تفاوت‌های یخچال فریزر ساید بای‌ ساید ال جی با سامسونگ


ال جی و سامسونگ دو برند معتبر و شناخته شده در زمینه ساخت لوازم خانگی هستند، که توانسته‌اند با محصولات کیفیت‌دار خود مشتریان زیادی را به خود جذب کنند . البته به‌روز بودن و تکنولوژی‌های مدرنی که در افزایش کیفیت این لوازم در نظر گرفته می‌شود هم تاثیر دارد.
یکی از محصولاتی که این دو برند باهم رقابت دارند، یخچال فریزر ساید بای ساید است که در این قسمت می‌خواهیم به این تفاوت‌ها بپردازیم و با ویژگی‌های منحصربه‌فرد هر کدام شما را آشنا کنیم .

راهنمای خرید یخچال فریزر

تاریخچه یخچال فریزر ساید بای ساید برند سامسونگ


یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ در سال 1669 در کره جنوبی فعالیت خود را آغاز کرده است. و در سال 2005  توانسته عنوان بهترین برند تولیدکننده لوازم خانگی را به‌دست‌ بیاورد.

تاریخچه‌ی یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی


یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی در سال 1959 فعالیت خود را شروع کرده و به کشور کره جنوبی تعلق دارد .

تفاوت یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی و سامسونگ


در ادامه به صورت خلاصه تفاوت‌های اصلی این دو برند در تولید یخچال را بررسی می کنیم.

آب ریز ساید بای ساید


یکی از تفاوت‌های یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی در قسمت آب ریز خود برای سهولت استفاده کنندگان از فیلتر آب GEN 2 TORPEDO  استفاده می‌کند ولی یخچال سامسونگ از فیلتر آب اختصاصی خود استفاده می کند.

قفسه بندی


یکی‌دیگر از تفاوت‌های یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارا بودن قفسه ضد‌ریزش مایعات است، که یخچال‌های ساید بای ساید ال جی فاقد این ویژگی هستند. از سوی دیگر مجموعه‌ی قفسه‌های درون سامسونگ 5 عدد می‌باشد. اما در یخچال فریزر ال جی نهایتا 3 یا 4 قفسه وجود دارد.
در یخچال‌های سامسونگ کشوی بزرگی مخصوص سبزیجات با امکان کنترل و تنظیم رطوبت تعبیه کرده‌اند، ولی در محصولات ال جی فضای کمتری برای قرار دادن سبزیجات در اختیار شما گذاشته شده.
هم‌چنین کشوهای داخل یخچال‌ فریزر سامسونگ شفاف هستند، و نیازی نیست تا برای دیدن محتویات، آنها را بیرون بکشید.

بررسی ساید بای ساید ال جی و سامسونگ

تنوع محصول


سامسونگ یکی از برندهایی است که یخچال ساید بای ساید متنوع‌تری را تولید می‌کند. بنابراین متقاضیان این محصول با انتخاب برند سامسونگ می‌توانند از این تنوع در مدل و رنگ برخوردار شوند.

مصرف برق


یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی که از رقیب‌های سامسونگ است با مصرف برق کم، دوام طولانی و تکنولوژی‌های به‌روز اعتبار خود را در نزد مشتریانش زیاد کرده است. مصرف بهینه انرژی در برند ال جی باعث شده که این یخچال فریزر در این خصوص برتری نسبی را نسبت به سامسونگ داشته باشد.

طراحی یخچال


طراحی زیبا، بی‌صدا بودن، کم مصرف بودن، ظرفیت بالا و دوام محصول از ویژگی‌های یخچال ساید بای ساید ال جی است. در عوض یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارای دستگیره مدرن جزیره‌ای می‌باشد که ظرافت و زیبایی در ظاهر یخچال ایجاد می‌کند. همچنین موجب استفاده‌ی راحت خریداران این یخچال می‌شود. با توجه به تعداد قفسه‌های زیاد در برند سامسونگ، چیدمان مواد غذایی راحت‌تر و وقت کمتری برای اینکار تلف می‌شود.

فضای داخلی


در یخچال ساید بای  ساید ال جی فضای داخلی با لامپ‌ها‌ی دکوراتیو LED تزئین شده است که هم‌زمان با نورانی کردن داخل یخچال مصرف کمتری نسبت به لامپ‌های معمولی دارند. طول عمر این لامپ‌ها 7 برابر بیشتر از لامپ‌های معمولی است ولی در یخچال‌های سامسونگ از لامپ کمتری برای نورانی کردن فضای داخلی یخچال استفاده می‌شود.

قدرت دستگاه


در یخچال ساید بای ساید قدرت تا حد زیادی به نوع کمپرسور آن بستگی دارد و در این موضوع ال جی بهتر از سامسونگ عمل کرده است. مهم‌ترین متغیری که در یخچال ساید بای ساید ال جی وجود دارد کمپرسور اینورتر می‌باشد. که قدرت یخچال را افزایش داده و از میزان سروصدای آن می‌کاهد.

فرق بین ساید بای ساید ال جی و سامسونگ

جمع بندی از مقایسه یخچال های ال جی و سامسونگ


چند مورد از تفاوت بین یخچال فریزرهای ال جی و سامسونگ را با هم بررسی کردیم. تنوع بسیار زیادی برای این محصولات ال جی و سامسونگ وجود دارد و شما میتوانید انتخابی متناسب با سلیقه و بودجه خود داشته باشید.با خرید اینترنتی لوازم خانگی و مقایسه محصولات میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.