سبد خرید

آبسال

لوازم خانگی آبسال

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: آبسال
آشنایی با ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرمتولید ماشین لباسشویی آبسال جلوه‌ای از گسترش فناوری در زمینه لوازم خانگی و وسایل آشپزخانه است زیرا قابلیت‌های متعدد آن، کار شستشو و نظافت لباس‌ها را بسیار آسان کرده است. یکی از این لوازم، ماشین لباسشویی آبسال ren7112 بوده که..
8,065,000 تومان
ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم
برند: آبسال
نگاهی دقیق به ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرمسال‌ها پیش وقتی از شستن لباس‌ها حرفی به میان می‌آمد، یکی از دغدغه‌های افراد نحوه شستن و خشک کردن آن‌ها در شرایط نامطلوب و هوای سرد بود. اما طولی نکشید که به مرور زمان با تولید انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و د..
8,200,000 تومان
کولر آبی آبسال مدل AC70
برند: آبسال
معرفی کولر آبی آبسال مدل AC70با تغییر فصول و شرایط آب و هوایی، نیاز افراد به لوازم مرتبط با سرمایش و گرمایش بیشتر احساس می‌شود. اما طبقه‌بندی محصولات برندهای مختلف به انواع پنکه، بخاری، کولر آبی، کولر گازی و ... در سایت فروشگاهی فورپینا راه را برای انتخاب مشکل‌پسندان با سلیقه&zwnj..
3,195,000 تومان
کولر آبی آبسال مدل AC55
برند: آبسال
وسایل سرمایش و گرمایش از مهمترین لوازم خانگی در جهت حفظ آسایش و رفاه افراد است. اما در گذشته بدلایل محدودیت عرصه دانش و فناوری و امکان انتخاب محل زندگی بر اساس شرایط جغرافیایی تولید انواع محصولات مربوطه بدرستی انجام نمی‌شد. اما با پیشرفت تکنولوژی در عصر حاضر و با توجه به صنعتی شدن جوامع، زمینه ..
2,530,000 تومان
کولر آبی آبسال مدل AC38
برند: آبسال
معرفی کولر آبی آبسال مدل AC38گرمای تابستان افراد را در معرض انتخاب و وسوسه خرید بهترین سیستم سرمایشی خانگی قرار می‌دهد. در غیر این صورت سپری کردن روزهای گرم تابستان با سختی و مشقت همراه خواهد بود. بر همین اساس تولیدکنندگان لوازم سرمایش و گرمایش همگام با پیشرفت تکنولوژی محصولات خود را در قال..
2,230,000 تومان
ماشین لباسشویی آبسال مدل AFS10614 ظرفیت 6 کیلوگرم
ناموجود
برند: آبسال
اهمیت به نظافت بیشتر، کاهش آلودگی‌ها و کیفیت کار، تولیدکنندگان تجهیزات مکانیزه را مصمم کرد تا به تولید مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی آبسال بپردازند. در ادامه شما را به مطالعه ویژگی‌های یکی از اعضای این خانواده، یعنی ماشین لباسشویی آبسال مدل AFS10614 ظرفیت 6 کیلوگرم دعوت می‌کنیم. ..
0 تومان
ماشین لباسشویی آبسال مدل AES7513W ظرفیت 5 کیلوگرم
ناموجود
برند: آبسال
بررسی ماشین لباسشویی آبسال مدل AES7513W ظرفیت 5 کیلوگرم Aabsal EAS7513W Washing Machine در گذشته رعایت پاکیزگی و نظافت با مشقت و سختی همراه بود. اما امروزه به لطف تلاش اندیشمندان و دستان پرتوان صنعتگران انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک تولید و روانه بازار شده است. طبقه‌بندی این ابزار شستشو و نظا..
0 تومان
ماشین لباسشویی آبسال مدل AES7513SD ظرفیت 5 کیلوگرم
ناموجود
برند: آبسال
از ماشین لباسشویی آبسال مدل AES7513SD چه می‌دانیم؟ مشغله کاری افراد در جوامع امروزی، نیاز آنها را به داشتن لوازم خانگی قدرتمند در زمینه‌های گوناگون اعم از شست و شو و نظافت، پخت و پز و... بیشتر کرده است. یکی از این وسایل آشپزخانه پرمصرف، ماشین لباسشویی بوده که دارای برندهای مختلفی از جمله ..
0 تومان
ماشین لباسشویی آبسال مدل AES7513S ظرفیت 5 کیلوگرم
ناموجود
برند: آبسال
ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی مهم است و ضرورت داشتن آن به میزان شستشو و نظافت افراد بستگی دارد؛ اما بهتر است با توجه به ظرفیت‌های مختلف لباسشویی، هنگام خرید آن به تعداد افراد خانواده خود توجه کنید. برندهای مختلفی از این دستگاه در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی فورپینا موجود است که در این مقال..
0 تومان
نمایش 1 تا 20 از 26 (2 صفحه)