سبد خرید

Electrosteel

یخچال و فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES23
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفی یخچال و فریزر دوقلوی الکترواستیل مدل ES23 طرح تیتانیوم، از جمله محصولات خوش‌ساخت این برند قدیمی ایرانی است. گنجایش یخچال 385 و فریزر 250 لیتر می‌باشد و در مجموع ظرفیت 635 لیتری این محصول، گزینه مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت و افرادی است که عادت به خرید یکجای مواد غذایی دارن..
30,450,000 تومان
یخچال و فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES24
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفی یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل مدل ES24 طرح 90 تیتانیوم، از جمله محصولات کارآمد و زیبای این برند ایرانی است. به طور کلی یخچال و فریزرهای دوقلو، مناسب خانواده‌های پرجمعیت و افرادی است که به صورت یکجا خرید می‌کنند و به فضای زیادی برای نگهداری مواد غذایی نیاز دارند. ویژگی یخچال‌..
25,461,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES35 با یخساز اتوماتیک
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES35 با یخساز اتوماتیک و درب بار، یکی از محصولات کارآمد و خوش‌ساخت این برند ایرانی است. این محصول، از نوع یخچال‌های «کمبی فریزر پایین» می‌باشد. به عبارتی همان‌گونه از اسمش بر میآید، فریزر در قسمت پایین و یخچال در بالا ق..
9,750,000 تومان
یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES27
موجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصی یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES27 از جمله یخچال‌های «کمبی » این برند نام‌آشنای ایرانی است. الکترواستیل با حدود نیم قرن تجربه در تولید انواع یخچال و فریزر خانگی، صنعتی و فروشگاهی، یکی از بهترین برندهای ایرانی در این حوزه به شمار می‌رود. یخچال‌های ..
11,150,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES35
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES35 درب بار، یکی از محصولات کارآمد و خوش‌ساخت این برند ایرانی است. این محصول، از نوع یخچال‌های «کمبی فریزر پایین» می‌باشد. به عبارتی همان‌گونه از اسمش بر می‌آید، فریزر در قسمت پایین و یخچال در بالا قرار دارد. ظرفی..
10,290,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES32
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES32 یک یخچال «کمبیِ فریزر بالا» از این برند نام‌آشنای ایرانی است. کمبی به یخچال و فریزهای یک‌تکه که محفظه‌های یخچال و فریزر در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته‌اند، اطلاق می‌شود. این نوع یخچال‌ها، معمولاً در خا..
13,400,000 تومان
یخچال الکترواستیل مدل ES7
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفی یخچال ES7 یخچال اداری هتلی الکترواستیل مدل ES7 یک یخچال و فریزر کوچک و جمع و جور است. گنجایش این محصول در مجموع 80 لیتر می‌باشد. شما می‌توانید از این یخچال در هتل، محل کار و اتاق خواب استفاده نمایید. رتبه مصرف انرژی دستگاه A++ است و در طول سال تنها 131 کیلووات ساعت برق مصرف می&zwn..
4,171,000 تومان
فریزر الکترواستیل مدل ESF7
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفی فریزر ESF7 فریزر هتلی الکترواستیل مدل ESF7 یک فریزر کوچک است. این فریزر تک را می‌توان در هتل‌ها، ادرات و خانه‌های کوچک به کار برد. ظرفیت دستگاه 65 لیتر می‌باشد. فریزر از سه کشوی پلاستیکی تشکیل شده است که به صورت ریلی باز و بسته می‌شوند. گفتنی است که این فریزر بسیار ..
4,560,000 تومان
یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES14
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES14، از محصولات خوش‌ساخت این شرکت نام‌آشنای ایرانی است. این محصول یک یخچال و فریزر کمبی (بالا و پایین) می‌باشد که محفظه یخچال در پایین و فریزر در بالا قرار گرفته است. به طور کلی بیشتر، خانواده‌های کم‌جمعیت، زوج‌های جوان ..
4,031,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES11
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصی یخچال فریزر 11 فوت الکترواستیل مدل ES11 یکی از محصولات، ساده، کارآمد و مقرون به صرفه این شرکت است. ES11 یک یخچال و فریزر «کمبیِ فریزر بالا » می‌باشد. یعنی محفظه یخچال در پایین و فریزر در بالای آن قرار گرفته است. ظرفیت یخچال 92 لیتر و  فریزر 38 لیتر می‌..
3,120,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES36
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES36 یک یخچال «کمبی فرنچ» است. در یخچال‌های کمبی، یخچال و فریزر به صورت یک‌تکه و بالا و پایین یکدیگر قرار دارند. در مدل‌های «فرنچ» نیز درب فریزر به صورت کشویی می‌باشد. ES36 ترکیبی از این دو است. یعنی فریزر، ..
19,400,000 تومان
یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES51
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصی یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES51 طرح تیتانیوم یک ساید بای ساید مدرن از این برند ایرانی است. الکترواستیل، یکی از بهترین تولیدکنندگان یخچال و فریزر در کشور می‌باشد که با تلفیق دانش روز دنیا و هنر و تخصص ایرانی، توانسته محصولاتی در کلاس جهانی بسازد. ES51 در مجموع..
0 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES34
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد و بررسی تخصصی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES34 یکی از یخچال‌های «کمبی» این شرکت باسابقه ایرانی است. در محصولات کمبی، محفظه یخچال و فریزر به صورت یک‌تکه و در بالا و پایین یکدیگر قرار دارند. این محصول در مجموع دارای ظرفیت 488 لیتر است که برای یک یخچال کمبی مقدار زیادی به ش..
8,900,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ESA20
ناموجود
برند: Electrosteel
معرفی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ESA20 از جمله یخچال‌های کمبی این شرکت است. «کمبی» به یخچال و فریزرهایی اطلاق می‌شود که در آن، یخچال و فریزر به صورت یک‌تکه در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته‌اند. معمولاً خانواده‌های کم‌جمعیت و افرادی که حجمِ کمِ فریزر نیز..
12,450,000 تومان
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES25A
ناموجود
برند: Electrosteel
نقد بررسی تخصصی یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES25A از جمله یخچال‌های «کمبی» این شرکت پرسابقه ایرانی است. کمبی در واقع به یخچال‌های یک‌تکه گفته می‌شوند که یخچال و فریزر در بالای یکدیگر قرار دارند. در این محصول، یخچال در بالا و فریزر در پایین قرار گرفته است. گنجایش ..
0 تومان
نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)

لوازم خانگی الکترواستیل