سبد خرید

پاکشوما

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-14302
برند: Pakshoma
معرفی ماشین ظرفشویی MDF-14302ماشین ظرفشویی مدل MDF-14302 از جمله محصولات جدید 14 نفره شرکت پاکشوما است. شما می‌توانید در هر نوبت تا 168 پارچه ظرف را توسط آن بشویید. محفظه داخلی دستگاه از سه طبقه مجزا برای قرار دادن انواع ظروف تشکیل شده است. دو طبقه پایینی برای شستن ظروف بزرگ مانند، بشقاب و ..
16,924,000 تومان
ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-9659AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-9659AJ از جمله محصولات با گنجایش بالای این برند نام‌آشنای ایرانی است. این ماشین لباسشویی دارای دو مخزن مجزای شستشو و خشک‌کن است که هرکدام از آن‌ها به موتور جداگانه‌ای مجهز شده‌اند. گنجایش دیگ شستشوی دستگاه 9.6 کیلوگرم است و گزینه..
2,700,000 تومان
ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-9619AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-9619AJ از جمله محصولات با گنجایش بالای این برند نام‌آشنای ایرانی است. این ماشین لباسشویی دارای دو مخزن مجزای شستشو و خشک‌کن است که هرکدام از آن‌ها به موتور جداگانه‌ای مجهز شده‌اند. گنجایش دیگ شستشوی دستگاه 9.6 کیلوگرم است و گزینه..
0 تومان
ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-8543B ظرفیت 8.5 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-8543B از جمله محصولات ساده و در عین خوش‌ساخت این برند ایرانی است. این ماشین‌ لباسشویی از نوع «درب از بالا» می‌باشد و از دو مخزن مجزا برای شستشو و خشک‌کن برخوردار است. گنجایش مخزن شستشو، 8.5 کیلوگرم است و می‌توانید در ..
2,800,000 تومان
ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-7141KJ ظرفیت 7 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-7141KJ یک لباسشویی دوقلو از این برند ایرانی است. این لباسشویی به صورت درب از بالا طراحی شده و دارای دو مخزن مجزا می‌باشد که یکی برای شستشو و دیگری مخصوص خشک‌کن است. ظرفیت مخزن شستشو 7 کیلوگرم است و گزینه مناسبی برای خانواده‌های کم‌جمعیت و م..
0 تومان
ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-6530K ظرفیت 6.5 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-6530K یکی دیگر از محصولات دوقلو این برند ایرانی است. این محصول، از دو مخزن شستشو و خشک‌کن تشکیل شده است. گنجایش این مخازن 6.5 کیلوگرم می‌باشد که برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت کاملاً ایده‌آل است. دو موتور مجزا برای این لباسشویی..
0 تومان
ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-6520LN ظرفیت 6.5 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-6520LN از جمله محصولات دوقلو این برند نام آشنا است. این دستگاه دارای دو مخزن جداگانه برای شستشو و خشک‌کن می‌باشد. ظرفیت این مخازن 6.5 کیلوگرم است که گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت به حساب می‌آید. هر یک از مخا..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WTU-8012 ظرفیت 8 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی پاکشوما مدل WTU-8012 یکی از محصولات این برند پر سابقه ایرانی است. پاکشوما به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین لباسشویی در ایران، توانسته محصولی خوش‌ساخت و کارآمد را به خانواده‌های ایرانی عرضه نماید. این محصول، از نوع «درب از بالا» است و گنجایش دی..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WTU-1212 ظرفیت 12 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی پاکشوما مدل WTU-1212W از جمله محصولات این برند ایرانی است. پاکشوما به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین لباسشویی در ایران، توانسته محصولی زیبا و کارآمد را به خانواده‌های ایرانی عرضه نماید. این دستگاه، از نوع «درب از بالا» است و گنجایش دیگ شستشوی آن 12 ..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WTU-1012 ظرفیت 10 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-1012W یکی از محصولات این برند پر سابقه ایرانی است. پاکشوما به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین لباسشویی در ایران، توانسته محصولی خوش‌ساخت و کارآمد را به خانواده‌های ایرانی عرضه نماید. این محصول، از نوع «درب از بالا» است و گنجایش د..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-93412 ظرفیت 9 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین‌ لباسشویی پاکشوما مدل WFU-93412 یکی از محصولات زیبا و کارآمد این برند ایرانی است. ظرفیت دیگ شستشوی این دستگاه 9 کیلوگرم است که گزینه مناسبی برای خانواده‌های متوسط و پرجمعیت به حساب می‌آید. این محصول، مصرف انرژی بسیار کمی دارد. دلیل این امر، رتبه انرژی +++A آن می‌با..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-91399 ظرفیت 9 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین‌لباسشویی پاکشوما مدل WFU-91399 از جمله لباسشویی‌های با ظرفیت بالای این برند نام آشنای ایرانی است. دستگاه با گنجایش 9 کیلوگرم، گزینه مناسبی برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت به حساب می‌آید. درب این محصول، در قسمت جلوی آن قرار گرفته و با زاویه 180 درجه&zwnj..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-90412 ظرفیت 9 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین‌لباسشویی پاکشوما مدل WFU-90412 از جمله لباسشویی‌های با ظرفیت بالای این برند نام آشنای ایرانی است. دستگاه با گنجایش 9 کیلوگرم، گزینه مناسبی برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت به حساب می‌آید. درب این محصول با روکش کروم، در قسمت جلوی آن قرار گرفته که به صورت ..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-90122 ظرفیت 9 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین‌ لباسشویی پاکشوما مدل WFU-90122 از جمله محصولات این برند ایرانی است. دستگاه با گنجایش 9 کیلوگرم، گزینه کاملاً مناسبی برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت به حساب می‌آید. درب این محصول، در قسمت جلوی آن قرار گرفته و با زاویه 180 درجه ای باز می‌شود. بدین ترتیب،..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-83412 ظرفیت 8 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین‌ لباسشویی پاکشوما مدل WFU-83412 یکی از محصولات کارآمد و مدرن این برند ایرانی است. این محصول، یک ماشین لباسشویی فوق‌العاده کم‌مصرف به شمار می‌آید. مهر تأیید این گفته، رتبه مصرفی انرژی +++A دستگاه می‌باشد. این دستگاه با ظرفیت 8 کیلوگرمی، گزینه کاملاً مناسبی برای..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU 91409 ظرفیت 9 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفی ماشین لباسشویی WFU 91409ماشین‌ لباسشویی مدل WFU 91409 از جمله محصولات اتوماتیک شرکت پاکشوما است. این دستگاه از نوع درب از جلو می‌باشد و ظرفیتی 9 کیلوگرمی دارد که گزینه مناسبی برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پر جمعیت به حساب می‌آید. موتور ماشین لباسشویی از نوع «..
8,389,000 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFI-83437 ظرفیت 8 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفی ماشین لباسشویی WFI-83437ماشین‌ لباسشویی مدل WFI-83437 از جمله محصولات زیبا و کارآمد شرکت پاکشوما است. ظرفیت دیگ شستشوی این دستگاه 8 کیلوگرم است که گزینه مناسبی برای خانواده‌های متوسط و پرجمعیت محسوب می‌شود. موتور این لباسشویی از نوع «Inverter» است. موتورهای اینور..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFI-80429 ظرفیت 8 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفی ماشین لباسشویی WFI-80429ماشین‌ لباسشویی پاکشوما مدل WFI-80429 از جمله محصولات خوش‌ساخت این برند قدیمی است. این دستگاه، گنجایشی معادل 8 کیلوگرم دارد که انتخابی ایده‌آل برای خانواده‌های متوسط و پرجمعیت می‌باشد. موتور تعبیه شده در این لباسشویی از نوع «Inverter&r..
0 تومان
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFI 10141 ظرفیت 10 کیلوگرم
ناموجود
برند: Pakshoma
معرفیماشین لباسشویی مدل WFI 10141 از جمله محصولات درب از جلو شرکت پاکشوما است. ظرفیت دیگ شستشوی این دستگاه، معادل 10 کیلوگرم می‌باشد که گزینه کاملاً مناسبی برای استفاده در خانواده‌های پرجمعیت محسوب می‌شود. موتور این لباسشویی از نوع «Inverter» است. موتورهای اینورتر بر خ..
0 تومان
نمایش 1 تا 20 از 35 (2 صفحه)

لوازم خانگی پاکشوما

لوازم خانگی پاکشوما


شرکت پاکشوما در سال 1354 تحت نظر برند لیدی واش (lady Wash) اقدام به تولید ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک کرد. از آن زمان تاکنون، پاکشوما با استفاده از تکنولوژی برندهای برتر دنیا نظیر فیلیپس و ال جی، موفق به تولید لباسشویی‌های بسیار باکیفیتی در ایران شده است. این همکاری‌های بین‌المللی در طی 45 سال با کشورهای اروپایی و برندهایی نظیر هایر، کندی، هور، مایدیا و زیرووات ادامه پیدا کرد؛ تا اینکه بالاخره در سال 2017 نام پاکشوما در لیست بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گروه لاندری-شوینده لوازم خانگی در دنیا قرار گرفت. بد نیست بدانید که این لیست، هرساله طبق ارزیابی موسسه فورچن گلوبال تهیه می‌شود.
پاکشوما امروزه بعد از 45 سال جز برترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در ایران و خاورمیانه به شمار می‌رود. تولیدات این شرکت، تنها به ماشن لباسشویی محدود نمی‌شود و امروزه در وسایلی مانند یخچال و فریزر، جاروبرقی و ماشین ظرف‌شویی نام پاکشوما باقدرت هر چه تمام می‌درخشد.


محصولات پاکشوما


همان‌طور که ذکر شد، پاکشوما در تولید وسایل بزرگ آشپزخانه نیز بسیار موفق عمل کرده است. در اینجا مروری کوتاهی بر تعدادی از ویژگی‌های این محصولات خواهیم داشت.


یخچال و فریزر پاکشوما


حفظ تازگی و طراوت سبزیجات و میوه‌ها از اصلی‌ترین ویژگی این یخچال‌ها محسوب می‌شود. شرکت پاکشوما، یخچال فریزهای بالا و پایین، ساید بای ساید و دوقلو را به‌زودی به بازار ارائه خواهد داد که ازنظر زیبایی نیز بسیار چشمگیر به نظر می‌رسند.


ماشین ظرف شویی پاکشوما


ظرف‌شویی‌های رومیزی و مبله پاکشوما در ظرفیت‌های 8 تا 15 نفره به بازار عرضه‌شده‌اند که ویژگی‌هایی زیر را دارند:
•    مصرف انرژی A++
•    قفل کودک
•    9 برنامه شست‌وشو
•    صفحه‌نمایش لمسی
•    3 سبد شست‌وشو
•    متوسط مصرف آب 10 لیتر
•    دارای سیستم شستشوی دوبعدی
•    دارای قابلیت استفاده از نصف ظرفیت
•    دارای قابلیت شست‌وشوی میوه و سبزیجات
•    دارای قابلیت شست‌وشوی سریع
•    دارای سنسور اتوماتیک تشخیص نشتی آب
البته این ویژگی‌ها از مدلی به مدل دیگر می‌تواند متفاوت باشد. برای آشنایی با انواع مدل‌های ماشین ظرفشویی پاکشوما، پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه اینترنتی فورپینا سری بزنید.


جاروبرقی پاکشوما


شرکت پاکشوما درصدد تولید جاروبرقی‌هایی با طراحی منحصربه‌فرد و باقدرت برآمده که در ساخت آن‌ها از موتور توربو باقدرت مکش بسیار قوی استفاده‌شده است.


ماشین لباسشویی پاکشوما


همان‌طور که از تاریخچه شرکت برمی‌آید، پاکشوما در تولید ماشین لباسشویی واقعا قوی عمل کرده است. از ماشین‌های نیمه اتوماتیک 7 کیلویی گرفته تا تمام اتوماتیک 9 کیلویی همگی با طراحی و ویژگی‌های خاص در بازار موجودند. لباسشویی L Series و U Series نام سری جدید ماشین‌های لباسشویی این شرکت است که هنوز وارد بازار نشده‌اند.


ماشین لباسشویی 15.5 کیلوگرمی پاکشوما


شاید برایتان جالب باشد که در بازار امروز، هیچ ماشین لباسشویی بیش از 10.5 کیلوگرمی وجود ندارد. از این لحاظ، نیمه اتوماتیک‌های پاکشوما تافته جدا بافته‌اند. ویژگی‌های این ماشین لباس‌شوی‌ها به‌قرار زیر است:
•    سرعت چرخش موتور 800
•    ظرفیت شست‌وشو 15.5 کیلوگرم
•    قابلیت اضافه کردنم لباس حین کار
•    صفحه‌نمایش
•    قفل کودک
•    به همراه لوله ورودی آب + سینی نگه‌دارنده
•    فیلتر جذب پرز البسه
•    دارای سیستم Air Jet
•    قابلیت تنظیم زمان خشک‌کن و شست‌وشو
•    دارای دو موتور قدرتمند شستشو و خشک‌کن
•    ارزش و صدای کم


ماشین لباسشویی اتومات پاکشوما


ماشین لباسشویی های اتوماتیک پاکشوما با ظرفیت‌های 6 تا 9 کیلوگرمی تولید می‌شوند. ویژگی‌های بسیار کارآمد این ماشین‌ها را در این قسمت می‌توانید مطالعه کنید.
•    رتبه انرژی A+++
•    سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه
•    قفل کودک
•    اینورتر
•    صفحه‌نمایش تمام لمسی
•    دارای 16 برنامه شستشو اصلی و 6 برنامه کمکی
•    قابلیت تاخیر در زمان شروع شستشو از 1 تا 24 ساعت
•    قابلیت تنظیم سرعت دور خشک‌کن تا 1400 دور
•    قابلیت تنظیم دمای آب تا 90 درجه سانتی‌گراد
•    برنامه شستشوی اقتصادی البسه نخی و کتان
•    برنامه شستشوی البسه حجیم و ضخیم
همان‌طور که می‌دانید، این خصوصیات از مدلی به مدل دیگر می‌تواند متغیر باشد اگر قصد خرید ماشین لباسشویی پاکشوما را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه مربوط به ماشین لباسشویی در سایت فروشگاه لوازم خانگی فورپینا مراجعه نمایید تا علاوه بر مقایسه ویژگی‌ها از قیمت لوازم خانگی پاکشوما نیز اطلاعات جامعی به دست آورید.
خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات پاکشوما
تمام محصولات پاکشوما، دارای گارانتی پاک سرویس بوده و امکان تمدید گارانتی نیز در بعضی محصولات وجود دارد. مزایای گارانتی پاک سرویس به‌قرار زیر است:
•    وجود وارانتی برای تمام محصولات
•    گارانتی 24 ماهه یخچال فریزر و لباسشویی اتوماتیک
•    18 ماه گارانتی برای سایر محصولات
•    114 ماه وارانتی برای تمام محصولات
•    پشتیبانی 24 ساعته
کارکنان شرکت پاکشوما در تضمین خدمات پس از فروش خود بسیار حرفه‌ای و متعهداند؛ تا به‌جایی که اگر برای دستگاه مشکلی پیش بیاید، سرویس‌کار متخصص در کمترین زمان به مشکل شما رسیدگی خواهد کرد. شعار این گروه، خود نمایانگر کیفیت بالای خدماتشان است " با پاک سرویس، نگرانی برای تعمیرات بی‌معناست".
از مزایای استفاده از خدمات پاک سرویس می‌توان به وارد زیر اشاره کرد:
•    سرویس‌کار متخصص
•    استفاده از قطعات اصلی
•    خدمات رایگان در مدت‌زمان گارانتی
•    آموزش رایگان به مشتری
•    تعمیر در محل
همان‌طور که در موارد بالا اشاره شد، راه‌اندازی و آموزش استفاده از دستگاه نیز به عهده سرویس‌کار است. شما می‌توانید درخواست نصب و آموزش را به‌صورت آنلاین نیز در سایت رسمی پاکشوما به ثبت برسانید و از این خدمات استفاده کنید. در این مورد، یکسری شرایط پیش از نصب نیز وجود دارد که بهتر است قبل از ثبت درخواستتان این شرایط را مطالعه نمایید.
آخرین مورد سرویس دوره‌ای است. آیا می‌دانستید که هر دستگاهی حداقل یک‌بار در سال باید سرویس شود؟ این کار، نه‌تنها باعث افزایش طول عمر دستگاه می‌شود، بلکه مزایای دیگری نظیر موارد زیر را نیز به دنبال دارد:
•    افزایش کارایی و کاهش مصرف انرژی
•    جلوگیری از خرابی و کاهش هزینۀ تعمیرات اساسی
تمام سرویس‌کاران شرکت پاک سرویس، موظف به پاسخگویی به سوالات و آموزش مجدد به مشتریان به‌صورت کاملا رایگان هستند.
خوشبختانه در کالاهای ایرانی شاهد تقلب و فیک بودن کالا نیستیم بااین‌وجود، فروشگاه اینترنتی فورپینا به شما این اطمینان را می‌دهد که تمام محصولات این فروشگاه اصل بوده و دارای ضمانت کالا از شرکت‌های معتبرند. قیمت لوازم خانگی نیز در این سایت، بسیار مناسب است و شما می‌توانید قیمت‌ها را نیز با سایر سایت‌ها مقایسه نمایید. چنانچه به خرید اینترنتی علاقه‌ای ندارید به استحضار می‌رسانیم که فورپینا با سابقه‌ای بیش از 50 سال در بازار امین حضور تهران دارای فروشگاهی برای آن دسته از مشتریانی است که خرید حضوری را ترجیح می‌دهند. علاوه بر این، همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.