سبد خرید

وبلاگ فید rss

۰۵ ژوئیهٔ 0 20
خرید تلویزیون ارزان و نکات پیرامون آنخرید تلویزیون ارزان و لوازم خانگی با قیمت مناسب را می توان از دغدغه های اصلی خریداران در این روزها دانست. افزایش نرخ ارز در بازار و تحریم های موجود همچنین کاهش ت..
۳۰ ژوئن 0 32
خرید بهترین ماشین لباسشوییبرای خرید ماشین لباسشویی، فاکتورهای مهمی وجود دارد که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد. به طور مثال قیمت ماشین لباسشویی یکی از مهمترین فاکتورهای خرید ماشین لباسشویی است و ..
۲۸ ژوئن 0 36
هنگام خرید لوازم خانگی بسیاری افراد از قیمت های بالا شکایت می‌کنند. این نارضایتی بیراه نیست، چرا که قیمت لوازم خانگی سیر صعودی داشته در حالی که قدرت خرید افراد پایین آمده است. در این میان بخش قابل توج..
۲۲ ژوئن 0 39
خرید کولر آبی در مناطق گرم و خشک کشور عزیزمان رایج است و در شمال و جنوب ایران که هوای مرطوبی دارند، کارایی ندارد. دلیل این موضوع مکانیسم عملکرد کولرهای آبی است که با تبخیر سطحی، هوا را مرطوب و خنک می ..
۰۵ ژوئن 0 36
 استفاده از دستگاه‌های مایکروفر و مایکروویو در قرن بیست و یکم، به گونه ای شایع شده است که تقریبا در هر خانه‌ای، این دستگاه‌ها حضور پیدا کرده اند. از آن جایی که در خانه‌های جدید معمولا، اجاق گازهای ر..
۰۵ ژوئن 0 39
وقتی صحبت از آرامش آشپزخانه می‌شود، اولین عنصری که به ذهن هر خانم خانه‌داری می رسد، خرید یخچال مناسب است. در دنیای مدرن امروز خانم‌های خانه دار هر روز به علت عدم توجه به علایق آنها و وجود مشکلات فراوا..
۰۵ ژوئن 0 17
راهنمای خرید ماشین ظرفشویی کمتر کسی در دنیای امروز برای شستن ظروف فرصت کافی داشته و کنار سینک ظرفشویی می‌ایستد. با تولید و عرضه ماشین ظرفشویی ها به بازار لوازم خانگی، کار شستشوی ظروف تا حد زیادی آ..
۰۵ ژوئن 0 48
با نگاهی به لوازم برقی فعلی به نقش تکنولوژی در دنیای امروز پی می‌برید. از جمله محصولاتی که دستخوش تحولاتی عظیم در نتیجه رشد فناوری شده است، می‌توان به ماشین لباسشویی اشاره کرد. این تغییر علاوه بر ساخت..
۰۵ ژوئن 0 21
گاهی گرمای بیش از حد تابستان چنان تاثیری بر شرایط کار و استراحت افراد می‌گذارد که آن‌ها آسایش و رفاه را فقط در خرید کولر گازی می‌دانند. اما لازم است بدانید اگر این انتخاب بدون شناخت و آگاهی از مشخصات ..
۰۵ ژوئن 0 35
لوازم خانگی جزو ملزومات هر خانه‌ای هستند. تولیدکنندگان بزرگ از مدت‌ها پیش متوجه این موضوع شدند و محصولات بسیاری را در همین زمینه به بازار عرضه کردند. اکنون شاهد انواع لوازم خانگی سامسونگ، ال جی، اسنوا..
۰۵ ژوئن 0 27
 راهنمای خرید یخچال فریزرخرید یخچال فریزر با دشواری‌های بسیاری همراه است. دلیل اصلی این امر را می‌توان در قیمت یخچال فریزر دانست که نسبت به سایر لوازم خانگی مخصوصا لوازم آشپزخانه یک سر و گردن بالاتر..
۰۵ ژوئن 0 34
راهنمای خرید جاروبرقیدر این راهنمای خرید جاروبرقی قصد داریم به نکاتی اشاره کنیم که با رعایت آنها می‌توانید بهترین محصول را انتخاب کنید. بد نیست در همین ابتدا اشاره کنیم که قیمت جاروبرقی عامل مهمی در..
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)