون