سبد خرید

Himalia

یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 پنج کاره هوم بار دار
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال‌فریزر 530 هیمالیا مدل «5Mode» از جمله محصولات کمبی ( بالا و پایین ) این برند ایرانی است. گنجایش کلی دستگاه 480  لیتر است که برای استفاده در خانواده‌های کم جمعیت و متوسط کاملاً مناسب می‌باشد. بر روی دیواره داخلی یخچال، یک فن تعبیه شده که جریان هوای ..
12,330,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Panorama
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال‌ فریزر دوقلوی هیمالیا مدل «Panorama» از جمله محصولات جدید این برند قدیمی ایرانی است. گنجایش یخچال 440 و فریزر 337 لیتر می‌باشد و در مجموع ظرفیتی معادل 777 لیتر دارد که گزینه‌ مناسبی برای استفاده در خانواده‌های پرجمعیت به حساب می‌آید. مزیت یخچال&zwn..
19,486,000 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل Omega Plus
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال‌فریزر آب سردکن دار هیمالیا مدل «Omega Plus» یکی از محصولات جمع‌‌و‌جور، بادوام و کاربردی این برند ایرانی است. این محصول به صورت کمبی (بالا و پایین) طراحی شده و جذابیت خاصی دارد که می‌توان آن را در دسته‌ی محصولات لوکس و مدرن قرار داد. گنجایش کلی دستگاه 605 لیتر است که برای استفاده در خا..
10,870,000 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 هوم بار
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال‌فریزر هیمالیا مدل «530 هوم‌بار» از جمله محصولات کمبی (بالا و پایین) این برند ایرانی است. گنجایش کلی دستگاه 480 لیتر است که برای استفاده در خانواده‌های کم جمعیت و متوسط کاملاً مناسب می‌باشد. بر روی دیواره داخلی یخچال، یک فن تعبیه شده که جریان هوای سرد را..
8,164,000 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 آبسردکن دار
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال فریزر آب‌سردکن دار هیمالیا مدل «530» از جمله محصولات زیبا و با کیفیت این شرکت است که توسط متخصصان و طراحان داخلی تولید می‌شود. این محصول در دسته‌ی‌ یخچال فریزرهای کمبی قرار می‌گیرد که به صورت (بالا و پایین) طراحی می‌شوند. به عبارتی، یخچال در ق..
11,550,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Romano
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال‌فریزر دوقلوی هیمالیا مدل «Romano» یکی دیگر از محصولات این تولیدکننده خوشنام ایرانی است. گنجایش یخچال440 و فریزر 337 لیتر می‌باشد که در مجموع با ظرفیت کلی 777 لیتری برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت گزینه کاملاً مناسبی به شمار می‌آید. یکی از مز..
0 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 پنج کاره آبسردکن دار
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال فریزر 530 هیمالیا مدل «5Mode» از جمله محصولات زیبا و با کیفیت این شرکت است که توسط متخصصان و طراحان داخلی تولید می‌شود. این محصول در دسته‌ی‌ یخچال فریزرهای کمبی قرار می‌گیرد که به صورت (بالا و پایین) طراحی می‌شوند. به عبارتی، یخچال در قسمت بالا و ف..
12,330,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Home Plus Ice
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال‌فریزر دوقلوی مدل «Home Plus Ice» از جمله محصولات زیبا و با دوام شرکت هیمالیا است. گنجایش یخچال 440 و فریزر 377 لیتر می‌باشد و در مجموع ظرفیتی 817 لیتری دارند. این محصول، از حیث گنجایش، گزینه مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت محسوب می‌شود. درون محفظه‌..
0 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Teta
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال فریزر دوقلوی هیمالیا مدل «Teta» از جمله محصولات این شرکت است. گنجایش کلی یخچال و فریزر 785 لیتر می‌باشد که برای خانواده‌های پرجمعیت و افرادی که مواد غذایی را در حجم زیاد و به صورت یکجا خریداری می‌کنند کاملاً مناسب است. در داخل محفظه‌ی یخچال از تکنولوژی ..
31,500,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل Ice Pool
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال فریزر مدل «Ice Pool» یکی دیگر از محصولات دوقلو شرکت هیمالیا است. این دستگاه ظرفیتی معادل 777 لیتر دارد که گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در خانواده‌های متوسط و نسبتاً پرجمعیت می‌باشد. یخچال، از تکنولوژی جدید «Anti Virus Protection» بهره‌مند است...
16,654,000 تومان
یخچال و فریزر هیمالیا مدل ONYX هوم بار
ناموجود
برند: Himalia
معرفییخچال فریزر هیمالیا مدل «ONYX» از جمله‌ محصولات خوش‌ساخت این شرکت است که توسط متخصصان ایرانی تولید می‌شود. دستگاه به صورت کمبی (بالا و پایین) طراحی شده و یخچال در قسمت بالا و فریزر آن در قسمت پایین قرار گرفته است. گنجایش کلی یخچال فریزر 480 لیتر می‌باشد که گز..
0 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

 لوازم خانگی هیمالیا