چرخ گوشت با قدرت و با کیفیت را چگونه بشناسیم


چرخ گوشت از جمله لوازم خانگی پرکاربرد آشپزخانه است. از چرخ گوشت می توان برای چرخ کردن هر ماده غذایی استفاده کرد. اما چطور می توان چرخ گوشت با قدرت و با کیفیت را خریداری کرد؟

خرید چرخ گوشت با قدرت و با کیفیت


اگر به خرید چرخ گوشت نیاز دارید و دنبال خرید چرخ گوشت ایرانی هستید، می‌توانید از بین انواع آن‌ها بهترین و قدرتمندترین‌ها را انتخاب کنید. اما برای انتخاب درست باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید.

مهمترین نکات خرید چرخ گوشت

توان موتور را در نظر بگیرید


اولین موردی که باید در زمان خرید چرخ گوشت به آن دقت کنید، توان موتور است. چرخ گوشت ایرانی توان خوبی دارد و می توانید بر روی قدرت موتورش حساب کنید.
قدرت موتور لوازم‌خانگی مانند چرخ گوشت را با وات نشان می دهند. در بازار چرخ گوشت‌هایی با توان 800 وات، 1000 وات و بالاتر وجود دارد. بسته به نیاز خود می‌توانید یکی را انتخاب کنید.
اما برای خرید چرخ گوشت با قدرت و با کیفیت لازم است روی توان بالا تمرکز کنید. توان موتور 1400 الی 2500 وات برای چرخ گوشت بسیار عالی است.

جنس بدنه مهم است


بدنه چرخ گوشت بخشی است که معمولا از پلاستیک، استیل و یا ترکیبی از هر دو طراحی شده است. بدون شک بدنه‌های پلاستیکی و استیلی کیفیت‌های متفاوتی دارند.
در نظر داشته باشید، خرید چرخ گوشت با بدنه پلاستیکی احتمال خراب شدن و یا شکستن را دارد.

لوازم همراه متنوع


از چرخ گوشت می‌توان جهت کارهای زیادی استفاده کرد. بهترین چرخ گوشت، چرخ گوشتی است که می‌توانید با استفاده از آن نیازهای زیادی را برآورده کنید. قبل از خرید چرخ گوشت ایرانی حتما در مورد مقدار لوازم همراه آن دقت کنید.

چه ملزوماتی همراه چرخ گوشت باید باشد

یک چرخ گوشت خوب بهتر است لوازم زیر را به همراه داشته باشد.


•    تیغه‌های رشته‌ای بزرگ و کوچک
•    تیغه سوسیس‌ساز
•    تیغه کُپه‌ساز
•    تیغه چیپسی
•    تیغه‌های رنده‌ای ریز و درشت

میزان صدای چرخ گوشت


صدای محصولات لوازم‌ خانگی را بر حسب دسی بل محاسبه می‌کنند. بدیهی است هرچه صدای این لوازم کمتر باشد، استفاده از آن‌ها نیز مطلوب‌تر است.
اگر جزو کسانی هستید که به صدای بلند حساس‌اند، پس حتما قبل از خرید به این مورد توجه کنید. صدای بالای 80 دسی بل بسیار زیاد بوده و آزار دهنده است. و صدای 48 الی 45 نیز صدایی مناسب است.
البته در نظر داشته باشید برخی از چرخ گوشت‌های ایرانی در کنار قدرت موتور صدای بلندی دارند. می توانید کیفیت را مقدم بر سر و صدای آن قرار دهید.

خرید بهترین چرخ گوشت


خرید چرخ گوشت از وسایل آشپزخانه، می‌تواند کاری مشکل باشد. تنوع مدل‌ها با کارایی‌های مختلف بسیار زیاد است. ما در فروشگاه اینترنتی فورپینا این امکان را فراهم کرده‌ایم بهترین قیمت چرخ گوشت را ارائه دهیم، تا قبل از خرید هر چرخ گوشت در مورد آن اطلاعاتی جامع و کامل به‌دست آورید، محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین خرید را داشته‌ باشید، حتی تیم پشتیبانی محصولات، با اضافه کردن خصوصیات تکمیلی هر محصول شما را در بهترین انتخاب یاری کرده‌اند. شما می‌توانید برای ثبت سفارش نیز از مشاوران آنلاین ما کمک بگیرید و خرید اینترنتی خود را انجام دهید.

 

خرید چرخ گوشت ایمن