سبد خرید

Vidas

سرخ کن ویداس مدل VIR-5712
ناموجود
برند: Vidas
معرفی سرخ کن ویداس مدل VIR-5712 Vidas VIR-5712 Fryer   سرخ کن ویداس VIR-5712 از محصولات باکیفیت و کارآمد موجود در بازار لوازم خانگی، به قابلیت‌های بسیار جالب و کاربردی مجهز شده تا صاحب آن به راحتی از پس عملیات سرخ کردن انواع غذا بر بیاید. جالب اینجاست که قیمت مینی سرخ کن ویداس مدل..
1 تومان
زودپز ویداس مدل VIR-5410
ناموجود
برند: Vidas
آشنایی با زودپز ویداس مدل 5410VIR عجله کردن همیشه هم بد نیست! با پیشرفت تکنولوژی و کاهش زمان طبخ به کمک انواع زودپز در میان لوازم پخت و پز، به این نتیجه رسیدیم. اکنون می‌خواهیم بدانیم چگونه زودپز برقی ویداس 5410 به روند پخت غذا سرعت می‌بخشد؟ شاید اطلاعاتی که فورپینا در این زمینه ارائه م..
1 تومان
پلوپز ویداس مدل VIR-5407
ناموجود
برند: Vidas
آشنایی با پلوپز ویداس مدل VIR-5407 تحولات اخیر صنایع مختلف از جمله لوازم خانگی حجم گسترده ای از مشتریان را برای خرید وسایل جدید روانه بازار کرد. البته دلیل دیگر این استقبال، درج امکانات بی نظیر در لوازم پخت و پز بود که قلب تپنده وسایل آشپزخانه محسوب می‌شوند. مقایسه دستگاه‌هایی مانند پل..
20 تومان
زودپز ویداس مدل VIR-5488
ناموجود
برند: Vidas
معرفی زودپز ویداس مدل  VIR-5488 با روی کار آمدن نسل جدید وسایل آشپزخانه، نگرانی‌های حاصل از کمبود وقت برای صرف اموری مانند آشپزی رفع شد. زیرا عمده‌ترین تغییرات و امکانات در وسایل پخت و پز ایجاد شد. با یادآوری ساعت‌ها فعالیت مادران در گذشته و روشن شدن همزمان شعله‌های گاز ..
1 تومان
سرخ کن و هواپز ویداس مدل VIR-5862
ناموجود
برند: Vidas
معرفی سرخ کن ویداس VIR-5862 Vidas Vir-5862 Fryer   سرخ کن از جمله ضروری‌ترین لوازم پخت و پز محسوب می‌شود و این روزها در قالب برندها و مدل‌های گوناگونی به بازار لوازم خانگی عرضه می‌شود. سرخ‌کن‌ها در گذشته روغن زیادی مصرف می‌کردند اما پیشرفت فناوری، عمل..
1 تومان
سرخ کن ویداس مدل VIR-5730
ناموجود
برند: Vidas
معرفی سرخ کن ویداس 5730 Vidas VIR-5730 Deep Fryer   یکی از وسایل پرکاربرد آشپزخانه، سرخ کن است. این دستگاه‌ها طی سالیان گذشته پیشرفت بسیاری داشته‌اند، به طوری که دیگر مثل گذشته روغن زیادی مصرف نمی‌کنند. سرخ‌کن ها تا حدی در میان مردم محبوبیت پیدا کرده‌اند که به ..
0 تومان
نمایش 1 تا 15 از 22 (2 صفحه)

لوازم خانگی ویداس