سبد خرید

اخوان

اجاق گاز اخوان مدل M8-EDTR
ناموجود
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز اخوان M8-EDTR Akhavan M8-EDTR Range   اجاق گاز M8-EDTR محصول کارآمد شرکت اخوان، دارای تجهیزات بسیار کاربردی است و دستیار خوبی برای کدبانوها و همینطور آقایان عاشق‌پیشه ایرانی در آشپزخانه به حساب می‌آید. این دستگاه در دسته اجاق گازهای مبله قرار گرفته به این ..
7,900,000 تومان
اجاق گاز اخوان مدل M10-EDTR
ناموجود
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز M10-EDTR Akhavan M10-EDTR Range   اجاق گاز اخوان M10-EDTR پس از مدت کوتاهی از ورودش به بازار توانست توجه بسیاری از خریداران را به خودش جلب کند. این مدل از طراحی مبله بهره می‌برد؛ به عبارت دیگر از دو بخش اجاق گاز و فر تشکیل شده است. شیشه سه جداره&..
8,920,000 تومان
اجاق گاز اخوان مدل M9-EDTR
ناموجود
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز M9-EDTR Akhavan M9-EDTR Range   هنگام خرید اجاق گاز باید به نوع دستگاه توجه شود، چرا که انواع و اقسام آنها، از اجاق گازهای مبله گرفته تا مدل‌های صفحه‌ای و توکار در بازار موجود است. یکی از محصولات باکیفیت شرکت اخوان، اجاق گاز M9-EDTR است که به عنوان دستیاری..
7,503,000 تومان
اجاق گاز اخوان مدل M11-EDTR
ناموجود
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز M11-EDTR Akhavan M11-EDTR Range   اجاق گاز اخوان مدل M11-EDTR را می‌توان جزو محصولات باکیفیت این شرکت ایرانی به حساب آورد که پس از مدت کوتاهی از ورودش به بازار توانست طرفداران زیادی برای خود دست و پا کند. این وسیله به صورت مبله طراحی شده تا کاربر بتواند از قسمت فر آ..
9,700,000 تومان
هود اخوان مدل H63
ناموجود
برند: Akhavan
معرفی هود اخوان مدل h63 Akhavan H63 Range Hood   هود اچ 63 شاید جدیدترین مدل هود اخوان نباشد، اما قابلیت‌هایی برای آن در نظر گرفته شده که قابل رقابت با بهترین‌های بازار است. محصولات اخوان با قیمت مناسب و ارزان به بازار عرضه شده‌اند و رقیبی جدی برای هود کن و هود بیمکث محس..
3,059,000 تومان
اجاق گاز اخوان مدل M2-EDTW
ناموجود
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز M2-EDTR Akhavan M2-EDTR Range   یکی از نکات مهم هنگام خرید اجاق گاز توجه به نوع دستگاه است، چرا که انواع مختلف اجاق گاز در بازار موجود بوده و هر کدام پاسخگوی نیاز خاصی است. اجاق گاز M2-EDTR یکی از بهترین نمونه‌های بازار است که با کمی کنکاش در مشخصات آ..
6,385,000 تومان
اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G135-S
ناموجود
برند: Akhavan
آشپزخانه مجهز به اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل SG-135 می‌تواند زمینه مناسبی را برای شروع آموزش آشپزی فراهم کند، زیرا این دستگاه امکاناتی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که با آنها می‌توان با خیال راحت به پخت مرحله به مرحله انواع غذا پرداخت. اگر جذابیت ظاهری اجاق گاز که یکی لوازم مهم ..
3,615,000 تومان
اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-6
برند: Akhavan
معرفی اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI6 با وجود تولید انواع لوازم پخت و پز و غذاسازها همچنان جایگاه اجاق گاز در میان وسایل آشپزخانه محفوظ است. یکی از راه‌های اثبات این ادعا، اضافه شدن مدل‌های صفحه‌ای و فر توکار به چرخه تولید اجاق گازهای مبله قدیمی است. از این رو، در ادامه شما را با خص..
2,250,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 130 (9 صفحه)

لوازم خانگی اخوان

لوازم خانگی اخوان