سبد خرید

یخچال فریزر دوقلو

یخچال و فریزر دوقلو دیپوینت مدل D5i
برند: Depoint
معرفی یخچال‌فریزر دوقلوی دیپوینت مدل «D5i» یکی از جدیدترین محصولات این برند ایرانی، در زمینه لوازم خانگی است. گنجایش یخچال 330 و فریزر 271 لیتر می‌باشد که در مجموع با ظرفیت کلی 601 لیتر، برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت مناسب است. یخچال و فریزر به صورت جداگان..
23,200,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR30-RZ30 آبریزدار نقره ای
ناموجود
برند: Samsung
سامسونگ از جمله بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان به شمار می‌آید و با بهره‌گیری از فناوری‌های جدید خود در کنار طراحی جذاب محصولات توانسته سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد. این شرکت کره‌ای متناسب با نیازهای کاربران مختلف، محصولات گوناگونی را تولید می‌کند و..
54,850,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Teta
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا مدل «Teta» از جمله محصولات این شرکت است. گنجایش کلی یخچال و فریزر 785 لیتر می‌باشد که برای خانواده‌های پرجمعیت و افرادی که مواد غذایی را در حجم زیاد و به صورت یکجا خریداری می‌کنند کاملاً مناسب است. در داخل محفظه‌ی یخچال از تکنولوژی ..
31,500,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Romano
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر دوقلوی هیمالیا مدل «Romano» یکی دیگر از محصولات این تولیدکننده خوشنام ایرانی است. گنجایش یخچال440 و فریزر 337 لیتر می‌باشد که در مجموع با ظرفیت کلی 777 لیتری برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت گزینه کاملاً مناسبی به شمار می‌آید. یکی از مز..
0 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Panorama
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌ فریزر دوقلوی هیمالیا مدل «Panorama» از جمله محصولات جدید این برند قدیمی ایرانی است. گنجایش یخچال 440 و فریزر 337 لیتر می‌باشد و در مجموع ظرفیتی معادل 777 لیتر دارد که گزینه‌ مناسبی برای استفاده در خانواده‌های پرجمعیت به حساب می‌آید. مزیت یخچال&zwn..
19,486,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Ice Pool
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال فریزر مدل «Ice Pool» یکی دیگر از محصولات دوقلو شرکت هیمالیا است. این دستگاه ظرفیتی معادل 777 لیتر دارد که گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در خانواده‌های متوسط و نسبتاً پرجمعیت می‌باشد. یخچال، از تکنولوژی جدید «Anti Virus Protection» بهره‌مند است...
16,654,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Home Plus Ice
ناموجود
برند: Himalia
معرفی یخچال‌فریزر دوقلوی مدل «Home Plus Ice» از جمله محصولات زیبا و با دوام شرکت هیمالیا است. گنجایش یخچال 440 و فریزر 377 لیتر می‌باشد و در مجموع ظرفیتی 817 لیتری دارند. این محصول، از حیث گنجایش، گزینه مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت محسوب می‌شود. درون محفظه‌..
0 تومان
یخچال و فریزر دوقلو سینجر مدل SERF 60
ناموجود
برند: Sinjer
معرفی یخچال‌فریزر دوقلوی سینجر مدل «SERF 60» از جمله محصولات خوش‌ساخت و بدون برفک این برند ایرانی است. گنجایش یخچال 321 و فریزر 276 لیتر می‌باشد که در مجموع با ظرفیت 597 لیتری، گزینه‌ مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت محسوب می‌شود. یکی از مزیت‌های یخچا..
12,000,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR30-RZ30
ناموجود
برند: Samsung
معرفی یخچال و فریزر دو قلوی سامسونگ مدل RR30-RZ30 یک محصول زیبا، خوش‌‌ساخت و کارآمد از این برند است. این دستگاه به صورت دو تکه طراحی شده و امکان جدا کردن یخچال و فریزر از هم و به کارگیری مجزای هرکدام وجود دارد. RR30-RZ30 یک یخچال کم‌مصرف به شمار می‌رود که رتبه انرژی آن A++ می&..
57,000,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR EE-RZ30
ناموجود
برند: Samsung
معرفی یخچال و فریزر دو قلوی سامسونگ مدل RR EE-RZ30 یک محصول زیبا، خوش‌‌ساخت و کارآمد از این برند است. این دستگاه به صورت دو تکه طراحی شده و امکان جدا کردن یخچال و فریزر از هم و به کارگیری مجزای هرکدام وجود دارد. RR EE-RZ30 یک یخچال کم‌مصرف به شمار می‌رود که رتبه انرژی آن A++ م..
0 تومان
یخچال و فریزر دوقلو دیپوینت مدل D4i
ناموجود
برند: Depoint
معرفی یخچال‌فریزر دوقلوی دیپوینت مدل «D4i» از جمله محصولات خوش‌ساخت شرکت (گل آسای سرما) است. گنجایش یخچال 330 و فریزر 277 لیتر می‌باشد. این دستگاه با ظرفیت کلی 607 لیتر برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت مناسب است. مزیت یخچال‌فریزرهای دوقلو در این است..
22,900,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو دیپوینت مدل D4
ناموجود
برند: Depoint
معرفی یخچال‌فریزر دوقلوی دیپوینت مدل «D4» یکی از محصولات زیبا و با کیفیت این برند ایرانی است. گنجایش یخچال 330 و فریزر 277 لیتر می‌باشد که در مجموع ظرفیت 607 لیتری این محصول، گزینه مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت محسوب می‌شود. فضای داخلی دستگاه، بزرگ و جادار است و ..
16,540,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو دوو مدل D2LR-F-0020
ناموجود
برند: Daewoo
معرفی یخچال و فریزر دو قلوی دوو مدل D2LR-F-0020GW از جمله محصولات سری Twin یا دوقلوی این برند کره‌ای است. مزیت یخچال و فریزرهای دوقلو علاوه بر گنجایش بالا، این است که هرکدام از دستگا‌ه‌های یخچال و فریزر، دارای کمپرسور مجزا بوده و به طور مستقل کار می‌کنند و لذا می‌توان با ..
37,838,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو امرسان مدل HIGH LUX
موجود
برند: Emersun
معرفی یخچال فریزر دوقلوی امرسان مدل High Lux از جمله محصولات زیبا و مدرن این برند ایرانی است. امرسان با بهره‌گیری از سال‌ها تجربه در تولید یخچال و فریزر و همچنین استفاده از دانش روز دنیا، توانسته محصولی فوق‌العاده کارآمد را روانه بازار نماید. مزیت اصلی یخچال فریزرهای دوقلو پس از جا..
20,701,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو امرسان مدل FN15DEL-RH15DEL
ناموجود
برند: Emersun
معرفی یخچال فریزر دوقلو FN15DEL-RH15DEL از جمله محصولات فوق‌العاده باکیفیت و خوش‌ساخت امرسان است. یخچال فریزرهای دوقلو، دو مزیت اساسی دارند. اول اینکه، از گنجایش بالایی برخوردارند و به راحتی می‌توانید حجم زیادی از مواد غذایی را درون آن‌ها جای دهید. دومین مزیت این است که می&zwn..
17,000,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو امرسان مدل FN15D-RH15D
ناموجود
برند: Emersun
معرفی یخچال فریزر دوقلوی امرسان مدل FN15D-RH15D یکی از محصولات زیبا و کارآمد این برند ایرانی است. امرسان، با تجربه سال‌ها ساخت یخچال‌های خانگی و بهره‌مندی از دانش روز دنیا، توانسته یک یخچال دوقلوی فوق‌العاده و باکیفیت روانه بازار نماید. یخچال‌های دوقلو از گنجایش بالایی بر..
0 تومان
یخچال و فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES25
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفی یخچال و فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES25 از جمله محصولات با گنجایش بالای این برند پرسابقه ایرانی است. به طور کلی معمولاً خانواده‌های پرجمعیت و افرادی که به خرید حجم بالایی از مواد غذایی به صورت یکجا عادت دارند، از یخچال‌های دوقلو استفاده می‌کنند. در یخچال فریزر ES25، گنجایش ی..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 33 (2 صفحه)

خرید یخچال فریزر دوقلو

یخچال فریزر دوقلو یکی از انواع یخچال و فریزر به حساب می‌آید که طرفداران خاص خود را دارد. یخچال دوقلو دارای دو ویژگی برجسته است که آن را از دیگر یخچال‌ فریزرها متمایز می‌سازد. ویژگی نخست، گنجایش بالای آن است. هرکدام از دو قسمت یخچال و فریزر، دارای محفظه‌ای جداگانه بوده و لذا از ظرفیت بیشتری برخوردارند. خانواده‌های پر جمعیت و آن‌هایی که عادت به خرید یکجای مواد غذایی دارند، اصلی‌ترین مشتریان یخچال دوقلو محسوب می‌شوند.

دیگر ویژگی یخچال فریزر دوقلو، مجزا بودن هر یک از دو محفظه یخچال و فریزر است. به عبارتی هر کدام از قسمت‌ها دارای کمپرسور جداگانه‌ای بوده و به شکل کاملاً مستقل کار می‌کنند. این امر باعث شده تا بتوان آن‌ها را به صورت مجزا از یکدیگر مورد استفاده قرار داد. چنانچه به یک یخچال فریزر با گنجایش زیاد احتیاج دارید اما فضای آشپزخانه‌تان به نحوی است که نمی‌توان یک یخچال دوقلو را در آن جای داد، می‌توانید هریک از دو محفظه یخچال و فریزر را در گوشه‌ای قرار دهید.

قیمت یخچال فریزر دوقلو، مصرف انرژی، گنجایش و از همه مهم‌تر مشخصات و قابلیت‌های فنی آن از جمله مواردی هستند که قبل از خرید باید مدنظر قرار داد. در فورپینا هرکدام از این موارد برای هر محصول مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. چنانچه قصد خرید یخچال فریزر دوقلو را دارید، می‌توانید به سایت لوازم خانگی فورپینا مراجعه کرده، مشخصات هریک از مدل‌ها را با جزئیات کامل بررسی نموده و از مناسب‌ترین قیمت آگاهی پیدا کنید. 

این دسته از یخچال‌فریزرها توسط برندهای مختلف، در مدل‌های گوناگون تولید می‌شود که یخچال فریزر دوقلو ال جی و همچنین یخچال فریزر دوقلو سامسونگ از جمله شناخته‌شده‌ترین و محبوب‌ترین محصولات به شمار می‌روند. اگرچه برندهای نام‌آشنایی چون بوش، دوو، اسنوا و امرسان نیز با تولید محصولاتی باکیفیت، سهم قابل توجهی را به خود اختصاص داده‌اند. این تنوع محصول، بدون بررسی تخصصی محصولات و امکان مقایسه آن‌ها حدودی کار را برای خریداران سخت خواهد کرد. فورپینا با ارائه نقد و بررسی تخصصی و همچنین مناسب‌ترین قمیت، شما را در انتخابی آگاهانه و خریدی لذت‌بخش یاری خواهد کرد. مناسب‌ترین قیمت یخچال فریزر ال جی، سامسونگ، دوو، بوش، اسنوا و دیگر برندهای خارجی و ایرانی را از فورپینا بخواهید.

با خرید یخچال از فروشگاه لوازم خانگی فورپینا محصول خود را با گارانتی آن درب منزل تحویل بگیرید.