بخارشوی کمک دهنده‌ی بی ادعا در تمیزی خانه شما

 


یکی از کاربردی‌ترین لوازم برقی که در خانه می‌توانیم از آن استفاده کنیم، بخارشوی می‌باشد. این دستگاه با اندازه کوچک کارهای بزرگی برایتان انجام می‌دهد.شما می‌توانید کارهای مختلفی از جمله شستن دیوار‌ها کاشی‌های آشپزخانه و سرویس بهداشتی را بدون دغدغه به آن بسپارید. در این مقاله قصد داریم برای خرید بخارشوی به‌طور اجمالی به بررسی انواع آن بپردازیم.
شاید افراد زیادی یک دستگاه بخارشوی را درمنزل داشته باشند اما خیلی کم از آن استفاده کرده باشند، و معتقدند که بخارشوی یک وسیله بی‌مصرف درخانه است. این امر درحالی است که اگر شناخت کافی بر روی کاربرد‌های آن داشته باشید، برای کوچک‌ترین موارد نظافت خانه از آن استفاده می‌نمایید.

 

نحوه عملکرد بخارشوی

 


بخارشوی، دستگاهی است که با تولید بخار و ایجاد مکش، برای تمیز کردن انواع سطوح به کار می‌رود. برای استفاده از بخارشوی می‌توانیم باترکیب بخار، آب و مقداری مواد شوینده، انواع سطوح مانند: دیوارها، مبل، کفپوش، سرامیک، کاشی، سرویس بهداشتی و شیرآلات را به بهترین نحو ممکن تمیز نماییم.

 

بهترین بخارشوی بازار

 

تِی بخارشوی

 


از این نوع بخارشوی برای تمیز‌کردن و شستن کف زمین استفاده می‌شود. کفپوش منزل شما از هرجنسی که باشد، حتی سرامیک، سنگ یا پارکت فرقی ندارد. بهترین گزینه برای برق انداختن آن تِی بخارشوی است. از این دست بخارشوی‌ها نمی‌توان برای تمیز کردن دیوار، پنجره و شیشه یا سطوح دیگر استفاده کرد، اما اگر شما خانه‌ای بزرگ با کفپوش گسترده دارید این نوع بخارشوی می‌تواند به تمیزی کفپوش خانه شما کمک کند.

 

بخارشوی دستی

 


این نوع بخارشوی با ظاهر کوچکی که دارد، برای تمیز کردن سطوحی که دردسترس است بسیار مناسب میباشد.تمیز کردن اجاق گاز، سینک ظرفشویی، شیرآلات، شیشه، پنجره ودیوار‌هایی با مساحت کم با استفاده از این نوع بخارشوی به سادگی انجام می‌پذیرد.
 

بخارشوی چند منظوره

 


این نوع بخارشوی با دارا بودن انواع سری و قدرت مکندگی خوب برای تمیز کردن و برق‌ انداختن تمام سطوح خانه شما کاربرد دارد. می‌توانید تمام قسمت‌های آشپزخانه از کابینت‌ها گرفته تا دیوارها، کف، شیرآلات، سالن پذیرایی، اتاق خواب، سرویس بهداشتی وحمام را با استفاده از این نوع بخارشوی به خوبی تمیز نمایید.
در ادامه چند مورد از کاربردهای بخارشوی در منزل را برای شما کاربران گرامی شرح می‌دهیم.

 

تمیز کردن دیوار با بخارشوی

 


یکی از بهترین و آسان‌ترین راه‌های تمیز کردن دیوار استفاده از بخارشوی می‌باشد. استفاده از بخارشوی برای دیوار‌ها، هم سرعت را بالا میبرد، و هم از بوجود آمدن مواردی مانند: به‌جا ماندن لکه بر اثر استفاده از مواد شوینده را کاهش می‌دهد. برای آنکه دیوار را با بخارشوی تمیز کنید، باید نازل شیشه و نازل مکنده را به آن متصل کنید. حالا با استفاده همزمان از نازل شیشه و مکنده سطح دیوار را شستشو دهید. اگر لازم بود، می‌توانید درحین کار از مواد شوینده نیز استفاده کنید.
در مرحله پایانی، نازل مکنده را به بخارشوی متصل نمایید و دیوار را خشک کنید. با انجام این عمل تمام سطح دیوار تمیز می‌شود و هیچ ردی از مواد شوینده بر روی دیوار نخواهد ماند.

 

بهترین بخارشوی با مناسبترین قیمت

 

تمیز کردن لوازم خانگی با بخارشوی

 

مبل

 

اگر می‌خواهید مبل‌هایتان را در منزل تمیز کنید، بهترین راه برای انجام آن استفاده از بخارشوی است. وقتی از بخارشوی برای شستن مبل استفاده میکنید، علاوه براینکه تمیزی مناسبی حاصل می‌شود باعث یکدست شدن مبل می‌شود و با خاصیت مکندگی نازل مکنده آب اضافی از لایه‌‌های مبل برداشته خواهد شد. آب اضافی اگر در اسفنج مبل بماند علاوه بر دیرتر خشک شدن آن احتمال فرسوده شدن مبل را نیز افزایش می‌دهد.

 

فرش و موکت

 


گاهی اوقات روی فرش یا موکت لکی به جا می‌ماند که می‌توانیم با استفاده از بخارشوی آن را تمیز کنیم و دیگر تمام فرش یا موکت را شستشو ندهیم. استفاده از بخارشوی برای فرش و موکت مزایای بسیاری دارد. با استفاده از بخارشوی دیگر نیاز نیست فرش یا موکت را بلند یا جابه‌جا کنید. فرش و موکت در هر جایی هستند به خوبی شسته خواهند شد و میتوانیم آب اضافی آن را به راحتی جمع کنیم.

 

خرید بخارشوی

 


کاربر گرامی فروشگاه اینترنتی فورپینا شما می‌توانید از امکان مقایسه بین لوازم خانگی در این سایت بهره برده و کالای خود را بر اساس، رنگ، جنس و قیمت بخارشوی بررسی نمایید، و بهترین انتخاب را داشته باشید. همواره شما میتوانید برای صرفه جویی در وقت و هزینه خرید اینترنتی انجام داده، و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

خرید بخارشوی از فروشگاه اینترنتی