سبد خرید

Himalia

یخچال و فریزر هیمالیا مدل Omega Plus
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر آب سردکن دار هیمالیا مدل «Omega Plus» یکی از محصولات جمع‌‌و‌جور، بادوام و کاربردی این برند ایرانی است. این محصول به صورت کمبی (بالا و پایین) طراحی شده و جذابیت خاصی دارد که می‌توان آن را در دسته‌ی محصولات لوکس و مدرن قرار داد. گنجایش کلی..
15,320,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Ice Pool
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر مدل «Ice Pool» یکی دیگر از محصولات دوقلو شرکت هیمالیا است. این دستگاه ظرفیتی معادل 777 لیتر دارد که گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در خانواده‌های متوسط و نسبتاً پرجمعیت می‌باشد. یخچال، از تکنولوژی جدید «Anti Virus Protection» بهره‌مند است...
21,780,000 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 پنج کاره هوم بار دار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر 530 هیمالیا مدل «5Mode» از جمله محصولات کمبی ( بالا و پایین ) این برند ایرانی است. گنجایش کلی دستگاه 480  لیتر است که برای استفاده در خانواده‌های کم جمعیت و متوسط کاملاً مناسب می‌باشد. بر روی دیواره داخلی یخچال، یک فن تعبیه شده که جریان هوای ..
2 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Panorama
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌ فریزر دوقلوی هیمالیا مدل «Panorama» از جمله محصولات جدید این برند قدیمی ایرانی است. گنجایش یخچال 440 و فریزر 337 لیتر می‌باشد و در مجموع ظرفیتی معادل 777 لیتر دارد که گزینه‌ مناسبی برای استفاده در خانواده‌های پرجمعیت به حساب می‌آید. مزیت یخچال&zwn..
1 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 هوم بار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر هیمالیا مدل «530 هوم‌بار» از جمله محصولات کمبی (بالا و پایین) این برند ایرانی است. گنجایش کلی دستگاه 480 لیتر است که برای استفاده در خانواده‌های کم جمعیت و متوسط کاملاً مناسب می‌باشد. بر روی دیواره داخلی یخچال، یک فن تعبیه شده که جریان هوای سرد را..
0 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 آبسردکن دار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر آب‌سردکن دار هیمالیا مدل «530» از جمله محصولات زیبا و با کیفیت این شرکت است که توسط متخصصان و طراحان داخلی تولید می‌شود. این محصول در دسته‌ی‌ یخچال فریزرهای کمبی قرار می‌گیرد که به صورت (بالا و پایین) طراحی می‌شوند. به عبارتی، یخچال در ق..
2 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 پنج کاره آبسردکن دار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر 530 هیمالیا مدل «5Mode» از جمله محصولات زیبا و با کیفیت این شرکت است که توسط متخصصان و طراحان داخلی تولید می‌شود. این محصول در دسته‌ی‌ یخچال فریزرهای کمبی قرار می‌گیرد که به صورت (بالا و پایین) طراحی می‌شوند. به عبارتی، یخچال در قسمت بالا و ف..
11,320,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Romano
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر دوقلوی هیمالیا مدل «Romano» یکی دیگر از محصولات این تولیدکننده خوشنام ایرانی است. گنجایش یخچال440 و فریزر 337 لیتر می‌باشد که در مجموع با ظرفیت کلی 777 لیتری برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت گزینه کاملاً مناسبی به شمار می‌آید. یکی از مز..
2 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Home Plus Ice
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر دوقلوی مدل «Home Plus Ice» از جمله محصولات زیبا و با دوام شرکت هیمالیا است. گنجایش یخچال 440 و فریزر 377 لیتر می‌باشد و در مجموع ظرفیتی 817 لیتری دارند. این محصول، از حیث گنجایش، گزینه مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت محسوب می‌شود. درون محفظه‌..
1 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Teta
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا مدل «Teta» از جمله محصولات این شرکت است. گنجایش کلی یخچال و فریزر 785 لیتر می‌باشد که برای خانواده‌های پرجمعیت و افرادی که مواد غذایی را در حجم زیاد و به صورت یکجا خریداری می‌کنند کاملاً مناسب است. در داخل محفظه‌ی یخچال از تکنولوژی ..
1 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل ONYX هوم بار
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر هیمالیا مدل «ONYX» از جمله‌ محصولات خوش‌ساخت این شرکت است که توسط متخصصان ایرانی تولید می‌شود. دستگاه به صورت کمبی (بالا و پایین) طراحی شده و یخچال در قسمت بالا و فریزر آن در قسمت پایین قرار گرفته است. گنجایش کلی یخچال فریزر 480 لیتر می‌باشد که گز..
20 تومان
نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)

 لوازم خانگی هیمالیا