سبد خرید

یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020

یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
ناموجود
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
35,990,000 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: D2LR-F-0020
  • شناسه کالا: 2900176500510/2900176500534-2900176500541/2900176500527

گزینه های در دسترس

معرفی

یخچال و فریزر دو قلوی دوو مدل D2LR-F-0020GW از جمله محصولات سری Twin یا دوقلوی این برند کره‌ای است. مزیت یخچال و فریزرهای دوقلو علاوه بر گنجایش بالا، این است که هرکدام از دستگا‌ه‌های یخچال و فریزر، دارای کمپرسور مجزا بوده و به طور مستقل کار می‌کنند و لذا می‌توان با توجه به دکوراسیون آشپزخانه هرکدام را در یک گوشه قرار داد. در این محصول هرکدام از یخچال و فریزر 20 لیتر گنجایش دارند. این گنجایش به قدری کافی است که می‌تواند جوابگوی هر خانواده‌ای باشد حتی آن‌هایی که عادت به خرید یکجای حجم زیادی از مواد غذایی دارند.
یخجال فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
D2LR-F-0020GW به کمپرسورهای نسل جدید دوو موسوم به HE مجهز شده است. این کمپرسور علاوه بر عملکرد بهتری که نسبت به کمپرسورهای قدیمی دارد 20% انرژی کمتری نیز مصرف می‌کند. دیگر فناوری به کار رفته در این یخچال دوقلو، Digital Colling است. این تکنولوژی با استفاده از سنسورهای حرارتی، دمای بیرون و داخل یخچال را اندازه گرفته و پس از تحلیل داده‌های به دست آمده، بهترین عملکرد را برای کمپرسور تنظیم می‌کند. آبریز بر روی درب یخچال تعبیه شده است. این یخچال فریزر همچنین دارای یخساز تمام اتوماتیک نیز می‌باشد که با اتصال آن به شیر آب شهری، دیگر نیازی به پر کردن مخزن به صورت دستی نیست و مخزن به صورت خودکار پر خواهد شد.
از دیگر قابلیت‌های D2LR-F-0020GW می‌توان سیستم گردش هوای سه‌بعدی یا 3D Cooling اشاره کرد. این قابلیت باعث می‌شود که دما در تمام نقاط یخچال یا فریزر یکنواخت باشد تا مواد غذایی تازه‌تر مانده و بهتر حفظ شوند. در ادامه کارشناسان فورپینا شما را با ویژگی‌های بیشتری از این محصول آشنا خواهند کرد.
یخچال فریزر دوقلو دوو D2LR-F-0020

یخچال و فریزر دوقلو

یخچال و فریزهای دوقلو نسبت به ساید بای سایدها از ظرفیت بالاتری برخوردارند. به ویژه قسمت فریزر آن‌ها که به عنوان یک فریزر جداگانه، گنجایش بالایی دارد. دیگر ویژگی این گونه یخچال‌ها، امکان جداکردن یخچال و فریزر از یکدیگر است. در محصولات Twin، هرکدام از دستگاه‌های یخچال و فریزر، دارای کمپرسور مجزا هستند و می‌توانند به صورت جدا از هم کار کنند. بنابراین می‌توانید با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خود، هرکدام را در یک گوشه قرار دهید.
یخچال فریزر D2LR-F-0020

طراحی

طراحی زیبا، شاخصه اصلی لوازم خانگی کره‌ای است. D2LR-F-0020GW نیز از این قاعده مستثنی نیست و با ظاهر لوکس و جذاب خود می‌تواند نمایی زیبا به آشپزخانه‌تان ببخشد. دوو یخچال‌های دوقلوی سری Twin خود را در سه رنگ سفید براق، سفید متالیک و استیل تولید کرده است و شما می‌توانید متناسب با دیگر لوازم منزل‌تان، رنگ موردنظر خود را انتخاب نمایید. ظاهر زیبا و مدرن این یخچال فریزر، دکوراسیون هر آشپزخانه‌ای را تحت تأثیر خود قرار خواهد داد. گفتنی است که الزامی به کنار یکدیگر قرار گرفتن یخچال و فریزر وجود ندارد و می‌توانید آن‌ها را جدا از هم قرار دهید. کما اینکه در کنار هم قرار گرفتن دو تکه، بر جذابیت دستگاه خواهد افزود.
بر روی درب هر دو دستگاه یک نمایشگر LED قرار گرفته که اطلاعات مربوط به آن را به نمایش می‌گذارد. آبریز نیز بر روی درب یخچال تعبیه شده است. دستگیره‌ها به صورت مخفی طراحی شده‌اند. باید اشاره کرد که به صورت پیش‌فرض درب یخچال به سمت راست و درب فریزر به سمت چپ باز می‌شود اما با توجه به موقعیت قرار گرفتن یخچال و فریزر می‌توانید با جابه‌جا کردن لولا، جهت باز و بسته دشدن درب را تغییر دهید. لازم به ذکر است که ابعاد هریک از دستگاه‌ها، 180×66×60 سانتی‌متر است.
طراحی زیبا یخچال فریزر دوو D2LR-F-0020

 

  • محفظه داخلی
هر یک از دستگاه‌های یخچال و فریزر دارای گنجایش 20 فوت هستند و در مجموع این محصول با گنجایش 40 فوتی خود می‌تواند به خوبی جوابگوی هر خانواده‌ای، حتی خانواده‌های پرجمعیت باشد. درون یخچال، 4 طبقه اصلی، 2 محفظه نگهداری میوه و سبزیجات و 5 محفظه بر روی درب به چشم می‌خورد. محفظه‌های میوه و سبزیجات دارای دما و رطوبت مناسب جهت تازه نگه داشتن این دسته از مواد غذایی هستند. فریزر نیز از 2 طبقه اصلی، 5 کشو و 5 محفظه در قسمت درب تشکیل شده است. بدین ترتیب به راحتی می‌توانید مواد فریزری خود را دسته‌بندی کرده و به تفکیک، درون کشوها و طبقات قرار دهید. گفتنی است که طبقات یخچال و فریزر از شیشه‌های نشکن ساخته شده‌اند و از مقاومت کافی در برابر برخورد با ظروف موادغذایی برخوردارند.
محفظه داخلی یخچال فریزر دوو مدل D2LR-F-0020

 

  • یخساز و آب سردکن تمام اتوماتیک
یخچال فریزر D2LR-F-0020GW دارای آب سردکن و یخساز تمام اتوماتیک است. بدین معنا که با اتصال دستگاه به شیر آب شهری، دیگر نیازی به پر کردن مخزن آب سردکن و یخساز به صورت دستی نیست و در تمام طول روز می‌توانید به یخ و آب خنک دسترسی داشته باشید. آبریز بر روی درب یخچال تعبیه شده است. گفتنی است که دستگاه دارای فیلتر تصفیه آب بوده که رسوبات و املاح مضر موجود در آب را پالایش می‌کند.
آبسرد کن یخچال فریزر دوو D2LR-F-0020

 

  • لامپ‌های LED
دوو برای تأمین روشنایی محفظه داخلی D2LR-F-0020GW از لامپ‌های LED استفاده کرده است. این لامپ‌ها علاوه بر اینکه از سه برابر روشنایی بیشتری نسبت به لامپ‌های معمولی برخوردارند، انرژی بسیار کمتری نیز مصرف می‌کنند. لامپ‌های ال‌ای‌دی همچنین گرمای کمتری تولید می‌کنند که همین امر باعث تازه‌تر ماندن دمواد غذایی درون یخچال و فریزر می‌گردد.

کمپرسورهای نسل جدید دوو

دوو در این یخچال و فریزر دو قلو، از نسل جدید کمپرسورهای خود یعنی HE استفاده کرده است. در ساختار این کمپرسورها، تسمه و همچنین ذغال دینام حذف شده است و لذا شاهد اصطکاک بسیار کمتری میان قطعات داخلی موتور هستیم. همین موضوع باعث کاهش مصرف انرژی و همچنین سر و صدای دستگاه می‌شود. در عین حال عمر مفید کمپرسور نیز افزایش پیدا کرده است. این کمپرسور بر خلاف انواع معمولی که تنها در دو حالت خاموش و روشن کار می‌کنند، می‌تواند با توجه به کارکرد دستگاه، سطح موتور را تنظیم نماید. دوو عملکرد این کمپرسور را به مدت 124 ماه تضمین می‌نماید.
کمپرسور یخچال فریزر دوو D2LR-F-0020

سیستم گردش هوای سه بعدی 3D Cooling

در قسمت‌های مختلف یخچال و فریزر D2LR-F-0020GW، سنسورهای حرارتی تعبیه شده است. سیستم گردش هوای سه بعدی پس از تشخیص دمای نقاط مختلف درون دستگاه، در صورتی که دما در قسمت‌های مختلف یکسان نباشد، از طریق فن‌های قدرتمند، هوای سرد را به جریان می‌اندازد تا هوا در تمام نقاط به صورت یکنواخت جریان پیدا کند. این قابلیت باعث حفظ تازگی و افزایش ماندگاری مواد غذایی به ویژه میوه‌ها و سبزیجات می‌گردد.

فیلتر بهداشتی قوی

در محظفه داخلی یخچال، یک فیلتر بهداشتی سه‌لایه تعبیه شده است که بوی نامطبوع ناشی از مواد غذایی، باکتری‌ها و همچنین آلایندگی‌های موجود در فضای داخلی را از بین برده و از طریق فن مخصوص، هوایی تمیز را درون دستگاه به جریان در می‌آورد. همچنین درزگیرهای لاستیکی دور درب نیز دارای خاصیت آنتی ‌باکتریال هستند و از نفوذ باکتری‌ها به درون محفظه جلوگیری می‌کنند.
خاصیت آنتی باکتریال در یخچال فریزر دوو مدل D2LR-F-0020

صددرصد ضدبرفک

هنگامی که هوای گرم و مرطوبی که در آن ذرات آب وجود دارد با یک سطح سرد و خنک برخورد کند، ذرات موجود در که هوا به دلیل درجه حرارت بالایشان به شکل گاز هستند، به حالت مایع در می‌آیند و با توجه به پایین بودن درجه حرارت فریزر سریعاً به حالت جامد تغییر شکل داده و تشکیل برفک می‌دهند. یخچال و فریزر دوو مدل D2LR-F-0020GW کاملاً ضدبرفک است و مشکلات محصولات قدیمی‌تر را ندارد. وجود دو فن داخلی قدرتمند باعث شده تا جریان هوا و به ویژه هوای مرطوب در قسمت‌های مختلف یخچال یا فریزر یکسان باشد و شاهد ایجاد برفک نباشیم.

فناوری Digital Cooling

یخچال و فریزر دوقلوی D2LR-F-0020GW به فناوری دیجیتال کولینگ مجهز شده است. در این تکنولوژی، به وسیله سنسورهای حرارتی، دمای داخل و بیرون دستگاه اندازه‌گیری شده و پس از بررسی داده‌های به دست آمده، به صورت هوشمند، بهترین کارکرد را برای موتور تنظیم می‌شود. Digital Cooling علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه، باعث کاهش مصرف انرژی آن نیز می‌گردد. این قابلیت همچنین موجب میشود تا میوه‌ها و سبزیجات تازه‌تر بمانند. گفتنی است که این یخچال فریزر دارای رتبه انرژی A+ است و از جمه لوازم خانگی کم‌مصرف به حساب می‌آید.

سیستم ضد برفک در یخچال فریزر دوو D2LR-F-0020

چرا D2LR-F-0020GW ؟

اگر به دنبال یک یخچال فریزر با گنجایش بالا می‌گردید، بدون شک D2LR-F-0020GW یکی از بهترین گزینه‌های موجود است. این یخچال فریزر دو قلو، در مجموع دارای گنجایش 40 فوت (چیزی حدود 1130 لیتر) است و برای خانواده‌های پرجمعیت و آن‌هایی که عادت به خرید حجم بالایی از موادغذایی دارند، گزینه بسیار مناسبی به حساب می‌آید. یخچال‌های دو قلو را می توان به صورت مجزا از یکدیگر نیز قرار داد. بدین ترتیب لازم نیست نگران جا نشدن دو دستگاه در کنار یکدیگر در فضای آشپزخانه باشید. کمپرسور نسل جدید HE با 20% مصرف انرژی کمتر، سیستم گردش هوای سه بعدی در کنار سامانه Digital Cooling، این محصول را به یک یخچال و فریزر قدرتمند بدل ساخته‌اند. علاوه بر قدرت بالا، دستگاه از مصرف انرژی کمی نیز برخوردار است و رتبه انرژی‌اش A+ می‌باشد. دوو محصولات دوقلوی سری Twin خود را در سه رنگ سفید براق، سفید متالیک و استیل تولید و روانه بازار کرده است که D2LR-F-0020GW مدل سفید براق آن است. با خرید یخچال از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا محصول خود را همراه با گارانتی معتبر «انتخاب سرویس حامی» در کوتاهترین زمان، درب منزل خود تحویل بگیرید.
مشخصات فنی
نوع یخچالدوقلو
رتبه مصرف انرژی+A
تعداد طبقات4 عدد
تعداد طبقات درب5 عدد
تعداد کشو2 عدد
جهت باز شدن درببه سمت راست
چشم الکترونیکی هوشمنددارد
ویژگی هاسیستم گردش هوای سه بعدی
گنجایش و ابعاد
ارتفاع1800 میلی‌متر
پهنا600 میلی‌متر
امکانات
آب سرد کندارد
قابلیت ضد برفکدارد
اخطار باز ماندن دربدارد
یخساز اتوماتیک (آب شهری)دارد
یخساز دستی (منبع آب)ندارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب