سبد خرید

Electrosteel

یخچال و فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES23
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفییخچال و فریزر دوقلوی الکترواستیل مدل ES23 طرح تیتانیوم، از جمله محصولات خوش‌ساخت این برند قدیمی ایرانی است. گنجایش یخچال 385 و فریزر 250 لیتر می‌باشد و در مجموع ظرفیت 635 لیتری این محصول، گزینه مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت و افرادی است که عادت به خرید یکجای مواد غذایی دارن..
30,450,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES35 با یخساز اتوماتیک
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر الکترواستیل مدل ES35 با یخساز اتوماتیک و درب بار، یکی از محصولات کارآمد و خوش‌ساخت این برند ایرانی است. این محصول، از نوع یخچال‌های «کمبی فریزر پایین» می‌باشد. به عبارتی همان‌گونه از اسمش بر میآید، فریزر در قسمت پایین و یخچال در بالا ق..
9,750,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES24
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفییخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل مدل ES24 طرح 90 تیتانیوم، از جمله محصولات کارآمد و زیبای این برند ایرانی است. به طور کلی یخچال و فریزرهای دوقلو، مناسب خانواده‌های پرجمعیت و افرادی است که به صورت یکجا خرید می‌کنند و به فضای زیادی برای نگهداری مواد غذایی نیاز دارند. ویژگی یخچال‌..
25,461,000 تومان
یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES27
موجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES27 از جمله یخچال‌های «کمبی » این برند نام‌آشنای ایرانی است. الکترواستیل با حدود نیم قرن تجربه در تولید انواع یخچال و فریزر خانگی، صنعتی و فروشگاهی، یکی از بهترین برندهای ایرانی در این حوزه به شمار می‌رود. یخچال‌های ..
11,150,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES35
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر الکترواستیل مدل ES35 درب بار، یکی از محصولات کارآمد و خوش‌ساخت این برند ایرانی است. این محصول، از نوع یخچال‌های «کمبی فریزر پایین» می‌باشد. به عبارتی همان‌گونه از اسمش بر می‌آید، فریزر در قسمت پایین و یخچال در بالا قرار دارد. ظرفی..
10,290,000 تومان
یخچال الکترواستیل مدل ES7
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفی یخچال ES7یخچال اداری هتلی الکترواستیل مدل ES7 یک یخچال و فریزر کوچک و جمع و جور است. گنجایش این محصول در مجموع 80 لیتر می‌باشد. شما می‌توانید از این یخچال در هتل، محل کار و اتاق خواب استفاده نمایید. رتبه مصرف انرژی دستگاه A++ است و در طول سال تنها 131 کیلووات ساعت برق مصرف می&zwn..
4,171,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES32
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر الکترواستیل مدل ES32 یک یخچال «کمبیِ فریزر بالا» از این برند نام‌آشنای ایرانی است. کمبی به یخچال و فریزهای یک‌تکه که محفظه‌های یخچال و فریزر در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته‌اند، اطلاق می‌شود. این نوع یخچال‌ها، معمولاً در خا..
13,400,000 تومان
یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES14
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر الکترواستیل مدل ES14، از محصولات خوش‌ساخت این شرکت نام‌آشنای ایرانی است. این محصول یک یخچال و فریزر کمبی (بالا و پایین) می‌باشد که محفظه یخچال در پایین و فریزر در بالا قرار گرفته است. به طور کلی بیشتر، خانواده‌های کم‌جمعیت، زوج‌های جوان ..
4,031,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES11
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر 11 فوت الکترواستیل مدل ES11 یکی از محصولات، ساده، کارآمد و مقرون به صرفه این شرکت است. ES11 یک یخچال و فریزر «کمبیِ فریزر بالا » می‌باشد. یعنی محفظه یخچال در پایین و فریزر در بالای آن قرار گرفته است. ظرفیت یخچال 92 لیتر و  فریزر 38 لیتر می‌..
3,120,000 تومان
یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES51
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES51 طرح تیتانیوم یک ساید بای ساید مدرن از این برند ایرانی است. الکترواستیل، یکی از بهترین تولیدکنندگان یخچال و فریزر در کشور می‌باشد که با تلفیق دانش روز دنیا و هنر و تخصص ایرانی، توانسته محصولاتی در کلاس جهانی بسازد. ES51 در مجموع..
0 تومان
فریزر الکترواستیل مدل ESF7
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفی فریزر ESF7فریزر هتلی الکترواستیل مدل ESF7 یک فریزر کوچک است. این فریزر تک را می‌توان در هتل‌ها، ادرات و خانه‌های کوچک به کار برد. ظرفیت دستگاه 65 لیتر می‌باشد. فریزر از سه کشوی پلاستیکی تشکیل شده است که به صورت ریلی باز و بسته می‌شوند. گفتنی است که این فریزر بسیار ..
4,560,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES34
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر الکترواستیل مدل ES34 یکی از یخچال‌های «کمبی» این شرکت باسابقه ایرانی است. در محصولات کمبی، محفظه یخچال و فریزر به صورت یک‌تکه و در بالا و پایین یکدیگر قرار دارند. این محصول در مجموع دارای ظرفیت 488 لیتر است که برای یک یخچال کمبی مقدار زیادی به ش..
8,900,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES36
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصییخچال فریزر الکترواستیل مدل ES36 یک یخچال «کمبی فرنچ» است. در یخچال‌های کمبی، یخچال و فریزر به صورت یک‌تکه و بالا و پایین یکدیگر قرار دارند. در مدل‌های «فرنچ» نیز درب فریزر به صورت کشویی می‌باشد. ES36 ترکیبی از این دو است. یعنی فریزر، ..
19,400,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES25A
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد بررسی تخصصییخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES25A از جمله یخچال‌های «کمبی» این شرکت پرسابقه ایرانی است. کمبی در واقع به یخچال‌های یک‌تکه گفته می‌شوند که یخچال و فریزر در بالای یکدیگر قرار دارند. در این محصول، یخچال در بالا و فریزر در پایین قرار گرفته است. گنجایش ..
0 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ESA20
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفییخچال فریزر الکترواستیل مدل ESA20 از جمله یخچال‌های کمبی این شرکت است. «کمبی» به یخچال و فریزرهایی اطلاق می‌شود که در آن، یخچال و فریزر به صورت یک‌تکه در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته‌اند. معمولاً خانواده‌های کم‌جمعیت و افرادی که حجمِ کمِ فریزر نیز..
12,450,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)

لوازم خانگی الکترواستیل